Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

imas yuwa, berza, euc, be, eys, yubraca...i jos mnoge druge koje ja licno ne koristim :)
 
Imao ja do skoro, ali se nisam logovao skoro. Pogledacu kad stignem kuci i javljam se.
 
nista nakon registracije previse komplikovano
 
Ja sam ga imao pa me banovali zbog neaktivnosti i ako sam drzao nesto sitno na seedu.Ocigledno mi nije bio potreban.
 
Postovani treba mi pozivnica za Crnu Berzu, a mogu da ponudim jednu za YUWA
hvala unapred
 
poslao sam ti PM

kako mogu ja tebi da uzvratim uslugu ?
 
Poslednja izmena od urednika:
Pošalji mu pozivnicu za HDBits.org :p
 
Zanima me ima li neka fora da kada odradim pretragu odradim za sve torrent sajtove koje imam?
Ili još bolje postoji li neki način za pretragu najvećih torrent trackera?
 
Jel znate da su izdavaci igara poceli da brisu torrente po rutrackeru ? Imao sam na seedu najpopularniju auto simulaciju za PS2 i vidim obavesetenje u klijentu da je obrisan torrent zbog kopirajta. Nevera :zgran::zgran::zgran:
 
Nekada davno koristio sam neke free torente ali tu nema kvalitetnih filmova.Ako može neka pozovnica da probam malo kako fercera VDSL.Unapred zahvalan.
 
Nekada davno koristio sam neke free torente ali tu nema kvalitetnih filmova.Ako može neka pozovnica da probam malo kako fercera VDSL.Unapred zahvalan.

jel ti odgovara pozivnica za hdbits.org? :d
 
Slabo se razumem ko je kakav torent,treba mi generalno neki gde ima kvalitetnih hd ripova,taj mi dejstvuje da je dobar.Ako ih tamo ima posalji mi slobodno pozivnicu,bicu ti zahvalan.Mazicu te,pazicu te i tepacu ti goxxxy[emoji108] [emoji122] [emoji2]
www.youtube.com/watch?v=6LYi70lg124
 
Poslednja izmena:
Baci meni mail na pp (imam za hd-mkv, ipt, bit-hdtv, hd-space, hdaccess, ne mogu da se setim da li imam još negde od ranije).
 
Poslao članu Sky Uk pozivnice za: hd-mkv, ipt, bit-hdtv, hd-space, hdaccess
 
Druže ti ga zatrpa;)
 
Da, previse je to za nekog ko nije koristio privatne trackere do sad :)
 
Sta fali, ako ga banuju na nekom od njih da ostane bar na nekom ;)
 
Nazad
Vrh Dno