Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Jel moze neko da proveri gde imaju tekme Premijer lige? Npr. Newcastle Arsenal iz avgusta prosle godine.

Gledao sam na iptorrents, nema. A za neke novije tekme nema ni seedera.

TorrentLeech ima sportskih snimaka. Tamo sam nedavno našao boks Martin-Džošua i Pakijao-Bradli. Ima sigurno i Premijer lige.
 
ništa, čekamo i dalje (kao i ptp :d) ;)

:wave:
 
proradio ptp...
 
koliko sam se trudio da nabacim bonus poene na btn (da kupim klasu) i sada kada je proradio prikazuje mi 3x manje...
 
Ja izgubio jednu i po milku u poenima i jednu zlatnu zvezdicu.
 
Pozdrav svima, ponekad svratim ovde cisto da se informisem ako je neki tracker(hd,music) free, u svakom slucaju necu nikome da trazim nista (pozivnice) jer nisam neki torrentas :D, nego bih zamolio ako moze neko da skine sa what.cd album toola-undertow 1993, posto je to koliko je poznato, najbolji muzicki tracker pa samim tim i kvalitet audia je vrhunski. Hvala u svakom slucaju.
 
Poslednja izmena:
Reguj se na rutracker
 
Pozdrav svima, ponekad svratim ovde cisto da se informisem ako je neki tracker(hd,music) free, u svakom slucaju necu nikome da trazim nista (pozivnice) jer nisam neki torrentas :D, nego bih zamolio ako moze neko da skine sa what.cd album toola-undertow 1993, posto je to koliko je poznato, najbolji muzicki tracker pa samim tim i kvalitet audia je vrhunski. Hvala u svakom slucaju.
Flac je lossless format (jedank originalu), ne moze da bude negde bolji negde gori , tako da skini na primer sa rutrackera flac, potpuno je siti kvalitet kao i na what.cd
 
Cool, regovan sam na rutrackeru neko vreme odnosno par godina. Za moje potrebe je sasvim dovoljan sajt za muziku, ima svega i svacega i stvarno svaka cast ljudima koji odrzavaju stvari tamo, samo sam primetio da ne zvuce svi flac fajlovi isto npr.
Tool - Undertow [61422-31052-2] - 1993, 427.2mb zvuci "prodornije" nego Tool - Undertow - 1993, FLAC (tracks) (24-Bit 96kHz), lossless 1.44gb. Da li to ima veze sa nacinom(metodom) i opremom koju su koristili pri transformaciji zvuka sa ploce u audio format ili je do mojih zvucnika 2.1, ne znam pa sam zato i postavio pitanje ovde. :)
 
Poslednja izmena:
Može da zvuči različito ako nije isto izdanje ploče i/ili zbog različite opreme i podešavanja koja su korišćena prilikom ripovanja.
A CD i ploča ne zvuče isto, to je normalno.
 
Наравно да не звучи исто, једно је плоча, друго CD. Код риповања плоча може много тога да се различито подеси, од нивоа снимка, преко касније обраде која може много да утиче на звук до саме опреме на којој је рађено. Ни све плоче, као ни дискови, не морају да звуче исто, постоје реиздања где је посебно миксовано а увек постоји варијанта да је у питању ручни рад и да је неко правио аудио диск од компримоване музике. Зато и служи договор да се лослес прави једино од оригиналних дискова.
Ја сам се некада заносио и скидао комплет дискографије када се појави неко јапанско реиздање, ремикс који је радио неки од познатијих мајстора тог посла а и остала издања. Сада само оригинал или нешто што мање дорађивано.

Одлучи да ли хоћеш са плоче или са диска и не брини за квалитет на рутрекеру, ако нешто и није у реду, већ је коментарисано и склоњено.
 
Ne znam da li je ovde mesto za to pitanje, ali da probam. Da li ima neki torrent gde mogu da nađem sve epizode Sunđer Boba, na srpskom? Sve sam pretražio i nisam našao nigde.
 
IPT x1
TL x1

kome treba neka javi na PM
 
Cool, regovan sam na rutrackeru neko vreme odnosno par godina. Za moje potrebe je sasvim dovoljan sajt za muziku, ima svega i svacega i stvarno svaka cast ljudima koji odrzavaju stvari tamo, samo sam primetio da ne zvuce svi flac fajlovi isto npr.
Tool - Undertow [61422-31052-2] - 1993, 427.2mb zvuci "prodornije" nego Tool - Undertow - 1993, FLAC (tracks) (24-Bit 96kHz), lossless 1.44gb. Da li to ima veze sa nacinom(metodom) i opremom koju su koristili pri transformaciji zvuka sa ploce u audio format ili je do mojih zvucnika 2.1, ne znam pa sam zato i postavio pitanje ovde. :)
Samo ako je source razlicit.
Lossless znaci bez gubitka kvaliteta u prostom prevodu tako da sa istim sorucom je isti kvalitet.
 
Čemu služi "gold star" na BTN-u?
Dobio sam je malopre preko onog paketića i sve što sam našao za to je da se baš retko dobijaju, ali nigde ne piše koje prednosti nosi.
 
Ima na sajtu:
1 Gold Star
100,000 Bonus Points and 100GB Upload Credit (Claim prize)
2 Gold Stars
Promotion to next class (Claim prize)
3 Gold Stars
500,000 Bonus Points and 250GB Upload Credit (Claim prize)
4 Gold Stars
1,000,000 Bonus Points and 500GB Upload Credit (Claim prize)
5 Gold Stars
1,000,000 Bonus Points and 1TB Upload Credit (Claim prize)
 
Weasel, peja, calexx, mikipsy, hvala na odgovorima. Sad mi preostaje samo da uhvatim najbolje uradjen losslesss. :)
 
Imas o tome na njihovom forumu. Ovo je stranica na kojoj se aktivira nagrada:
Link
 
Uh al se brzo pune mesta na UHDBits :)

Poslednji put kad sam gledao pre 5-6 dana bilo je oko 7 hiljada korisnika a sad blizu maksimuma tj. 10 hiljada. Iako ima malo korisnika i traker je jedan od novijih uopšte nije loš i ako otvore ponovo nekad slobodne registracije preporučujem registraciju.
 
Ima svašta na UHDBits, ali je izuzetno spor po mom iskustvu (brzina dvocifreni kilobajti).
 
Molim vas, da li neko ima pozivnicu za Awesome-HD i Bit-hdtv?
Imao sam naloge na tim sajtovima sa pristojnim ratiom (bio tamo još dok je EureKa radio encode) ali konkretno kod awshd nisam parkirao nalog dok sam bio na godišnjem i disaktivirali mi nalog...
Unapred hvala!
 
Poslednja izmena:
Na tom trackeru je dozvoljen samo jedan account u zivotu. Posteno sto si rekao, ali tako dobar tracker si morao bolje da cuvas. Pricam o AHD-u.
 
Nazad
Vrh Dno