Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Poklanjam http://hdme.eu nalog Bonus Points: 254.1 Invites: 0 Ratio:28.245 Uploaded: 12.73 TB Downloaded: 461.45 GB Join date 2009-05-27 10:43:32 (281 weeks ago). Inace nas vise je koristilo ovaj nalog, ja sa slabijim u ono vreme protokom i kolega sa nekim ubitacnim paketom.

Sta ces za email? Onaj ko ga uzme bi trebalo da zna koji provajderi su se logovali, za svaki slucaj.
 
Vodi računa, poklanjanje i ustupanje naloga može da se smatra za trading, trekeri to uglavnom zabranjuju.

Znam da tako nesto moze da se dogodi ali krastavac, ja vec duze vreme nista ne skidam sa njega a i kolega isto tako.

Sta ces za email? Onaj ko ga uzme bi trebalo da zna koji provajderi su se logovali, za svaki slucaj.

Svako kome budem dao nalog moze da prebaci na svoj email koji zeli i da ga aktivira da bude na njegovom mejlu a sto se tice provajdera koji su se logovali u ono vreme sezampro, a kolega sa nekim satelitskim netom koji je tada imao simetricnu brzinu a posle toga ja sa telekoma a kolega presao na sbb.
 
Poslednja izmena:
Znam da tako nesto moze da se dogodi ali krastavac, ja vec duze vreme nista ne skidam sa njega a i kolega isto tako.



Svako kome budem dao nalog moze da prebaci na svoj email koji zeli i da ga aktivira da bude na njegovom mejlu a sto se tice provajdera koji su se logovali u ono vreme sezampro, a kolega sa nekim satelitskim netom koji je tada imao simetricnu brzinu a posle toga ja sa telekoma a kolega presao na sbb.

Pazi samo da kad das nalog nekome,ako je iz inostranstva, ne menja odmah mejl zbog registrovanja druge ip adrese.Znaju da te automatski bannuju tako na sajtovima.Neka koristi nedelju dve tako prvo.
 
Poslednja izmena:
Ako vas nisu banovali kada ste se u isto vreme logovali sa različitih provajdera realno neće ni sada kada se samo jedan bude logovao sa nekog trećeg... :)
 
Pazi samo da kad das nalog nekome,ako je iz inostranstva, ne menja odmah mejl zbog registrovanja druge ip adrese.Znaju da te automatski bannuju tako na sajtovima.Neka koristi nedelju dve tako prvo.
Zato sam i pitao. Mogao bi cak i vise. Ja kad je open reg za neki sajt koristim privremene adrese pa ako mi se svidi traker onda stavim pravi email. Ima dosta i onih koje nisam menjao a mail ne postoji i sve radi normnalno. Tako da jedno par meseci cekanja uopste ne bilo na odmet... Ionako je poklon...

Ako vas nisu banovali kada ste se u isto vreme logovali sa različitih provajdera realno neće ni sada kada se samo jedan bude logovao sa nekog trećeg... :)

Ima i tu istine, mada ja ne bih rizikovao. Narocitu paznju obracaju na promenu emaila bas zato sto ljudi prodaju akaunte, a onaj koji kupi hoce potpunu kontrolu...
 
ja sma bio razmisljao i playbits ali ako ima samo igara koje vec postoje na scene i ako su novije onda mi realno ne treba ionako sve 0day skidam...ali me intrigira kakav je...jel tezak za odrzavanje? ima li neki bonus?
 
zmajcek mi je dao par jako dobrih pozivnica na cemu sam mu jako zahvalan, jako je tesko doci do nekih i iz straha prema gubitku svog naloga i ostalog mozda postavlja teze uslove...ali pogledajte recimo bitmetv kaze, ako suspenduju iz bilo kog razloga onog koga pozovete oni vam ukinu pravo na pozivnice zauve k i mozda vas banuju, ako je taj varao ili imao ratio manji od 1 automatski tebi dodaju sav njegov download koji mu je falio do tog ratio...ima i strogih trakera pa je i razumljivo, za trejdovanje se slazem niti bilo sta trazim kad dajem za uzvrat niti bi bilo ko trebao, iako neki sajtovi imaju pozivnice samo za donacije...ja ih opet poklanjam ali ne mozemo bas svakom pa da posle trpimo posledice...
 
Da li ima nekih novosti za AHD, kada će biti otvoreni za pozivnice, pričaju li nešto kod njih na forumu?

(Da iskoristim SB)
 
kakvi kolacici?
 
Donirao sam na nekoliko trackera pa dobio poneki invite tako da imam sledece invite i dajem samo clanovima za koje procenim da su OK, sto po stazu na forumu sto koliko mi je njihov nick poznat, obavezan member status i ratio proof na nekoliko velikih i jakih stranih trakera...kao sto rekoh za ove pozivnice sam donirao na svakom sajtu tako da necu bilo kome dati pa da nagrabusim zbog njega :)

Znaci imam pozivnice za sledece:

bitsoup
freshon
crnaberza
iptorrents
sceneaccess
torrentzilla

ne pitajte kakvi su sajtovi, cim ne znate znaci da vam i ne treba invite za njega! za one koje poznajem ovako ili su meni nekad izasli u susret za njih ne vaze ova pravila :)

trazim passthepopcorn i ilovetorrents ako neko ima...

i dalje jos malo aktuelno :)
 
Javljam se za SCC, poslao pm.
 
Poslednja izmena:
1xTL
3xHDT
3xIPT
5xHDSpace
Nije neka ponuda ali je od srca:)
 
Halloween Giveaways

Pošto, zbog nedostatka vremena :(, u poslednje vreme površno pratim temu zahtevi se ostavljaju javno na uvid svima. Molim ostale članove da me upozore ako je neko "sumnjiv". Na PM ću kontaktirati samo one koji će dobiti pozivnicu. Ko nije kontaktiran nije ušao u izbor. Bez objašnjavanja. Naravno, sve iz prvog posta se podrazumeva.

btw, sve ispod trakere održavam na ratiu preko 5 bez SB na kućnoj xDSL liniji i 24/7 mašini

IPT - 3 kom - General - dosta FL, Seed bonus, RSS - ko ovde ne održi ratio neka se drži public trackera
HDSpace - više kom - HD sadržaj 720p min (movie, TV, Doc, Anim, xxx, Audio) - FL, Seed bonus, RSS - lak za održavanje
TorrentVault - više kom - General - FL 7 dana na oko 2 meseca, Seed bonus, RSS - našao stvari kojih nema na drugim mestima

EUC - više kom - opšti - večina seeda na SB, FL, Seed bonus, RSS - must have za ex-yu prostor
CB - više kom - opšti - FL, Seed bonus - must have za ex-yu prostor
THR - 3 kom - opći - ima seed bonus - dosta sinronizovanih crtaća i serija sa ubačim titlovima
 
Kakav je SCC za odrzavanje ratio-a i cega moram da se pridrzavam, bas me naplasio goxxy sinoc? :p
 
nisam imao nameru te naplasim, ali osim ako ces da drzis FL pakove iz arhive na seed tesko ces preko 0day da nadoknadis...2 seedboxa drzim po 200gb torenti i dzabe sve neki upload ni 50gb...svi su brzi :) to sam ti sve rekao jer imas sdamo 1 ratio proof i samo 1 tracker koristis...znaci nemas previse iskustva...tako si i sam rekao...
 
Poslednja izmena:
nisam imao nameru te naplasim, ali osim ako ces da drzis FL pakove iz arhive na seed tesko ces preko 0day da nadoknadis...2 seedboxa drzim po 200gb torenti i dzabe sve neki upload ni 50gb...svi su brzi :) to sam ti sve rekao jer imas sdamo 1 ratio proof i samo 1 tracker koristis...znaci nemas previse iskustva...tako si i sam rekao...
Hm, videcu kako za pocetak ide sa sitnim fajlovima, valjda nece biti tesko. Dobio sinoc od jednog engleza preko TI.

Edit: Je l' dozvoljen cross-seed?
 
Poslednja izmena:
Mislim da nije... nije dozvoljeno ni logovanje na sajt sa 2 razlicite ip...
 
goxxxy imenjace jesi li cuo za partial seed?

SCC je jedan od laksih trackera za budzenje ratia. Sve iz rubrike Archive je freeleech i sve je rarovano.
Treba od svakog novog pack-a skinuti random par rarova i to drzati u seed-u i nema greske, buffer se puni.
 
Da li moze neko da mi proveri ima li gde da se skine MotoData program?
Moze na pm odgovor ako ovde ne sme.
Hvala.
 
goxxxy imenjace jesi li cuo za partial seed?

SCC je jedan od laksih trackera za budzenje ratia. Sve iz rubrike Archive je freeleech i sve je rarovano.
Treba od svakog novog pack-a skinuti random par rarova i to drzati u seed-u i nema greske, buffer se puni.

partial seed je najvece zlo :) probaj to na IPT da koristis pa ces dobijes hit and run za svaki torrent i na kraju suspenziju...svaki torent koji ne skines ceo belezi te kao leechera a nikad kao seedera a ne ispostujes onda pravilo od drzanja seed od 15 dana :)
 
Nazad
Vrh Dno