Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima li na Pedru nekada global freeleech na dan-dva da se poskida sve što čoveku treba pa kasnije samo da seeduje?
 
Ja sam 2007. jurio ulaz na Oink i dok sam tražio pozivnicu Pedro je tek počinjao i slučajno dobijem pozivnicu za njega, tada još nisam shvatao gde sam uleteo :D
Vrlo brzo dobijem pozivnicu i za Oink ali on ubrzo puče, od silnih naslednika (bio sam makar na deset mesta registrovan što su mi slali članovi i staff) ostade waffles i what. Waffles je direktna kopija Oinka po principu gde su se za What malo potrudili da promene tracker. Danas su i Waffles i What debelo prešišali Oink, evo čuvam sliku trackera na dan kad je ugašen:

Oink_last.jpg
 
Ima li na Pedru nekada global freeleech na dan-dva da se poskida sve što čoveku treba pa kasnije samo da seeduje?

Ima, obično za katolički Božić, ali je ovog Božića izostao jer je tracker pao. Računaj jednom godišnje bude global freeleech u trajanju od 2-3 do 7 dana kao prošle godine zbog desetogodišnjice. Ali totalno je nepotrebno, ima više od 2 TB freebie-a.
 
Poslednja izmena:
Pregledao sam neke trekere,nigde nema pozivnica za Pedro.Bar na onima gde sam član,izgleda je tamo baš teško upasti?:sceptic:
 
Stara je to lista, na njoj nema BTN koji sada jako težak za upasti, a sigurno je lakše ući na HDB nego na pedro.
 
Zajedno sa PxHD u koji se može ući preko popunjene aplikacije, BTN je barem u ravni sa HDb.
 
Pregledao sam neke trekere,nigde nema pozivnica za Pedro.Bar na onima gde sam član,izgleda je tamo baš teško upasti?:sceptic:
Obzirom da imaš What.CD apsolutno ti ne treba PedroBT. Bio sam tamo godinama, i na kraju sam tražio da mi disableuju nalog obzirom da svi ti 100% FLAC-ovi postoje na What.CD-u i još mnogo više toga.
 
Pozdrav dobri ljudi,moze li pozivnica za yuwabits i jos neki dobar traker po vasem izboru?Unapred zahvalan.
 
@markos89,
Ja imam HDSpace,TorViet,UHDBits ako ti nešto od toga odgovara pošalji mail na pp
 
Ne znam,posalji onaj koji mislis da je najbolji...I jel ima limita oko skidanja?
 
Meni je UHDBits dobar za novija izdanja,koristim ga da bih cross seedovao na HDBits,mada ni TorViet nije loš.Pošalji mail na pp
 
Ne znam što mi sada pade na pamet ovo ali čitao sam prethodnih dana oko torent sigurnosti i kako u nekim zemljama se to često kažnjava i stižu ljudima koji koriste torente razne kazne i da ni čak VPN ne pomaže nešto posebno. Pa šta mislite jel je manja mogućnost da te uhvate ako koristite recimo samo privatne trakere i neke manje poznatije poput onih ruskih rutor, rutracker, ruhunt itd...? Jel sam čitao kako se na ovim javnim najpoznatijim tipa tpb, kickass, torrenthound, magnetdl može desiti da uploaduju razne stvari sa ciljem da prate ko šta skida, jer na tim trakerima može uploadovati ko hoće samo se treba registrovati što je vrlo prosta stvar.

Jel mislite da su privatni trakeri bezazleniji po tom pitanju?
 
Meni ni dalje ne radi AHD. Moze li neko da mi pomogne ko je resio taj problem?
 
Da li misliš na to da su torrenti koje si već skinuo prestali da se siduju ili ti i novi ne rade?
 
Stari koje sam vec do sada skinuo. Nisam hteo da ih brisem, a ruku na srce nisam nove ni probao otkad vidim da su ovi crveni.
 
Skini samo torrent fajlove za te filmove sto sidujes, stare obrisi a nove ubaci i neka klijent checkira i krenuce seed.
 
Ne znam što mi sada pade na pamet ovo ali čitao sam prethodnih dana oko torent sigurnosti i kako u nekim zemljama se to često kažnjava i stižu ljudima koji koriste torente razne kazne i da ni čak VPN ne pomaže nešto posebno. Pa šta mislite jel je manja mogućnost da te uhvate ako koristite recimo samo privatne trakere i neke manje poznatije poput onih ruskih rutor, rutracker, ruhunt itd...? Jel sam čitao kako se na ovim javnim najpoznatijim tipa tpb, kickass, torrenthound, magnetdl može desiti da uploaduju razne stvari sa ciljem da prate ko šta skida, jer na tim trakerima može uploadovati ko hoće samo se treba registrovati što je vrlo prosta stvar.

Jel mislite da su privatni trakeri bezazleniji po tom pitanju?

Nije ovo tema za raspravu o tome.
 
Izvinjavam se onda, znam da se ovde diskutuje o trakerima pa rekoh da može da prođe. Potražiću onda negde sa forumu sličnu neku temu, ako ima, pa ću prekopirati post ;)
 
Nazad
Vrh Dno