Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

OK :) ...znam da si tamo bio i ponavljač ali ako si izvukao pouke naravno da zaslužuješ šansu ...ja čak i verujem da jesi izvukao potrebne pouke jer ne menjaš nickove ko neka cava i ako je tako želim ti da posle ovih par godina dođeš do toga što silno želiš :)
 
Hvala na razumjevanju. Znam da su ljudi oprezni ali vala nekada ta opreznost pređe granicu.... još mi je gore kada se obeća pa slaže, ali šta je tu je.
 
Jel' uspelo da prodje 5 minuta izmedju registracije na forumu i ovog posta?

hehehe,uspelo je jer sam se registrovao pa reko da pitam i otisao da spavam :) samo sam hteo da pitam,tamo sam imao vec bio acc ali je nazalost obrisan...kao i sto sam dao neke pozivnice za isti sajt.zato sam i pitao za taj :)
 
hehehe,uspelo je jer sam se registrovao pa reko da pitam i otisao da spavam :) samo sam hteo da pitam,tamo sam imao vec bio acc ali je nazalost obrisan...kao i sto sam dao neke pozivnice za isti sajt.zato sam i pitao za taj :)

Srecno sa tim :)

Hvala na razumjevanju. Znam da su ljudi oprezni ali vala nekada ta opreznost pređe granicu....

U kom smislu opreznost moze da predje granicu? Neko ulozi novac za seedbox i godinama odrzava nalog, a da ne pomenem koliko je u to ulozeno vremena jureci pogodne momente da se uhvati dobar seed, pa upload, a celokupno vreme i racunar ostavljen da radi da ne pominjem. Najgore je kad neko dodje sa stavom kao da si duzan da mu das pozivnicu. Ili recimo ovaj BTN, pa ljudi su godinu zivota ulozili u to i sad treba neko da im to upropasti? Ja sam imao dve pozivnice na GFT, jednu sam dao kumovom bratu da se registruje i covek je disable jer jednostavno ne koristi torrente toliko, drugu sam dao prijateljici iz SE, 70TB download 7TB upload stoji i nalog disableovan zbog par torrenata koji su usli u HnR a koriscene su skripte za download. Za to iskreno krivim stuff jer nisu bili fleksibilni da na toliki promet u kratkom roku nemaju razumevanje za par torrenata koje je skripta omasila. I moj invite history tamo je inviter je disable i dve pozivnice disable. A volim tracker, super je za pojedine stvari (no ratio). U principu volim da dam invite negde gde sam se regnuo na open signup a ne da dovedem u problemn i invajtera, a to je za neke trekere gotovo nemoguce.

Hvala za info.

Probao sam ovo što si napisao za What.cd sa navodnicima i bez njih, ali ne daje rezultat, jesi li siguran da radi?!?

Za PTP radi bez greške.

Radilo je imenjace. Sada vise ne znam, ali vidi sta stoji na torrentima koji su besplatni pa trazi taj keywoard u "search". 27og im je rodjendan, prava prilika da probam da povratim moj neaktivni account tamo. Samo sam upload radio, nikakav download. Mada i da mi ne vrate nije neka steta, suvise vremena oduzima...
 
Poslednja izmena:
U kom smislu opreznost moze da predje granicu? Neko ulozi novac za seedbox i godinama odrzava nalog, a da ne pomenem koliko je u to ulozeno vremena jureci pogodne momente da se uhvati dobar seed, pa upload, a celokupno vreme i racunar ostavljen da radi da ne pominjem. Najgore je kad neko dodje sa stavom kao da si duzan da mu das pozivnicu. Ili recimo ovaj BTN, pa ljudi su godinu zivota ulozili u to i sad treba neko da im to upropasti? Ja sam imao dve pozivnice na GFT, jednu sam dao kumovom bratu da se registruje i covek je disable jer jednostavno ne koristi torrente toliko, drugu sam dao prijateljici iz SE, 70TB download 7TB upload stoji i nalog disableovan zbog par torrenata koji su usli u HnR a koriscene su skripte za download. Za to iskreno krivim stuff jer nisu bili fleksibilni da na toliki promet u kratkom roku nemaju razumevanje za par torrenata koje je skripta omasila. I moj invite history tamo je inviter je disable i dve pozivnice disable. A volim tracker, super je za pojedine stvari (no ratio). U principu volim da dam invite negde gde sam se regnuo na open signup a ne da dovedem u problemn i invajtera, a to je za neke trekere gotovo nemoguce.

Da se previše neobjašnjavam. Dao sam i ja podosta pozivnica ne sjecam se da sam ikada ikome zatrazio da mi da neki dokaz (možda naivno ili glupo). Jednostavno ako neko traži ja imam i želim da dam dajem bez previše filozofiranja. Na kraju svak ima svoje...hoće da da ili ne.
 
Poslednja izmena:
Momci budite optimisti,bojim se da ću biti dosadan,pre godinu dana nisam imao ni jedan tracker i iskreno nisam se nadao da ću ikada išta dobiti.Danas imam sve sem HD Bits.org,nekoliko sam dobio preko BTN-a,sve ostalo sam dobio ovde.Treba imati vere i strpljenja i biće svega.Samo kad se setim,čitam na temi o PTP i maštam kao dete koje viri u slastičarnicu i mislim :bože kad bih ja ovo imao!I kada sam pre nekoliko meseci uskočio na PTP,satima sam samo sedeo i blenuo u monitor.Znači sve je moguće,jednom sam već rekao da se čuda ostvaruju:)Nego da pitam,ovi na BTN-u rade nešto?
 
Poslednja izmena:
Momci budite optimisti,bojim se da ću biti dosadan,pre godinu dana nisam imao ni jedan tracker i iskreno nisam se nadao da ću ikada išta dobiti.Danas imam sve sem HD Bits.org,nekoliko sam dobio preko BTN-a,sve ostalo sam dobio ovde.Treba imati vere i strpljenja i biće svega.Samo kad se setim,čitam na temi o PTP i maštam kao dete koje viri u slastičarnicu i mislim :bože kad bih ja ovo imao!I kada sam pre nekoliko meseci uskočio na PTP,satima sam samo sedeo i blenuo u monitor.Znači sve je moguće,jednom sam već rekao da se čuda ostvaruju:)Nego da pitam,ovi na BTN-u rade nešto?

IPT vlasnici im ddos-uju sajt.I PTP je malo bio uzdrman:p IRC im jos uvek jeste.Nema da brines svima je off:)
 
Zahvaljujem za info:wave:
 
Da se previše neobjašnjavam. Dao sam i ja podosta pozivnica ne sjecam se da sam ikada ikome zatrazio da mi da neki dokaz (možda naivno ili glupo). Jednostavno ako neko traži ja imam i želim da dam dajem bez previše filozofiranja. Na kraju svak ima svoje...hoće da da ili ne.

Ovo "srecno sa tim" nije tebi bilo namenjeno i to jasno stoji. Dokaz moras traziti. Sto zbog sebe sto zbog onih koji su tebi dali invite. Ovo sto ljudi ovde rade je meni nezamislivo, iskreno receno. Na bilo kom drugom stranom forumu su pravila jasna. Svi dokazi se pokazuju javno, a ne na PM. Javno zato sto bilo ko od iskusnijih korisnika moze da primeti ako nesto nije u redu sa dokazom, plus direktan link u PM.

Šta mu ga znači "stickovani torrent" da znam kada uletim na HDBits :)?
To mu ga znaci da smanjujes svoje sanse za pozivnicu... Kako brate mili ne znas sta je stickovani torrent?

I lepo ti je rekao marxista, kako do sada nisi uspeo da dobijes pozivnicu na HDBits kada imas recruit forume za njega? Ovde ti je covek pre godinu dana to pomenuo a sa SB na HD trackerima ne bi trebalo da 200gb budu problem, cak i na kratko vreme.

Ne bas :) , minimum 1 godina clanstva i da nema upozorenja o razmenama pozivnica + 200gb upload-a najmanje, power user, pozeljan seedbox i following countries are banned: China, Egypt, Poland, Israel, Turkey, Vietnam.
Skidam kapu za ovo, trazio si svasta i delio si svasta (otvoriti spolere):
Ako kome treba SCC neka se javi dok još ima ;)
HD-Torrents.org Temp Inv: 3
dajem pozivnice za: bithdtv, hdspace, BTN,hdme,eu,chdbits,freshon.tv
pozz raja dajem pozivnice za: bithdtv, BTN, HDME.eu, HD-space.
poklanjam pozivnice za: bithdtv, hd-bits.ro, BTN, hdme.eu, hd-space.org
dajem:bithdtv,hd-bits.ro,BTN,hdme.eu,hd-space.org,freshon.tv,torrentleech.org tražim:ScienceHD,bitmetv,bitme
dajem : bithdtv, hd-bits.ro
imam nekoliko pozivnica za: bit-hdtv, hd-bits.ro, bujrum :) zaboravih napomenut da imam pokoju pozivnicu za BTN i hdme :d
dajem: bithdtv, hd-bits.ro, hdme.eu, , hdahoy.org, awesome-hd.net, broadcasthe.net
dajem pozivnice za : bithdtv hd-bits.ro hdohoy awesome-hd

A za ovo ne znam sta da ti kazem... 2009 godine si rekao da ODAVNO trazis pozivnicu za HDB tracker...

Još samo da mi neko pokloni hdb pozivnicu i bilo bi super.
Znam da je priličito smiješno ali hajde...........može li ko reći ima li neke realne šanse "ubost" hdb tacker??
i ja se naravno dobrovoljno prijavljujem za hdbits
a covek ti na to odgovara i to jos jos 2011 godine: :)
^ samo smo tebe cekali :)
volio bih nabavit: hdbits.org (nemogući) sciencehd HD-Corea ps. nadam se da ne tražim previše :)
i ja trazim hdbits.org ako nije skupo paltio bih ))))) nadam se da ovim ne krsim pravila ponasanja na forumu
ja odavno trazim bitmetv a da ne pricam o hdbits.org??
<---- 2009 godina
ja bih pozivnicu za bitmetv.org ako netko ima u zamjeni mogu dati hd-bits.ro,awesome-hd.com,hd-torrents.org
raja zna li se kad ce hdbits.org dozvolit dijeljenje pozivnica???

(opsiran text pa sam stavio sve u spoiler...)

Momci budite optimisti,bojim se da ću biti dosadan,pre godinu dana nisam imao ni jedan tracker i iskreno nisam se nadao da ću ikada išta dobiti.Danas imam sve sem HD Bits.org,nekoliko sam dobio preko BTN-a,sve ostalo sam dobio ovde.Treba imati vere i strpljenja i biće svega.

sejjo stvarno ima strpljenja ali i stvarno nema srece...
 
Poslednja izmena:
Taman tako drug. Po forumima od ovih tackera ne idem jer se slabo služim engleskim jezikom....ipak sam ja starija generacija koja nije bila baš sretna sa stranim jezicima za razliku od marksizma itd :)

p.s.
Usput dobro si me "pročešljao" :)
 
Poslednja izmena:
Hehehe ne znam jel slucajno al I ja bolje stojim s ruskim. I gle, ako ti je marksizam blizak onda si me kupio, akobogda dobijem pozivnice seticu te se. ;)
 
Da javim da sam hteo da pošaljem pozivnicu članu _Belphegor za IPT ali čovek je već registrovan sa tim mail-om.
 
Hehehe ne znam jel slucajno al I ja bolje stojim s ruskim. I gle, ako ti je marksizam blizak onda si me kupio, akobogda dobijem pozivnice seticu te se. ;)
Hahaha. Malo mi je čudno marksizam i ovo "akobogda", ali haj neka ti bude :)
Usput gledaj da ta pozivnica bude prije nego debelo ostarim :D
 
@sejjo krava te neubola ...sta spominjes godine, ni meni nije bas nesto puno vremena ostalo za cekanje :(
 
Moram malo napomenuti ovima koji odluče da pošalju da smo old time - i te da pripaze na nas
 
Poslednja izmena:
Hehehe, od sad ima kao proof na ovoj temi da trazimo I poslednji cek od penzije I istoriju isplata ...da utvrdimo urgentnost :lupko:
 
Nebih vala, iako sam u životu mnogo toga slomio. Nadam se da će biti neko već da se sažali nad ovim starcom ;)
 
Da javim da sam hteo da pošaljem pozivnicu članu _Belphegor za IPT ali čovek je već registrovan sa tim mail-om.

Tako je,covek je hteo da mi posalje pozivnicu,no dok sam cekao u medjuvremenu sam dobio jednu i registrovao se i cim sam dosao kuci(ipak je petak) :D javio sam :) da ne ispadne da sam od nekix koji bi hteli da prevare ili tako nesto :s jesam nov ovde,ali trudim se da zadobijem poverenje :) No opet sam na IPT \o/ lepo su promenili neke stvarcice od kada sam zadnji put bio :)
 
Dok ne postanes member ne bi trebao da dobijes pozivnicu.
 
Poslednja izmena:
Nemam opciju da vise menjam prethodni post :(

Fapping site:
http://www.cheggit.me/index.php
Sitewide Freeleech for 2 days, 4 hours

I na http://alpharatio.cc isto global freelech... Moze ovde svasta da se nadje...


I jedno pitanje, mogu li da preskacem nivoe na BTN? Recimo necu da budem member nego da idem na Power Usera (bas sam user) ili da idem direktno na mastera a da ne uzimam sve ove ostale user class?
 
Poslednja izmena:
Jedno brzo pitanje, kako se "zapuje" torent?
 
Nazad
Vrh Dno