Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Takodje za knjige koristim sjajan libgen, za ucenje neko e-learning elbitz, jako dobar bitspyder (javi ako treba pozivnica).

Daxyco javi ako dobijes pozivnicu za bitme :)
 
Ima li neko pozvinicu za bibliotik? Član sam na MAM (mogu poslati link ka profilu), ali tamo je zabranjeno tražiti :D
 
Jos da pitam, ima li neki tracker za cele utakmice sa RIO 2016? :d interesuje me konkretno basket, imaju neke utakmice na TD, doduse ne sve.
 
Ima dosta toga na HDT
 
Na BTN ima takodje.
 
Ima li neko pozivnicu onda za HDT? Na TD, THR, CB slabo ima tog materijala. Ako treba, poslacu ratio. :d
 
Poslednja izmena:
Na Partisu 10. godišnjica.

+ 150 GB up-a :happy: , brišu se upozorenja i od danas je FreeLeech za sve nove torente ! :banana:

Bacite pogled, ima i nekih nagrada. Zaista su postali sjajan tracker.
 
Poslednja izmena:
Za e-rock ti ne treba nalog da bi mogao da vidiš linkove i skidaš.
A i nije neophodna pozivnica nekog člana za registraciju, može preko sajta da se iskopa onaj kod ili se zatraži od staff-a zaboravih, samo znam da sam se registrovao bez pozivnice.
 
S obzirom da Kickass ne radi kako treba, da li postoji sličan za strane casopise i stripove?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ma rutracker mora da ima. Meni postao omiljen. :p
 
Radi, ali kao nekada, na primer, meni nece da sortira po datumu :(


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Koji HD treker ima dobre brzine i dosta materijala, a nije preterano tezak za odrzavanje i da su dobre brzine, izuzmite HDT.
 
Slično pitanje. Riknuo mi je hdd sa filmovima i sad pokušavam da skinem opet internal izdanja tipa DON, ESIR, SINNERS, CtrlHD, CHD, REFINED, sva sreća pa sam sačuvao spisak šta sam imao. Poskidao polovinu sa HDT, IPT i BIT-HDTV a ostatak nigde ni za lek. Vučem sa emule par filmova ali to ide užasno sporo, 15 GB skidam već deset dana.
 
Па мени рикнуо хард са ~1Т лослес музике и шерованим торент фолдером па ем немам музику ем скоро ништа од онога што сам шеровао на What.CD. Мислим да код њих не пали поновно скидање јер ће да саберу па размишљам да потпуно баталим торенте. Доста је било тог спорта. :(
 
Ne bataljuj torrente nego what.cd koji je ubistvo za održavanje ratio-a.

Ja ima. 2.6 TB uploadovano, ratio preko 7, seedbox je mama za what.cd. Skoro su me prebacili u Elite member grupu, ima nas ukupno 7oro iz Srbije :)
 
Није ни код мене страшно, мада ми је само повремено и на ситно потребан. Имам 3,78 а потребно 0,20 али толико ретко довлачим отуда и повремено одрадим неку фрилич акцију да ми је ОК. Мада ... све мање ме то занима, имам ваљда све што сам хтео да имам од музике.
 
Koji HD treker ima dobre brzine i dosta materijala, a nije preterano tezak za odrzavanje i da su dobre brzine, izuzmite HDT.
Rutracker i TorViet. Tu spada i FileList

@aca
Isto važi i za tebe.
TorViet ima ta izdanja ali ako su stariji filmovi obično ima mali broj seeder-a ili ih nema uopšte.
 
PTP ispunjava sve kriterijume, ima sve staro sve je sidovano lak je za održavanje i dobre su brzine. Jedino nisam u toku da li se može upasti.

A what je neupotrebljiv osim jednom godišnje kad je FL. Do tada samo razgledanje i bookmarkovanje. Kako da uploaduješ nešto kad niko ništa ne skida (ne sme da skida)...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno