Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Nesto ti nije u redu, upravo sam ga otvorio, radi bez greske.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
U pravu si, izvinjavam se, sada i meni proradilo. Hvala u svakom slučaju. Da li neko zna kako funkcionišu pozivnice za ComicBT?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ako moze preporuka za solidan all around tracker i ako je potrebno poziv za isti bio bih vrlo zahvalan :)
 
Jel neko ispratio, sta se ono desava na BTN-u oko menjanja password-a? Jel mora da se uradi onaj Google Authenticator ili ne?
 
@Princ Stefan dobio FL
 
Moze li neki traker za strane serije sa dosta free lech-a?

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Zabelezeno malocas:



Obratite paznju na seedere. Cetvorocifreni na HD ... koji manijaci :d

I kako sad covek pored ovakve miline da ne skida? :D
 
prvi puta nakon mnogo, mnogo godina deinstalirao sam utorrent i unlocker, pa da vidimo koliko mogu da izdržim bez torrentovanja :D
 
@markos89 dobio Freshon
 
Pozdrav, jel ima neko pozivnicu za IPT? Trenutno imam samo da ponudim Yuwabits.
 
Pozdrav svima. Da li neko moze da mi da pozivnicu za crnaberza.com. Uvek cu imati pozitivan ratio (uvek se kod mene seed-uje, imam 100/10 Mbps). Hvala unapred. Moja E-mail adresa je: [email protected]
 
Drugari, baš mi se gleda "What On Earth". Gde bih to mogao da skinem u nekom pristojnom kvalitetu 265, ili *.mkv a da nije mnogo veliko ?
 
Znam, ali tu već imam 4 Warnings a. Uopšte ne znam što, kada su mi neki torenti stajali aktivini i po godinu dana.

Pogledajte prilog 211167

Čim uključim komp, ja uključim i da se torentuje.
 
Zašto ne zapujes torente koje više ne seedujes? Imaš tamo čak 88 komada. A vidim da nemaš bas ni mnogo bonus poena.
 
Ni ratio mu nije sjajan ... ne upadajte grlom u jagode na IPT, uopste nije tako lagan za odrzavanje. Freeleech su samo veliki fajlovi, mnogo poena treba za malo uploada. Mora dosta da se seeduje ...ja sporo napredujem. A i retko ga koristim posto koristim alternativu, ionako najvise imaju scenska izdanja, koja imaju i svi laksi generalci.
 
Znam, ali tu već imam 4 Warnings a. Uopšte ne znam što, kada su mi neki torenti stajali aktivini i po godinu dana.

Pogledajte prilog 211167

Čim uključim komp, ja uključim i da se torentuje.
Auu batice 88 hit & run komada si nakupio.. svaka ti čast [emoji122]
Procitaj pravila, moras da seedujes minimum 7dana bez prekida ili tako nešto posle skidanja ili da ga zapujes sa poenima koje nakupis aploudom.
Ja jedino prrko njih i skidam i imam ratio preko 30..laki su oni za održavanje samo se trebaju ispostovati pravila.

Sent from my D6603
 
Sta da radi covek ... ? Da kupi upload - nema. Ako zapuje - jos ce mu pasti up, a nema ni poene za to. Samo sta uspe kucnom konekcijom da nakupi za sada ...
 
Nazad
Vrh Dno