Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Zanima me gde je najbolja ''ponuda''
domacih bendova iz poslednjih 25 godina otprilike? :) Moram da osvezim kolekciju ali bar sa 320kbps mp3.. jos ako ima lossless.. :smoke:

Na PP naravno..

Kod rusa sam trazio i nasao deo od toga sto me zanima ali je uglavnom mp3, ima nesto malo lossless-a, u zalivu sta god da trazim ili nema ili je neki jadan mp3 kvalitet.

Evo bas danas trazim Lira Vega 2 albuma u lossless-u, pa i E-play (nisam odavno slusao a nikada lossless osim uzivo na exitu :d).. ima ih jos, uglavnom gotivim te bendove nastale krajem 80-ih, devedesetih i mozda do 2006 a od tada krece srozavanje kvaliteta.
Odmah da napomenem, izvinjavam se moderatorima na ovim pitanjima ali
jednostavno ne mogu da dodjem do sve te sjajne muzike u HQ
:) A znate i sami da mnogi danas postavljaju sve to za besplatan DL.. Rare sam tako nasao.

I da, ako neko zna shop gde bih mogao da kupim ta 2 albuma Lira Vega neka posalje PP :) Posebno je onaj prvi sjajan ,)
 
Poslednja izmena:
Resio sam problem sa logovanjem na PTP. Naleteh na nekog raspolozenog stafera koji je bio voljan da pomogne, i sad mogu ponovo da koristim nalog. Hehe, eto. :)
 
Ima li neko invite za nesto slicno ranijem TheBox/zxcv-u? (TheChaosUK je previse skrt naspram ovog prvog)
 
Zanima me gde je najbolja ''ponuda''
domacih bendova iz poslednjih 25 godina otprilike? :) Moram da osvezim kolekciju ali bar sa 320kbps mp3.. jos ako ima lossless.. :smoke:

Na PP naravno..

Kod rusa sam trazio i nasao deo od toga sto me zanima ali je uglavnom mp3, ima nesto malo lossless-a, u zalivu sta god da trazim ili nema ili je neki jadan mp3 kvalitet.

Evo bas danas trazim Lira Vega 2 albuma u lossless-u, pa i E-play (nisam odavno slusao a nikada lossless osim uzivo na exitu :d).. ima ih jos, uglavnom gotivim te bendove nastale krajem 80-ih, devedesetih i mozda do 2006 a od tada krece srozavanje kvaliteta.
Odmah da napomenem, izvinjavam se moderatorima na ovim pitanjima ali
jednostavno ne mogu da dodjem do sve te sjajne muzike u HQ
:) A znate i sami da mnogi danas postavljaju sve to za besplatan DL.. Rare sam tako nasao.

I da, ako neko zna shop gde bih mogao da kupim ta 2 albuma Lira Vega neka posalje PP :) Posebno je onaj prvi sjajan ,)

EUC, crna berza, yuwa, torrenthr ali i what.cd

Nema trekera kao što je bio TheBox.

Da, nema, ali dosta stvari je prebaceno na BTN, makar sam ja uporedjivao thebox i btn i neku razliku kacio.
 
Koji treker je dobar izbor za igre, pogotovo one malo starije (3, 4 ili vise godina)? Nove i neke starije bez problema nadjem na IPT, ali dosta toga nema.
 
Ne rade ni PTP ni HD-Bits.org,150 torrenata crveno!Ružna slika,zna li neko zašto?
 
Nedelja, mora da je neko redovno odrzavanje web sajta ili samog servera.
 
Hvala druže,proradilo,sada je sve u redu:banana:
 
Да ли је BitMe и даље најбољи трекер за eLearning торенте?

Ако јесте и неко има позивницу - хвала унапред.

Ако није, може предлог за неки други?
 
Ni domeni za HDT .net i .me ne rade, samo .org i .ru rade.
 
Poslednja izmena:
Na kom trekeru se mogu naci kocerti, nebitno kog zanra, u HD.
 
^
Kao i za mnoge druge stvari, prvo probaj rutracker.
 
Opet da pitam, ima li ko pozivnicu za neki nemacki tracker? Interesuju me nemacke sinhronizacije filmova i serija kao i nemacki filmovi.

Ako ti nije problem da se prebacis na usenet onda je ovo prava stvar za tebe.
Kod:
http://www.town.ag/
 
Imam pozivnicu za Karagargu.

Trazim izkljucivo pozivnicu za what.cd

Na Karagargi sam Power user.

Slati ponud ena PM
 
Drugari, imam seedbox pa polako nabacujem na Freshon-u upload. Trenutno imam preko terabajt uploada i dve pozivnice a nadam se da ću uskoro da nabacim preko 5TB (najviša klasa) i da imam tri pozivnice mesečno. Ako nekome treba pozivnica slobodno neka me kontaktira na PP. Tracker je namenjen za serije i sezone su freeleech (preko 10GB), lagan je za održavanje - potrebno je samo minimum 24h držati na seedu torrent. Ne tražim nikakve uslove. Za one koji su kao ja propustili priliku da se ubace na BTN ovo je odlično rešenje.

:wave:
 
Pošalji mail na pp...

Prvi put šaljem sa freshon-a pozivnicu pa sam pomislio da treba mail, poslao sam ti "kod" pa ukucaj na njihovom sajtu pri registraciji...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno