Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Nadam se da i pored (cross)seedovanja i gledate nesto sto skinete, deluje mi da samo o seedovanju mislite :) (da ne bude zabune seedujem i ja al se ne hvalim :) ).
 
Nekada nešto i pogledam :)

Znaš kako, ja gledam da napravim ratio pa da posle bez problema skidam ne misleći o tome da li smem da skinem film ili ne, da li će biti ispod nekog ratia ako skinem par filmova itd.

E sada, pošto nemam novca da korsitim seedbox svaki mesec onda gledam koje sve postoje mogućnosti i koji je najlakši način da se napravi dobar ratio i poosle da ne mislim.

Na PTP je dobra stvar što se vremenom seedovanja povećava broj poena po seedovanom torrentu. Kod AHD ta mogućnost ne postoji pa gledam da imam što manji broj seedera i tako povećam broj poena.

Svaki tracker ima svoju caku samo je treba na vreme provaliti.

Ne bih ja uopšte govorio o cross seedovanju da imam Targo i slično, ali na SBB-u sa upload-om mogu samo da se j.
 
Ja skidam samo sa HDBitsa i što uspem cross seedujem na PTP i AHD.Mislim da sam nepravedno zapostavio PTP jer je odličan tracker.

Da li neko hoće da mi objasni kakve su promene na HDT u vezi bonus poena,kako god pokušam da udjem na link traži mi da se ulogujem,ja pokušam i ne prolazi?Na forum se logujem normalno,samo me taj link zeza?Hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
What do I get bonus points for?

You receive for every hour the system is registering you as a seeder 0.008 bonus points per torrent.
You receive for every hour the system is registering you as a seeder 0.002 bonus points per every GB you seed.
You receive for every hour the system is registering you as a seeder 0.016 bonus points per every torrent with
2 or less seeders and 3 or more snatches.
VIP members receive additional 25% more bonus points for seeding.
For every request you fill you will receive 10 seed bonus points.
For every subtitles you add, you will receive 0.1 seed bonus points.
..
 
Jedno pitanje,jel hdbits.org ne radi trenutno posto neki sajtovi prikazuju da je down neki da nije ,pa da proverim ovde sa clanovima istog :)Hvala unapred :)
 
Vratio se HDB:banana:
 
kod mene nece.
 
@RasaNS

Imaš pp...
 
dajte meni poene tamo sta se frljate tu :)
 
Mogu ja da ti pošaljem ali ćeš morati da sačekaš desetak dana da skupim pošto sam trenutno bez poena (imam par hiljada ali to ti ništa ne znači) ;)

Baci mi na pp korisničko sa AHD-a pa ću ti poslati za par dana.
 
Da se zahvalim i ovde ,covek mi je vratio bonus poene sto sam mu poslao pre nekoliko meseci na awhd,tj malo vise nego sto sam mu dao.

I meni je poslao gomilu a da nisam ni zatražio,hvala mu od sveg srca.makiacavekija za precednika;)
 
Da iskoristim priliku dok me hvalite da zatražim pozivnicu za hdbits.org ako neko ima.

budem dobar.

::wave:
 
Kazu li sta , jel ponovo ddos atak, ja vec 2 dana ne mogu da otvorim i udjem na hdbits...?
 
ja da imam mogucnost da seedujem 2-3-tb u isto vreme ja bi dao pozivnicu prvo tozi :) ja imam invite ali ne mogu da ga dam dok ne seedujem 3tb 2 meseca po pravilima :(
 
Poslednja izmena:
2 x torrentday ako nekome treba
 
Nazad
Vrh Dno