Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Kako može da se skine Hit and Run sa BTN-a?

Ostalo mi još 15h seed-a a torent sam izbrisao. Jel može nekako poenima da se skine, jer ne bih opet da skidam 160GB samo zbog 15h seed-a?
 
Traže 500 lumena za jedan H&R, a ja imam 10 lumena. Jedan lumen košta 1.000 poena + 20% porez. Znači treba mi ~600.000 za ovo. Nema šanse. Bolje da skidam opet.
 
Free leech na WhatCD
 
ja sam se umorio od jurnjave za par gb/par desetina gb po what.cd-u. meni treba ili global freeleech ili nikako. ako bih koristio seedbox koristio bih ga samo za taj tracker a to mi je preskupo.
 
Kod mene Filelist lipsao, torenti crveni ...


I da: da li je neko slucajno clan na Alpharatio, da podeli utiske? Posto vidim da ga stranci dosta hvale ...
 
ja sam se umorio od jurnjave za par gb/par desetina gb po what.cd-u. meni treba ili global freeleech ili nikako.
Писао сам о томе, ове фрилич акције су кратке, ко буде довољно брз и набаци нешто онда ће и да врати у следећих неколико сати, максимално један дан. После тога нема ништа, ко је хтео фрилич узео је, ко није неће ни после да скида ... имам пар албума из једног глобалног фрилича које нико није ни пипнуо скоро две године. Једино што ћу да сачекам следећи фрилич и претражим све што ми тренутно фали (пошто ми је хард на коме је била музика испустио бели дим) али мислим да ћу да одустанем од дугог дељења. Мсм, делим пар стотина фајлова две године и многи од њих имају ~10МВ преузето од мене.
Можда се seedbox ту боље покаже али мислим да ће и он да буде од користи само у првих неколико сати.
 
Nista, ponovi download i resio si prob.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Pozdrav svima,
potrebna mi je pozivnica za tracker crnaberza.com izgleda da mi je zbog neaktivnosti nalog ugašen ali mi je čudno jer čini mi se da nisam dugo bio neaktivan...

Veoma zahvalan ako stigne pozivnica...

Pozdrav,

Pozdrav, nikog da pomogne jednom pozivnicom???
 
Još free leecha na WhatCD
 
Sta se prica o buducnosti BCG ? Ima li sanse za uskrsnuce ?
 
Moze li neka preporuka za seedbox varijantu za budzenje uplouda?

Sent from my D6603
 
Thanks, nisam video jer preko tt-a sam uglavnom samo na pretplacenim temama.

Sent from my D6603
 
Vratio se FL,napokon:)
 
Vratio se FL,napokon:)

Ovako prevodi gugl prevodilac:

Сам се опоравио делимично, али и даље постоје мали проблеми чишћење, што узрокује торрент појављују као "мртав" и не могу се појавити на претраге. Торенте нису нестале, они се могу ручно пловити од мртвих Укључујући филтер.

Извињавамо се због неугодности, ради на решавању проблема.
 
FL se vratio, a Waffles? Zna li neko sta se desava sa tim tracker-om?
 
Nazad
Vrh Dno