Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

I ja sam u zadnje vreme vrlo aktivan po pitanju seed-a na rutrackeru kad je rec o vinyl ripovima i flac diskografijama. Osecam potrebu da im se oduzim, cak sam trazio link kako mogu da doniram, ali ne nadjoh nigde taj info.
 
da, ova mini pc resenja su super, bas sam planirao nesto takvo da uzmem. mada za sada ce da posluzi laptop, dok se ovo naruci, pa dok stigne... valjda nece da rikne za par meseci always on :D
 
^Ako ti i dalje treba, javi mi se na PM da ti posaljem invite code
 
Preporpuka za neki traker gde moze da se skida domaca muzika? Ili ako postoji neki sajt koji daje skidanje muzike na kilo? Ono cele albume samo stisnes ime grupe? Ili nesto slicno . Hvala!
 
Ni ne treba da imas za trampu, to nije po pravilima teme.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ako neko ima pozivnicu za crnu berzu i konta da sam podovan neka mi pusti poruku :D Hvala
 
@Nemanja123123 - hvala za crnu berzu

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ima li neko pozivnicu za torrentday?

Ako moze jedna, unapred zahvalan?
 
^
Posalji mi mejl u privatnoj poruci ako jos nisi dobio pozivnicu za TD

Poslata pozivnica.
 
Poslednja izmena:
^ Citam da je tamo veoma tesko opstati s kucnom vezom i da za preuzimanje packova trebaju neke privilegije. Nema bonus poena, ima banovanih drzava. Izem ti scenski, generalni tracker kojem vise ja sluzim, nego on meni :D gde skidam dva, tri puta godisnje dok je FL, a ostalih meseci ulazim povremeno da me ne obrisu zbog neaktivnosti. Tako da se ne registrovah, to mesto vise znaci nekom drugom i nekom seedboxeru. Ako nekad spuste kriterijume, razmislicu. Isto vazi i za TL. Otkad pratim trackere, par puta su im, po vise nedelja bile otvorene registracije ... pitam se zasto. Za ekskluzivan sadrzaj razumem stroga pravila, ali ne razumem zasto se generalci, gde je vecinom scena koju mozes svuda naci, toliko precenjuju.
 
Poslednja izmena:
SC je ranije bio mnogo lak za odrzavanje ali su skoro odlucili da im arhiva vise nije fl. A TL je oduvek bio tezak (ne kao What) i dosta tesko se opstaje sa kucnom konekcijom. Ja za TL uzmem box i napravim veliki buffer pa ga posle lagano trosim.
 
Momci,

ima li neko problema sa pristupom na RevolutionTT?
Na desktopu mi ne dozvoljava da pristupim ni osnovnoj strani (telekom ADSL), a putem Telenor mobilnog interneta se uredno i ulogujem...
 
U vezi masina za seedovanje, msm da je tu RPi Zero neprikosnoven :D (sa cenom naravno)
 
Ima li neko pozivnicu za Crnu Berzu ili EUC? :)

Rešeno ekspresno, hvala svima.
 
Poslednja izmena:
U vezi masina za seedovanje, msm da je tu RPi Zero neprikosnoven :D (sa cenom naravno)

nije to to sve dok ne prolazi skip hash check. dobar je zero ukoliko može da se nabaci windows i utorrent, u suprotnom se izgube nedelje zbog sporog procesora i recheck-a.
 
Ima li neko pozivnicu za ruski ultrahdclub.org? Ima li dosta 4k materijala? Ili neki sličan njemu?
Bio bih zahvalan za pozivnicu. Ovaj IPT retko izbacuje nesto u tom formatu a skoro sve sto imaju sam već odgledao.

Sent from my D6603
 
Da li bi neko mogao da mi posalje pozivnicu za neki tracker sa pristojnim izborom novije evropske kinematografije? Rumuni, Francuzi i tako...

Hvala unapred! :wave:
 
Hvala! Bas cu sada da vidim mogu li da nadjem nesto zanimljivo.
 
ostalih meseci ulazim povremeno da me ne obrisu zbog neaktivnosti.

Ovo ja radim baš na pola trakera koje imam između ostalog i na TL. Registrovao se već još kad su prvi put otvorili ono posle dužeg vremena i nemam skinut ni MB. :d Godinu dana već nisam zakupio seedbox a iskreno ni pojma nemam šta bih skidao više pošto me filmovi baš smorili nešto u poslednje vreme a serije nađe se neka ok i dobra al treba malo i vremena za njih a to nikako da nabavim.:( Jedino što aktivnije koristim je ovaj FL i HDClub jer ima baš baš bogatu kolekciju prirodnjačkih dokumentaraca a trenutno sam u tom fazonu :d

btw. ko želi ima ponovo slobodan upad na TL, ponovo otvorili registracije https://opentrackers.org/torrentleech/
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno