Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

partial seed je najvece zlo :) probaj to na IPT da koristis pa ces dobijes hit and run za svaki torrent i na kraju suspenziju...svaki torent koji ne skines ceo belezi te kao leechera a nikad kao seedera a ne ispostujes onda pravilo od drzanja seed od 15 dana :)

Moze i na IPT, jedino ako neko ima bas mali upload speed. Samo zapujes to sto si skinuo i zdravo, ponovo si u plusu.

Inace ne dozvoljavaju svi trackeri partial seed (npr BTN).
 
Poslednja izmena:
e pa sad zapujes to opet nije resenje jer da dobijes 48 poena ti treba 10 torenata na seed 24h...pa sto ih bacati :)
 
Bolje vam je da koristite Bitsoup ili TD i da se ne mlatite za IPT toliko, kad glume ludilo i strogocu. Ili jos bolje TL, tamo nema H&R, gleda se samo suvi ratio Prijateljski savet ;)
 
ipt je jedini sajt kojji ima ono sto meni treba, nijedan 0day pored bitHQ to nema...tako da ne koristimo svi torente za 0day...za to imam news ::)
 
ako dobijem neki invite za bitme javljam :p za SCC imam i dalje :)
 
Teško :D

Show/Hide Oct-20-14 - Happy 10th Bday Bitme! Freeleech is on!
The sysop has enabled FREELEECH in effect as of right now and will run through 10/26.
Please help us celebrate by seeding.

We hope you all enjoy and happy torrenting!

//Bitme Staff
 
gde nadje tu vest?
 
aaaaaaaaaaaa ***** :) hvala za info...
 
Ako neko ima/ dobije pozivnice za BitMe nek udeli, ja ga jurim vec 2 godine, bio sam na IRC ali kad sam ja stigao ukinuli su deljenje pozivnica na IRCu...Od e-learning trekera imam theVault, Biztorrents, Elbitz, Bitspyder i TheGeeks
 
Na rutracker-u ima brdo e-learning materijala. Sve je seedovano do mosnica, tako da ko nema "theVault, Biztorrents, Elbitz, Bitspyder i TheGeeks i BitMe" ima vrhunsku alternativu.
 
Ako neko ima/ dobije pozivnice za BitMe nek udeli, ja ga jurim vec 2 godine, bio sam na IRC ali kad sam ja stigao ukinuli su deljenje pozivnica na IRCu...Od e-learning trekera imam theVault, Biztorrents, Elbitz, Bitspyder i TheGeeks

I ja "jurim" bitme godinama, ali nisam uopste zapinjao da ga nadjem. Imao sam ga u vreme kada su delili preko irca, secam se da sam tada napisao biteme u interviewu, a opet sam ga dobio. Tada mi nije toliko znacio (bio sam mlad) i iako sam imao ok ratio ugasio se zbog neaktivnosti. Desilo mi se skoro da je neki lik na grafickom forumu nudio bit(e)me pozivnicu, dao proof, covek kaze daj mail i nestade. Nije se vise logovao od tada. Gotovo verovatno ga je neko likvidirao zbog pozivnice...
 
Poslednja izmena:
Kako da sakupim 500 snatcheva na BTN? mislim uskro ocu imati skoro sve uslove za rlite osim toga...ko mi kriv kad su moji torenti po 30-50gb :) cemu sluze oni stampovi sto se kupuju lumenima? jel da trosim te lumene?
 
Najbolji način za skupljanje snatch-eva ti je upload nečega ... Nađeš neku epizodu koje još nema na BTN i uploaduješ. Automatski će nekoliko desetina seedboxova to odmah skidati ;)
 
Dobio sam 3 privremene pozivnice za https://hdts.ru/ u trajanju od 7 dana , ako nekome treba neka se jave na pm! Pravila standardna
 
Ili sortiraj torente po veličini i redom skidaj one veće od 100 MB, manji se ne računaju u snečeve.
 
Na rutracker-u ima brdo e-learning materijala. Sve je seedovano do mosnica, tako da ko nema "theVault, Biztorrents, Elbitz, Bitspyder i TheGeeks i BitMe" ima vrhunsku alternativu.

Tako i ja radim, posto vecina elearninga ja min sidovana i malo se skida, pa sve sto nadjem prvo vidim na rutrekeru , posto je tamo lakse isidovati, ako ne time, drugim popularnijim materijalom, al ima stvari na njima koje ne mozes naci...npr na vaultu skupljaju pare i kupuju materijale pa posle vishe klase imaju dostup tome. Svakako 80posto materijala za ucenje se nadje na ru trekeru...
 
Imam dve pozivnice za PTN, no ratio filmski tracker, nije Bog zna šta, ali popularnih filmova ima solidno sidovanih, stariji slabo. Pravila se znaju.
 
Ostao jos jedan SCC invite (sceneaccess)...
 
Jel može mala pomoć,ne znam kako da postavim video klip sa YouTube na AHD,url link nije dovoljan?Možda pitanje nije vezano za temu ali nemam nikog osim vas:(
 
Ljudi kako da povratim sifru sa templatep2p? Ne stize mi mail uopste, evo vec 2 dana pokusavam...
 
Glupo pitanje, jer si pogledao spam folder?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno