Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

@zmajcek
ko ti brani da ga koristiš i dalje.

Ja sam IPT skinuo sa liste. Mrzim to gazenje po drugima zarad ostvarivanja cilja, a i da se solidarišem sa ostalima koji to isto rade.
 
Pazi kada mi ne brani niko ali mi je glupo sto ovde citam da ljudi bez nekog (kako da kazem a da ne ispadne lose) razloga ili znanja odbacuju nesto. Ne kazem da je uredu to sto rade ali verovatno da oni znaju sta rade i da verovatno imaju razlog za svoje postupke. Nije to samo doslo preko noci pa da se kaze e IPT je glavni krivac pa sada se svete ili ruse druge da budu No.1 verovatno da tu ima nesto vise i da to traje malo duze nego sto mi znamo.

Pravi razlog verovatno da necemo saznati ali to nas bas briga, jer danas to IPT radi a ko kaze da to isto sutra nece neki drugi traker da uradi? No svako radi kako mu je volja pa niti sudim drugima niti zelim da neko drugi sudi meni.
 
Počelo je sa krađom peer-ova od strane IPT-a sa BTN-a i SCC-a. Zatim su PTP, BTN, SCC i ostali top tracker-i, pobanovali sve IPT staff-ere sa svojih sajtova, kao i staff-ere ostalih IPT kopija sajtova.

IPT se počeo svetiti sa DDoS-ovanjem i ostalo znaš.

Za DDoS nema opravdanja niti u jednom trenutku!
 
krastavac, bilo kako bilo oni rade sta hoce a mi opet mozemo da biramo pa ko hoce koristice IPT a ko nece bar ima izbora da bira odakle ce da skida ono sto ga zanima.
 
Krali su peer-ove tj. seed liste drugih tracker-a i podmetali kao svoje (npr. seeder-e sa SCC-a, IPT je krao i
podmetao kao svoje), bave se prodajom naloga, DDoS-uju druge sajtove koji im se ne sviđaju, itd. Odlična zamena je Filelist.

Samo da ispravim, Djidaju druge sajtove koji im se ne svidjaju ali ne mogu da budu kao oni :p Verovatno gresim ali davno sam bio na IPT i uopste mi se nije svideo i sad nisam objektivan...

krastavac, bilo kako bilo oni rade sta hoce a mi opet mozemo da biramo pa ko hoce koristice IPT a ko nece bar ima izbora da bira odakle ce da skida ono sto ga zanima.
Eto "mi" upravo biramo...
 
Poslednja izmena:
dzabe sve kad ono sto ima na ipt i meni treba nema ni na jednom drugom trakeru...osim na BitHQ ali tamo nemam nalog :(
 
Pa nije na kraj sveta. Ja ni nemam tamo nalog niti sam trazio invite za isti. Ako neko ne moze bez njega neka ne odustaje. Ja samo kazem da je tip gov.no (norveska ;) ) i da mi se nije svidelo ono dupliranje peerova koje je bilo krajnje bezobzirno prema svim ostalim trekerima. A ovo sto danas radi da i ne komentarisem. Na kraju ce mu ostati takvi korisnici kakav je i on sam, svadljiv i pokvaren :p Salim se ja malo... :)
 
Meni je dovoljan razlog da ne koristim IPT jer svako malo mi prekidaju aktivnosti na PTP,BTN,AHD.Prekinu mi seed,nerviram se,ne mogu da dočekam da se sve vrati u normalu.A još veći razlog,ne volim brate nepoštenje,mrzim negativne osobe sklone takvim radnjama.O`š još?:p
 
Svi na what.cd pa kupite nove freeleeche danas:)Gigabajti prste:)
Сад је ту нешто још боље: тазе фрилич али и ...

Before we get to the picks, we'd like to encourage our users to invite their trusted friends to What.CD. As part of our birthday celebration, we're offering ONE BONUS INVITE to everyone in the User and Member classes who meet the following conditions:

- Your ratio must be greater than or equal to 0.7
- You must not have any unused invites
- You must have all privileges enabled (including invite privileges)
- You must be active on the site (defined as: 5GB downloaded or 3.5 GB uploaded or 5 uploads or 25 posts)
... па ко има trusted friends ето му прилике. ;)
 
Na AHD global freeleech!
 
Hvala za info, koliko obično traje i koliko često daju GF?
 
Also you may have noticed that we have started a period of global freeleech. This will end on November 2nd.
 
A ja baš juče uzeo prvi put seedbox.
 
Ja od pre dan dva do sad 2tb na whatcd zbog freelecha a sad jos i ovo cccc:)Nice
 
Na AHD, u novom tekstu za Halloween i gde pise za freeleech imate link do "Trick or Treat" igre, ako neko nije video. Samo pazite da se ne zeznete,tj. oni da vas ne prevare :)
 
Iskoristio sam poslednji dan seedboxa feral onog gbitnog.Jos je slot bio zatvoren od 29og,ali eto jos uvek je radio:)Haha a nisam imao pojma na whatcd za ovo ludilo svakih pola sata,pa sam se malo iscimao dan i po i to je to.Zavrsio sa whatcd-om na neko vreme.
 
Na WhatCD poklanjaju invite za user i member classes:)
 
Nazad
Vrh Dno