Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

1xBitmeTV
2xRevolutionTT
 
Ima li neki info sta je sa cgpeers ?
 
Imam invite za Revolution TT.
Samo posaljite email u inbox i dobijate invite.
 
На What.CD фрилич од пре мање од сат времена па је прилика да се на брзака мало сабере. Касније слабије иде, управо ми ладно иде upload од 700KiB/s и надам се да ће да буде тако још неко време. ;)
 
Mislim da će ti dati staff ako tražiš. Ne sećam se kako sam se ja regovao, znam da nisam ni od koga dobio pozivnicu nego nešto sam iščeprkao.
A i nije ti neophodan nalog da bi mogao da skidaš
 
poslao sam mu ja jutros invitation code
 
ma jok, nego ne mogu da ne pošaljem kada neko traži a mogu da dobavim invitacioni kod. :)

ostadoh na po jednom trackeru za muziku, filmove, serije i programe i to je to. stavio sam ih u bookmark i otvaram ih povremeno da me ne banuju zbog neaktivnosti.


nemam trenutno ni jedan eksterni disk/nas, samo ssd. tako će biti još neko vreme pošto nešto jurimo pravno, pa nešto oko studija... tako da ni nemam vremena za torrentovanje.

sbb d3 smo isključili i tv ne gledamo već neko vreme, još tri meseca pa raskidamo ugovor (prošao 21 mesec). ista situacija je i sa fiksnim. razmišljao sam da čak uzmem mobilni internet neko vreme (par meseci/godinu dana) pa da skupim pare polako i kupim ozbiljan surround sistem (dali zensor 5.1, monitor audio 5.1) plus avr i veliki 4k tv i napravim kućni bioskop (ne volim projektor plus platno) ali teško da ću moći pošto pare uvek odu na nešto drugo a i nije jeftino za moj budžet. bar se treba nadati :p
 
Poslednja izmena:
Na sajtu kickasstorrents.to kada hoću da skinem nešto, traži mi registraciju, a u registraciji broj kreditne kartice, tako da baš nisam siguran da ovo nije neka prevara. Da li ima neko iskustva sa ovim? I da li neko zna neki sajt gde ima Marvelovih stripova, moze i pozivnica, za isti, ako je moguce, ili neki free?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
ma jok, nego ne mogu da ne pošaljem kada neko traži a mogu da dobavim invitacioni kod. :)

ostadoh na po jednom trackeru za muziku, filmove, serije i programe i to je to. stavio sam ih u bookmark i otvaram ih povremeno da me ne banuju zbog neaktivnosti.


nemam trenutno ni jedan eksterni disk/nas, samo ssd. tako će biti još neko vreme pošto nešto jurimo pravno, pa nešto oko studija... tako da ni nemam vremena za torrentovanje.

sbb d3 smo isključili i tv ne gledamo već neko vreme, još tri meseca pa raskidamo ugovor (prošao 21 mesec). ista situacija je i sa fiksnim. razmišljao sam da čak uzmem mobilni internet neko vreme (par meseci/godinu dana) pa da skupim pare polako i kupim ozbiljan surround sistem (dali zensor 5.1, monitor audio 5.1) plus avr i veliki 4k tv i napravim kućni bioskop (ne volim projektor plus platno) ali teško da ću moći pošto pare uvek odu na nešto drugo a i nije jeftino za moj budžet. bar se treba nadati :p

Ja još uvek održavam dvadesetak,ozbiljno koristim HDBits,PTP,FL,ostale održavam cross seedom.Kažeš da se treba nadati,mislim da treba i dovoljno želeti i ostvariće se jednog trenutka:)
 
Otisla jedna za RevTT ostala jos jedna.
 
Otisla i druga .Nemam vise za RevTT
 
Ima li za PTP neko?
 
Odakle skidate kvalitetan lossless flag, a da nije jeza za održavanje ratio

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Ok, i ja skidam odatle. Hvala

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Na sajtu kickasstorrents.to kada hoću da skinem nešto, traži mi registraciju, a u registraciji broj kreditne kartice, tako da baš nisam siguran da ovo nije neka prevara. Da li ima neko iskustva sa ovim? I da li neko zna neki sajt gde ima Marvelovih stripova, moze i pozivnica, za isti, ako je moguce, ili neki free?


Sent from my iPad using Tapatalk

To je sigurno jedan od "laznih" mirror sajtova. Jedini oficijelni Kickass sajt je katcr.co, trenutno samo u vidu foruma - bez torrenata do daljnjeg.
 
Jel ima neki od kat mirrora da ima azurnu naslovnu stranu?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Jel ima neki od kat mirrora da ima azurnu naslovnu stranu?


Sent from my iPad using Tapatalk

Pojma nemam, prestao sam da koristim. Mislim da nemaju, da svi mirrori kasne po koji dan.

Uglavnom sve ekipe koje su kacile na Kickass imas na 1337x.to i/ili piratebay.
 
Koja je adresa za taj 1337x.to, posto to kada ukucam, odvede me na neki sajt sa reklamama?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno