Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Imam jedno pitanje u vezi privatnih trakera? Šta bi se dogodilo ako bih koristio privatni traker, ima TB-a uploada preko seedboxa, seedao sve uredno kako treba sa mog kompjutera, nikako radio hit & run ali kad bih skidao njihove torente preko klijenta koji nije upisan tamo u njihovu klijent listu? Jel se dobija za to ban? Znači sva pravila koja zahtevaju privatni trakeri poštuju se bez premca jedino ovo?
 
Poslednja izmena:
Zavisi od trekera, negde bi mogao bez problema, negde bi dobio upozorenje. Možda uopšte ne bi ni mogao da ga koristiš, u klijentu torent može da "pocrveni" sa obaveštenjem da nije podržan, sve zavisi kako je rešeno u tome koji koristiš. Nije baš isto ako klijent nije na listi dozvoljenih i ako je eksplicitno zabranjen. O kome se radi, ako nije tajna? Neki egzotičan?
 
Poslednja izmena:
Ma nije tajna.. o libtorrentu (rtorrentu) ali sam upravo saznao da maltene svi ipak dozvoljavaju njegovu upotrebu :) Mislio sam, pošto je meni bio nepoznat, da neće biti na listi koje privatni trakeri dozvoljavaju ali sam se prevario. :D
 
Ima nešto free leecha na WhatCD,požurite
 
Dobio sam PM na TorVietu, cestitali mi novu godinu i dobih iz neke nagradne igre 70GB upload-a i 100k poena :D Ostao sam zgranut. Jel tako i kod vas?

p.s. Da pohvalim FileList, stvarno odlican treker, posle 7 dana sam nakupio 333 novcica, sto znaci da cu za 5-6 dana (verovatno i manje) moci da ih menjam za 500GB uploada.
Pridrzavam se Pejinih saveta i sve ide k'o podmazano :D
 
Ostala mi jos jedna pozivnica za FL pa ako hoce neka se javi na PM sa mail adresom.
 
Dobio sam PM na TorVietu, cestitali mi novu godinu i dobih iz neke nagradne igre 70GB upload-a i 100k poena :D Ostao sam zgranut. Jel tako i kod vas?

p.s. Da pohvalim FileList, stvarno odlican treker, posle 7 dana sam nakupio 333 novcica, sto znaci da cu za 5-6 dana (verovatno i manje) moci da ih menjam za 500GB uploada.
Pridrzavam se Pejinih saveta i sve ide k'o podmazano :D
Aj copy/ paste saveta ako ih imas pri ruci. Čitao sam temu ali nisam nesto zadovoljan kako seedujem. :(
 
Otisla pozivnica za FL.
 
Aj copy/ paste saveta ako ih imas pri ruci. Čitao sam temu ali nisam nesto zadovoljan kako seedujem. :(
Poskidas 10 besplatnih torenata i neka ti sve ukupno bude skinuti sadrzaj preko 50 gb, i onda imas 3 novcica po satu. Za svaki torent dobija se 0.2 (maksimalno na 10 torenata se obracunava bonus) i ako seedujes preko 50 gb dobija se 1 novcic. I ima jos bonus da ako skines jedan torent veci od 50 gb dobija se 0.2 novcica. (maksimano 20 torenata tj. 1tb)
 
Poslednja izmena:
Preduhitrio me smiljo :)
ja sam izmedju ostalog poskidao novije torente koji su dosta trazeni, pa sam i tu dobio dobar upload.
 
Moram jos torrentata vecih od 50gb da skinem, da ubrzam malo dobijanje tih novcica. Treba mi permanent VIP. :)
 
Zar nije cilj da ukupna kolicina seedovanog materijala bude veca od 50 GB, ne moraju torrenti pojedinacno da bude 50+ GB ?
 
Ima dva bonusa, jedan je da ukupno bude 50gb, a drugi je da na svaki torent koji je samostalno veci od 50gb dobija se 0.2 i to vazi dok se ne napuni 1tb.

cef89ccf51e146d71e34ab43244b09c8.jpg
 
Poslednja izmena:
društvo, trebam da pozovem člana sa foruma na e-rock, znam ranije da kada sam tražio za drugog člana pozivnicu da su mi poslali aktivacioni kod kada sam se obratio na "contact us" na vrhu stranice.

danas sam poslao poruku ali se nisu odazvali za pozivnicu pa da li neko zna više o tome, da li su menjali nešto u međuvremenu?
 
Чини ми се да им сајт опасно брља, тако је пар дана па вероватно имају важнија посла.
 
inače, da li je i dalje ista caka da se traži aktivacioni kod ili ima postoji neka mogućnost da se dobija određeni broj pozivnica?
 
što se tiče btn-a na koju caku da nakupim što više bonus poena za što manje vremena?

gde da nađem što više torrenata sa "seed multi" više od "x1.00"?
 
Nikako. Moraš da drziš ogroman fajl što duže, svaki seedovan mesec se multiplicira. Ja sam postao skoro master, čekao sam 4 meseca na 2 000 000 poena, u seedu sve i svašta ali su mi 2 fajla po 300 GB najviše skupili.
 
Poslednja izmena:
Šta se dešava sa Search opcijom na TorrentLeech? Ne mogu ništa da pronađem, stalno me vraća na osnovni Browse sa listom najnovijih dodatih torenta.
 
Nikako. Moraš da drziš ogroman fajl što duže, svaki seedovan mesec se multiplicira. Ja sam postao skoro master, čekao sam 4 meseca na 2 000 000 poena, u seedu sve i svašta ali su mi 2 fajla po 300 GB najviše skupili.

ako seedujem tri velika fajla od po 300gb, više ću poena dobiti od seedovanja dvadeset manjih od po 50gb?
 
da li možeš da slikaš još ta dva od po 300gb da vidim kakva je tu situacija?
 
Evo kako je kod mene na BTN:

TfZkn2v.png


mpqy2I3.png


Imam skoro 30 miliona bonusa ali mi ne trebaju, već sam master a overlord je nedostižan, šteta što ne mogu da se pošalju poeni nekome...
 
zašto je overlord nedostižan?
 
Nije nedostižan u teoriji, ali meni ne vredi da se zamaram sa time, potrebno mi još 92TB protoka i preko 32k snatch-eva, plus još 220 miliona poena, jednostavno nije vredno muke...
 
Nazad
Vrh Dno