Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ljudi imal ko da udeli neki dobar tracer za aplikacije(software) , koristim ips ali dosta je slab po tom pitanju a bolji nisam nasao za sad.
 
Kakav je HD-Space

Navodno ce im biti otvorena registracija od 1. Aprila pa naredna 3 dana.
 
OK je za početnike, ako već imaš neki bolji HD treker onda ti i ne treba.
 
HD-SPACE pozivnica imam gomilu,posalji mi na PP mail adresu....
 
Sta preporucujete za 3D materijal? Ima li neko pozivnicu? :) SB...
 
Otvoren elbitz jako dobar elearning treker, ako nekom treba imam pozivnice za bitspyder
 
Otvorena aukcija za invite na BTN,samo 50 invitea su na aukciji. Imaju pravo učešća klase od gurua pa na gore,ako ima zainteresovanih...
Klasa guru ima 10 invitea na raspolaganju...
 
Poslednja izmena:
Hoću ja jednu pozivnicu...
 
Otvoren HDBits i BTN sledecih sat vremena :)
 
Znao sam da ce biti fora sa prvim aprilom i pozivnicama :D
 
kasno si se javio proslo je sat vremena, nema vise :)
 
ja ne znam koja je godina a vi o prvom aprilu :p
 
I kod mene je :(
 
Balkanelite je naopacke...bithq javio da nece imati vise free torente i tako to.
 
IPT, HD-Space, down?
Mada mi je cudno sto mi upload ide na IPT.
 
Radi kod mene IPT.
 
Sve radi OK...
 
Proradili oba sad.
 
ako neko trazi mocne rendzere postavio sam na ipt pack skoro 400GB FL je i ima sve epizode moguce do sada sve je ili HQ DVDRip ili 720p...znate ona nostalgija...ono kad mi bese detinjstvo '93 :)
 
Imate dobru ponudu za VPN na Tweaktown u narednih 7 dana, ako koga zanima. Postavih ovdje da ne otvaram novu temu zbog ovoga. A i ovu temu vas dosta posjecuje, pa cete prije vidjeti.
 
ako neko trazi mocne rendzere postavio sam na ipt pack skoro 400GB FL je i ima sve epizode moguce do sada sve je ili HQ DVDRip ili 720p...znate ona nostalgija...ono kad mi bese detinjstvo '93 :)

Jel srpski prevod/dubb :D
 
nije naravno, ja ih nikad nisam video u dubb iskreno u to doba (mozda kasnije) a titl je engleski sa dvdova...
 
Jel vam radi fl ?
 
^
Kod mene ne radi.
 
Nazad
Vrh Dno