Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Na ovome bluebird tackeru brzine su lude. Skidam film sa 43 MB/s. Jest da je ima dosta seedera ali svejedno.Nisam to primjetio dosad niti na jednom drugom tackeru!
 
Poslednja izmena:
Pozdrav
Imam par pitanja za ovaj ruski treker: http://bluebird-hd.org/signup.php, kakav je za održavanje znači koliko se mora držat seed za torrent, dali je problem održavati ratio bez seedboxa, kakvog najviše saadržaja ima na njemu i dali se može promeniti jezik. unapred hvala na odgovoru .
 
Hvala na predlogu za drugi treker ali svejedno nisi mi ništa rekao ni za ovaj što sam pitao ni za ova dva što si mi predložio da koristim. Koliko se mora držat seed za torrent, dali je problem održavati ratio bez seedboxa, kakvog najviše saadržaja ima na njemu i dali se može promeniti jezik
 
Na Zamundi i RuTrackeru ne moraš stalno ni da držiš torrent na seedu ako nećeš, inače prelake su za održavanje. Zamunda ima dosta stvari ali RuTracker ima bukvalno šta hoćeš jedino ako nekom smeta da skida gigabaj , dva viška u odnosu na originalni torent, zbog dodatnog ruskog, ukrajinskog audia.
 
Poslednja izmena:
Valja drzati seed sto je moguce duze, cak i na rutrackeru koji vazi za izuzetno tolerantan kad je rec o ovim stvarima.
Ja imam uvek bar 20 GB materijala koje seedujem na rutrackeru po par meseci minimum.
 
Da li se piše odvojeno...

Edit:

da li ili dali

Piše se i jedno i drugo.

Da li se piše odvojeno kao uvod u pitanje (veznik da i upitna rečca li) a dali se piše spojeno kad je u pitanju radni glagolski pridev od glagola dati: Da li su ti dali odgovor na pitanje?
 
Poslednja izmena:
makiacaveki, ajde trk do novog mosta.
 
Mrzi me, idi ti...
 
Da li se piše odvojeno...

Edit:

da li ili dali

Piše se i jedno i drugo.

Da li se piše odvojeno kao uvod u pitanje (veznik da i upitna rečca li) a dali se piše spojeno kad je u pitanju radni glagolski pridev od glagola dati: Da li su ti dali odgovor na pitanje?

makiacaveki nemoj se ljutit ali ne želim se dalje raspravljat kako se šta piše zajedno ili odvojeno. Postavio sam pitanje u vezi trekera ko hoće da mi odgovori razume šta sam napisao ko neće ne mora. To je sve.
 
Seedbox, cisto sumnjam da ti imas 10mb/s pre bi rekao 10mbit.
 
Seedbox, cisto sumnjam da ti imas 10mb/s pre bi rekao 10mbit.
Нисам ја ни написао да имам 10mb/s него 10MB/s. Отприлике овако, ово је ваљда брзина коју сам помињао:

3809773278.png
 
MA seedbox ljudi. Da Bogdo imam takvu konekciju kući. kako bi to valjalo uuuuuuuuuu.
 
Ja sam imao 100/1
Skidao je 12mb po sekundi.
Film .avi od 700mb mi je skidao za oko minut ipo
 
Meni je mnogo lepo na BTN. Osim što me nervira što ne mogu da vratim to što sam uzeo, držim preko deset na seed skoro stalno, i uopšte nema potražnje, previše sejača. Sva sreća nije na ratio, jer su me sa Freshon tako suspendovali, iako sam držao sve na seed sve vreme. Kapiram da se kazne ljudi koji su pijavice, ili previše sporo stave seed. Ali lupati penale ovako, jer niko ni ne traži i nije do mene. Je krajnje bezveze.
 
@TozABG
U Beogradu ili u USA?
 
Poslednja izmena:
Kako je tek glupo kada te na BTN banuju jer si dobio pozvnicu na "forumu" a nabacio si buffer od 1,7 TB. Šta tek reći na to??
 
@TozABG
U Beogradu ili u USA?
U Beogradu. pardon, bio je 100/2.
Nije u USA bog zna sta napredan internet, to jest imas ti 150/150 ali to ako prodas bubreg mozes da dobijes.
samo sto valjda nemaju ponude ispod 5/1. Uglavnom isti djavo kao kod nas samo sto je prosek veci jer imaju para za brzi net.
Ono sto je brzo jeste mobilni internet. 4G LTE leti.
Ne secam se tacno al kacio sam forumu, valjda je bio 60/30
 
Internet u USA je krš uglavnom zbog monopola. Kao i kod nas. :D Tako smo slični da je to strašno.
 
Koji su najčešći izgovori kada ne želite da kažete da ste pozivnicu dobili na forumu, šta najčešće govorite (dobio sam od prijatelja, komšije, na žurci, od rođaka, prijatelj prijatelja mi je dao pozivnicu...)?
 
Koji su najčešći izgovori kada ne želite da kažete da ste pozivnicu dobili na forumu, šta najčešće govorite (dobio sam od prijatelja, komšije, na žurci, od rođaka, prijatelj prijatelja mi je dao pozivnicu...)?
Ako si Dark, onda kazes da ti je riba prisla na playboy zurci(na kojoj si ti inace domacin), krenula da te muva i ispostavilo se da ima pozivnice za btn, i tako si je dobro zadovoljio da je htela da da i tvom ortaku(pozivnicu)
 
Ako si Dark, onda kazes da ti je riba prisla na playboy zurci(na kojoj si ti inace domaci), krenula da te muva i ispostavilo se da ima pozivnice za btn, i tako si je dobro zadovoljillo da je htela da da i tvom ortaku(pozivnicu)
Hahaha.
 
Ako si Dark, onda kazes da ti je riba prisla na playboy zurci(na kojoj si ti inace domacin), krenula da te muva i ispostavilo se da ima pozivnice za btn, i tako si je dobro zadovoljio da je htela da da i tvom ortaku(pozivnicu)

1ff66947923ab21287058bc7732c02508e8ceb9ae53590da0a40f9e7ae71d7e8.jpg
 
Ako si Dark, onda kazes da ti je riba prisla na playboy zurci(na kojoj si ti inace domacin), krenula da te muva i ispostavilo se da ima pozivnice za btn, i tako si je dobro zadovoljio da je htela da da i tvom ortaku(pozivnicu)

Hahahaha. Ova je dobra. Kakav god odgovor da im ponudiš, ne vrijedi.
 
Kad te već pitaju onda je nešto posredi.... A ovo za žurku, Dark zovi i nas možda dotična ima još priljateljica sličnih afiniteta :)
 
Nazad
Vrh Dno