Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ovo ja radim baš na pola trakera koje imam između ostalog i na TL. Registrovao se već još kad su prvi put otvorili ono posle dužeg vremena i nemam skinut ni MB. :d Godinu dana već nisam zakupio seedbox a iskreno ni pojma nemam šta bih skidao više pošto me filmovi baš smorili nešto u poslednje vreme a serije nađe se neka ok i dobra al treba malo i vremena za njih a to nikako da nabavim.:( Jedino što aktivnije koristim je ovaj FL i HDClub jer ima baš baš bogatu kolekciju prirodnjačkih dokumentaraca a trenutno sam u tom fazonu :d

Kad je vec tako, onda ti taj tracker ni ne treba. Ni bilo kome ko isto radi. Ista je situacija kod mene za TL. Ukras mi je posto postoje drugi izvori za isto. I iskreno nije mi potreban dok god su takva pravila. U boljim uslovima bi mi koristio. Najvise koristim isto FL i to za SD/720p i to mi je sasvim dovoljno posto za nekim besnim HD-om ne patim, i koristim jos Partis. IPT retko, a tek ponekad Berzu. I naravno RuTr za skoro svu muziku. A za domacu - ili Partis ili s nekog foruma i to je to.

btw. ko želi ima ponovo slobodan upad na TL, ponovo otvorili registracije

Mi o vuku ... :laugh: jos jedared traze nove zrtve :d
 
Prvi put ovako nešto tražim ako neko može da mi pomogne.

Jel može neko nekako da mi ostavi torrent od ovog dokumentarnog serijala The Hunt 2015 S01 1080p BluRay DTS x264-NTb? Evo o čemu je reč da bude lakše http://www.imdb.com/title/tt5167198/?ref_=fn_al_tt_7
Ne mogu da verujem da nema nigde na ovim trakerima koje ja imam. Posebno me čudi što nema na hd-space ili čak TL i FL, a HDClub ne radi nešto već 2 dana. Na TL i FL ima ali sve neke bezveze verzije, čak su mi i grupe nepoznate koje su uradile enkode. Nije problem što se tiče seedanja nikakav ostaviću torent i mesec dana ako treba.

Mislim nije problem nikakav ako je to striktno zabranjeno, sa druge strane ne bih nikome ni da pravim probleme krastavac. Al ništa me ne košta da pitam. :D
 
Poslednja izmena:
Par dana ne mogu da pristupim BCG ? A vi ? Jel uspevate ?
 
Meni ne radi HDClub već 2,3 dana sigurno. Ne može uopšte da se pristupi trakeru.
 
BCG je ugasen za stalno, imali su raciju i pohapsili su glavne admine, tako da od BCGa nema nista za sada.
 
Meni treba pozivnica za neki tracker koji ima veliku ponudu 4k filmova, serija, itd. Hvala unapred. :)
 
I ja pitao pre neki dan ali izgleda nema niko.. IPT sam izmuzao sto se 4K sadržaja tice.

Sent from my D6603
 
Pa probajte onaj ultrahdclub ili kako se već zove. Ajde probaću da nađem ja moj acc koji ne koristim pa da podelim.

Uzgred hvala veliko CuBe-O za rešenje mog problema :)
 
https://surrealmoviez.info/news.php

Ima li neko pozivnicu i da li uopšte radi ovaj sajt.
Bio sam član pre nekoliko godina ali sam skroz zaboravio na njega

Neka pošalje neko Crnu berzu i tamo sam bio član ali imam yuwa i Thr tako da mi nije bio potreban. U stvari ako je sadržaj isti kao na ova dva nema potrebe
 
zamunda ne radi?
 
nisam dugo bio na waffles-u pa ako neko zna koja je tačna adresa neka javi ;)
 
Meni treba pozivnica za neki tracker koji ima veliku ponudu 4k filmova, serija, itd. Hvala unapred. :)

I ja pitao pre neki dan ali izgleda nema niko.. IPT sam izmuzao sto se 4K sadržaja tice.
Jel vi znate koliko ima filmova i serija trenutno u 4k?

57 filmova (dobar deo rimejk i 3 kratke animacije, mislim da je tu i neki koncert i standup) i 30-ak serija (ako nisam brojao duplo, kasno je...).
Brojao sada na PTP i BTN-u.
Klasičan promo materijal ne računam. Njega imate na Rutracker-u dosta.

P.S. Mene interesuje šta ima na tom UHD trekeru.
Dok ne uzmem GPU koja može da reprodukuje 4k mi ne treba pozivnica, ali me živo interesuje da li ima išta preko ovoga i ako ima šta je to :)
 
Na UHD Club trakeru ima trenutno 308 torenata. Ima nekih filmova i serija sa Netflixa, poneka utakmica PL-a, neki dokumentarac i taj promo materijal. Stvari su dobro seedovane ali ne čudi s obzirom koliko torenata ima :D
 
Ja sam im donirao na uhd 13e i dobio ulaz.Tih 4k filmova ima saka na tom sajtu. Vecina je uradjena u starom mkv formatu bez hdr podrske. Iako sam uhd film ima taj standard. Druga stvar razlika izmedju 4k ripa i BD je minorna. Bar koliko ja vidim mojim ocima. Sve u svemu jako razocaran.
 
Ja sam i poslao pre godinu dana mail i dobio ulaz. :d

Sve zavisi na kakvom tv gledaš. Ja recimo imam 42" i gledam ga na razdaljini od minimum 2,5 metara. Obično na 3,5-4 (toliko mi je udaljena recimo garnitura od tv-a) i apsolutno nemam potrebu za nešto bolje od 1080p. Sigurno neću menjati tv ovaj koji imam sada za neki UHD tv čisto da bih kao imao UHD. Kad dođe vreme da menjam tv tad možda pazarim UHD al ja se nadam da će me ovaj služiti još. :D
 
Pozdrav svima,
potrebna mi je pozivnica za tracker crnaberza.com izgleda da mi je zbog neaktivnosti nalog ugašen ali mi je čudno jer čini mi se da nisam dugo bio neaktivan...

Veoma zahvalan ako stigne pozivnica...

Pozdrav,
 
Niko ništa :(

probao sam .ch, zatim .fm...
 
Poslednja izmena:
Tražio sam neku audio knjigu i našao sam je na drugom trackeru :)

Ali mi je i dalje nejasno da je toliko dana down ako je jedna od ove dve gore adrese tačna.
 
Btw kakva je situacija sa hd-torrents po pitanju 4k?
 
Nazad
Vrh Dno