Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Kako je tek glupo kada te na BTN banuju jer si dobio pozvnicu na "forumu" a nabacio si buffer od 1,7 TB. Šta tek reći na to??

Ti nisi baš reprenzetativan član torrent zajednice, tako da taj ban sigurno nije zbog foruma.

@makiacaveki Ako koristiš traker na predviđen način, nikad nećeš ni doći u situaciju da objašnjavaš gde si dobio pozivnicu.
 
Nije baš tako, mene su isto pitali na PTP-u odakle ti pozivnica a koristio sam po pravilima, na kraju je ispalo da sam korsitio SeedBox iako sam im odmah javio čim sam se registrovao da koristim SB. Prvo su mi onesposobili nalog pa sam ih noćima jurio preko IRC-a da mi ponovo omoguće nalog.
 
Verovatno si zaboravio da napišeš da koristiš sb, da si odma stavio da imaš sb ništa te nebi pitali.
 
Šteta što ne piše sat i minut, video bi da sam odmah napisao:

screen-shot-2014-12-22-a.png


screen-shot-2014-12-22-a.png
 
Poslednja izmena:
Ti nisi baš reprenzetativan član torrent zajednice, tako da taj ban sigurno nije zbog foruma.

@makiacaveki Ako koristiš traker na predviđen način, nikad nećeš ni doći u situaciju da objašnjavaš gde si dobio pozivnicu.

Dobro kolega neka si ti. Da sa nešto "mućkao" šta misliš dali bi se javno eksponirao u vezi istog. Usput i ja sam koristio seedbox pa sam možda sumljiv bio, a pritom još nisam reprenzetativan?!
 
Poslednja izmena:
Ako neko bude hteo da da stolex-u pozivnicu, garantujem za njegov kredibilitet i fairplay. Juče smo (na vožnji) pričali o ovome, objasnio sam mu šta i kako, tako da je već upućen šta može da radi, a šta ne.

Verovatno je i to pokusao ali aj da napomenem.
Moze na btn da trazi ptp inv.
Ili je i to pokusao?
Ja bih drage volje pomogao da je do mene(nemam tamo acc).
Sumnjam da bih na btn-u mogao da trazim inv., osim za sebe.
 
Ima li sta bolje od torrent leech-a a da funkcionise seedbox i da mogu tako da nabijem ratio tj. upload?
 
@makiacaveki

Bolje je bilo da si pisao u staff inbox nego direktno adminu, jer ovako drugi iz administracije/moderacije nisu mogli da vide tu poruku.
 
Ima li sta bolje od torrent leech-a a da funkcionise seedbox i da mogu tako da nabijem ratio tj. upload?

General tipa? Pa i ne baš. Ako tražiš najbolje ripove filmova onda juri hdbits, ahd, ptp ... Ako te TL zadovoljava onda ne moraš da ideš dalje, više trekera - više obaveza.
 
Dobro kolega neka si ti. Da sa nešto "mućkao" šta misliš dali bi se javno eksponirao u vezi istog. Usput i ja sam koristio seedbox pa sam možda sumljiv bio, a pritom još nisam reprenzetativan?!
Ti ne koristiš torrente mesec dva, već par godina, a za tih par godina su te previše puta banovali bez ikakvog razloga.

@Uroš FileList i Linkomanija su odlični, laki za upload, odlične brzine.
 
Poslednja izmena:
Lepo je videti da se torviet lagano uzdize. Broj mrtvih torrenata je svakim danom sve manji, broj clanova raste i sadrzaj je sve raznovrsniji.
Drzim im palceve da se uzdignu visoko, visoko ...

Pogledajte prilog 157897
 
Ti ne koristiš torrente mesec dva, već par godina, a za tih par godina su te previše puta banovali bez ikakvog
Ako i koristim duže vrijeme to nema nikakve veze. S druge strane neka me slobodno 'prozove' bilo ko od koga sam dobio pozivnicu na ovom ili CnB forumu ja ću da se izvinem ili da uradim da mu platim tu pozivnicu koju sam ja 'upropastio'. Većina torrent sita koji su mi disable iz ovog ili onog razloga nisam dobio već sam se registrovao dok su bili otvoreni za registrovanje. Ja kada 'zabrljam' priznam prvo sebi a potom zajednici (kojoj baš i ne moram polagat račun). Zato bih ti se toplo zahvalio na mudrovanju i daljnjoj polemici. Stvarno nemam živaca da se pravdam i objašnjavam tebi i sličnima zato ću daljnju eventualnu raspravu preskočiti . Usput da ne smetnem (zaboravim) na nama poznatom forumu dobio sam status ponavljača zbog suspenzije na jednom site kojeg sam otklonio jer je bila greska (dao sam ljudima malo za kahve)ali status mi je i dalje pink. Toliko od mene!
 
Freeleech na torviet-u
 
Dobih 1gold star i 150 lumena na BTN-u. Bili darežljivi to ranije nisam dobijao. Koju zapravo moguću namenu ima gold star?

Na kraju se zvezde menjaju u poklon. Secam se da je prosle godine bilo 2 zvezde - dobijas sledeci user rang.

Edit:

1 Gold Star
100,000 Bonus Points and 100GB Upload Credit
2 Gold Stars
Promotion to next class
3 Gold Stars
500,000 Bonus Points and 250GB Upload Credit
4 Gold Stars
1,000,000 Bonus Points and 500GB Upload Credit
5 Gold Stars
1,000,000 Bonus Points and 1TB Upload Credit
 
Poslednja izmena:
General tipa? Pa i ne baš. Ako tražiš najbolje ripove filmova onda juri hdbits, ahd, ptp ... Ako te TL zadovoljava onda ne moraš da ideš dalje, više trekera - više obaveza.
Generalno sam zadovoljan ali bih da iskoristim seedbox do kraja za ratio na jos nekom trekeru pa da imam izbor kad nesto ne mogu da nadjem na tl-u...


@masamunea
Pogledacu, hvala.
 
Na kraju se zvezde menjaju u poklon. Secam se da je prosle godine bilo 2 zvezde - dobijas sledeci user rang.

Edit:

1 Gold Star
100,000 Bonus Points and 100GB Upload Credit
2 Gold Stars
Promotion to next class
3 Gold Stars
500,000 Bonus Points and 250GB Upload Credit
4 Gold Stars
1,000,000 Bonus Points and 500GB Upload Credit
5 Gold Stars
1,000,000 Bonus Points and 1TB Upload Credit

Baš lepo od njih.
Svakako hvala na odgovoru.
 
A jel moze sa dva golda da se uzme overlord klasa,ako si sada master?

To je jedina koja ne moze. Imas o tome u master delu foruma "ETA to overlord" razgovor...
 
Poslednja izmena:
@kroko;
Ja sam user član na BTN-u, tako da sa srećom.

Da znas da ce mi ta sreca bas trebati. Jer me sada trenutno najvise j*bu poeni koje ne mogu da skupim za sledecu klasu, ma koliko drzo stvari seedovane poeni jako slabo dolaze. Doduse nisam se nesto previse ni trudio ali sada sam se zainatio bar da budem power user ako nista vise.
 
Nazad
Vrh Dno