Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Dakle, govorim o paketu igara koji je dole, negde je skoro pominjan u ovom podforumu.
Razmišljam se da ga uzmem jer imam US account i neke igre iz njega me zanimaju naravno:

https://www.humblebundle.com/capcom-playstation-bundle

Isto tako i imam neke od igara - Mega Man 9&10 Combo Pack, DMC HD Collection i Okami HD pa je moje pitanje, sa obzirom da dobijam kupone koje treba da iskoristim na PS Store-u, da li te kupone mogu nekome da poklonim sa US account-om ili prodam preko G2A ili se menjam sa nekim recimo za neku igru koja je na disku? Da li ti kodovi imaju vremensko ograničenje do kada ih moram iskoristiti? Čini mi se da ne...

Za kupone koji omogućuju popust od 50% i 45 % na Mega Man Legacy Collection i Street Fighter V vidim da je naglašeno da ih treba iskoristiti do 1. oktobra ... Ali i njih bih verovatno poklonio, prodao ...
Suštinski, da li su kodobi iz Humble Bundle-a vezani za taj jedan paket pa ne mogu biti iskorišćeni van njega ili vezani nekako za PS account pa ne mogu ništa sa tim igrama koje bi mi bile višak? Ili kupovinom Humble Bundle koda dobijam samo jedan kod koji će na store-u otključati ceo paket igara i kupone za popuste? Ili ću za svaki od artikala iz paketa dobiti poseban kod koji mogu proslediti nekome?

Buraer kaže da se Steam kodovi dobijaju posebno za svaku od igara?
 
Poslednja izmena:
Te kodove mozes prodati/dati kome hoces samo je bitno da taj neko ima US account, a mozes prodavati i na g2a, gde god...

Samo nemoj da ih iskoristis na svom account-u naravno, i pazi kada isticu kao sto i sam kazes.

Mislim da se dobijaju posebni kodovi, 99% je tako.
 
Poslednja izmena:
Odlično!
Fala vam puno momci! :)
Uzimam, pa višak u oglase za menjažu za diskove.
 
Ne znam gde da postavim pitanje u vezi Overwatch Origins Edition igre. Uzeo sam klincu igricu na UK PS Storeu.
Na PS4 smo dobili skinove za heroje, kao i Mercy's Gaze u Diablo III.
Medjutim na PC-ju u Battle.net igrama Heroes of The Storm, Heartstone, Starcraft 2 nema skinova, karata, avatara?

Battle.net acc i PSN acc su linkovani.
 
Resident Evil i Transformers: Devastation su PS4 igre za oktobar.

PS3:
Mad Riders
From Dust

PS Vita:
Code: Realize ~Guardian of Rebirth~
Actual Sunlight
 
Okej sam za RE, ali Transformers je losa igra generalno, kapiram individualan ukus ali je monotona u pm.. Za free vredi odigrati, samo ocekivanja dole ko nije do sad na PC-u ili ovako na konzoli.
 
Moj mali ima da se oduševi tranformersima. Ostalo necu ni da komentarišem jer nije po mom ukusu.

Sent from my D6603
 
Ja skroz zaboravio...

Hoće neko kupon za 45% popusta za Street Fighter V za PS4? Iz ovog HB paketa mi je... Meni ne treba, a ističe mu rok 1. oktobra.

Samo neka pusti PM, ako legnem, sutra šaljem odmah. Prvom koji mi pošalje PM...
 
Everybody’s Gone to the Rapture i The Deadly Tower of Monsters su PS4 igre za novembar.

PS3:
DiRT 3
Costume Quest 2

PS Vita:
Letter Quest Remasterd (Cross Buy with PS4)
Pumped BMX+ (Cross Buy with PS4 and PS3)
 
Odlični naslovi, šteta sto sam ih obrnuo već ali u zadnje vreme su se popravili.

Sent from my D6603
 
Everybody’s Gone to the Rapture - toliko očekujem od tog naslova, a ne znam ni sam šta, da kontam da kad se dokopam PS4 da ću se razočarati. No naslovi su svejedno odlični. :)

Kad sam već ovde, da vas priupitam nešto oko rasprodaja - Da li se za vikend kao kraj meseca očekuje još neki Flash Sale ili je onaj od pre desetak dana to što se tiče oktobra? Kako ide raspored Flash Sale-ova? Jedan mesečno bilo kada, vikendima ili kako sam naleteo najčešće poslednjeg vikenda u mesecu?
 
Sada imaš (za US) aktuelnu Sale of the Dead akciju do prvog novembra (The Walking Dead, Resident Evil 4/5/6, SR: Gat Out of Hell, Dead Rising, itd.).
 
Bice Flash sale za noc vestica sto posto, posle toga za Black Friday. Mislim na US store
 
Moze li uopste da se ubaci Visa kartica na UK nalog ? Ili to odbiju odmah ? Ne pamtim kako je bilo pre 4-5 meseci kada sam uzeo konzolu, znam da sam igre uzimao preko wallet-a sa PSN vaucerima, ali ne pamtim da li sam ubacio jednu karticu, a sada prodao nalog kolegi sa foruma. Probao sada da ubacim moju validnu na US nalog automatski odbija zbog adrese iako sam stavio Oregon za state i Oregon City za grad kao i neku adresu koja je "validna" u tom mestu..
 
Mislim da ne moze ni da se doda, ali SIGURNO ne moze da prodje. Znaci ne rade nase kartice uopste... A da se vidi ceo broj za to se ne brini, samo pri unosu vidis ceo broj.

Sta znam da budes sto posto siguran ako je taj kolega pouzdan pitaj ga, ili da ti pozajmi opet nalog na 5 min.
 
Day of The Tentacle Remastered (Cross buy on PS Vita) i This War of Mine: The Little Ones su igre za januar.

PS3:
Blazerush
The Swindle (Cross Buy on PS4 and PS Vita)

PS Vita:
Azkend 2
Titan Souls (Cross Buy on PS4)
 
Drawn To Death i Lovers in a Dangerous Spacetime su PS4 igre za april.

PS3:
Invizimals: the Lost Kingdom
Alien Rage – Extended Edition

PS Vita:
10 Second Ninja (crossbuy with PS4)
Curses ‘n Chaos (crossbuy with PS4)
 
Jeste, ali je i ocekivano. Nema potrebe da dele ista dobro, razbijaju konkurenciju.
 
Sta ima jos od online prodavnica za igre (digitalne verzije iskljucivo) a da nije PSN store?

Kupujem samo digitalne verzije pa gledam je l postoji jos neka alternativa tome gde mozda postoje popusti.

Takodje, je l postoji neki sajt (provereni) sa kojim mogu da se kupe oni kodovi za popuste na odredjene igre?
 
Nema drugih sajtova pored PSN na kome mozes naci jeftinije igre.

Kakvi kodovi za popuste na igre prvi put cujem za tako nesto :)

https://psprices.com/

Pratis lepo taj sajt (stavis igre koje te interesuju da ti salje mejl kada su na popustu, ako te mrzi da sam gledas) i kupis kada su igre na akciji, a to je veoma cesto.
 
Tales from the Borderlands i Abzu su PS4 igre za maj.

PS3:
Blood Knights
Port Royale 3: Pirates and Merchants

PS Vita:
Laser Disco Defenders (Cross Buy with PS4)
Type:Rider (Cross Buy on PS4)
 
Abzu je samo za US. :( Alienation je za UK. Tales za oba.
 
Posle Aprila ovo je vise nego oke iako sam presao Bord.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno