Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Brljavi uTorrent, meni nekad prikazuje trougao, nekad ne, a kad proverim vidim da je otvoren port. Inače, na svim novim ruterima ovo ide automatski, poslednji put sam se zezao sa ovim portovima na D-Link 524, a to je bilo prilično davno.
 
Objasni malo to oko te automatike ... po kom principu radi to automatsko otvaranje portova ?
 
A pa to sam pre radio kad sam koristio privatne trakere :) Ali zar nije to prevaziđeno sada, valjda sve što smo mi radili u podešavanjima rutera sada radi upnp kad uključimo? Čini m se da sam tako nešto pročitao.

Inače što se tiče TL-a evo i ja da potvrdim tamo je pakleno za seedanje sa našim sadašnjim konekcijama a kamoli pre. Ja sam bio član tamo otprilike 2009,2010 tako nešto i sada imam onako da kažemo solidnu konekciju za kućne potrebe (10/1 paket) ali tad kod Telekoma sam imao daj Bože 500 Kb/s uploada i video koliko je teško za seedanje jer bukvalno ništa nisam mogao da vratim. Upao sam preko slobodnih registracija a dao traker za džabe na nekom forumu. Sećam se da sam tražio u to vreme traker gde ima najviše onih brripova ali xvid od grupe Vision, Santi i još nekih ne sećam se više. Imalo je tamo gomila ali džabe brate kad ti tamo ne možeš da opstaneš i pored ogromne želje.
Srećno u potrazi tantor ali kao što reče kolega gore kad upadneš lepo iznajmi seedbox inače bez toga teško je za život tamo ;)

Pa prevazidjeno je to kod mene ruter radi automatski nista nisma podesavao sve je podeseno i radi savrseno iako kucnu liniju koja je odlicna za nase uslove stanja interneta(50/2) ali ja koristim godinama SB i ne razmisljam o otvorenim portovima iako kazem sve je automatski.
A sto se tice TL da dao sam mu dobronamerni savet jer vidim da nije on jos uvek za takav tracker u smislu zahtevnosti, jer nece opstati a moze nekome da pokvari nalog.

Brljavi uTorrent, meni nekad prikazuje trougao, nekad ne, a kad proverim vidim da je otvoren port. Inače, na svim novim ruterima ovo ide automatski, poslednji put sam se zezao sa ovim portovima na D-Link 524, a to je bilo prilično davno.

Upravo tako na novim ruterima sve ide automatski.
 
@mikiPSY misli na upnp, on sam mapirane portove bilo kojih aplikacija otvara ako je ukljucen na ruteru po defu.
 
Poslednja izmena:
Preporuka za neki domaci traker!? Uglavnom muzika prvenstveno.
 
Jel to ArenaBG ima problem sa pokazivanjem seedera i leacheera ili je to kod mene tako samo?
 
Da nema možda neko Freshon pozivnicu viška?
Nervira me što ovako tražim, ali vrlo rado ću da uzvratim uslugu.
 
Šta da radim u sledećoj situaciji:

Awesome-HD

screen-shot-2014-11-28-a.png

Seeder je na jedan nekorektan način ograničio upload na 1 kB/s kako bi on ostao jedini seeder i kako bi pravio sa tim torrentom nekoliko puta veći ratio (pretpostavimo da to radi i sa ostalim torrentima).

Ako izbrišem taj film iz uTorrenta dobiću HNR, sa druge strane ću ga skidati 748 godina.

Da li možete da pogledate gde još ima isti naziv pa da uradim cross-seed ili postoji još neka mogućnost.

Setio sam se filma kada sam pročitao malopre jedan tekst na B92 i htedoh da pogledam u Remuxu ali eto problema (nisam se tome nadao na AHD).
 
Šta da radim u sledećoj situaciji:

Awesome-HD

screen-shot-2014-11-28-a.png

Seeder je na jedan nekorektan način ograničio upload na 1 kB/s kako bi on ostao jedini seeder i kako bi pravio sa tim torrentom nekoliko puta veći ratio (pretpostavimo da to radi i sa ostalim torrentima).

Ako izbrišem taj film iz uTorrenta dobiću HNR, sa druge strane ću ga skidati 748 godina.

Da li možete da pogledate gde još ima isti naziv pa da uradim cross-seed ili postoji još neka mogućnost.

Setio sam se filma kada sam pročitao malopre jedan tekst na B92 i htedoh da pogledam u Remuxu ali eto problema (nisam se tome nadao na AHD).
Pisi slobodno stuff-u o tome.
 
Capovanje nije zabranjeno na AHD-u? Piši staffu i objasni im problem.
 
Nadam se da nije neko od Vas da mu ne napravim problem.

Edit: gde mogu da vidim ko je seeder?
 
Poslednja izmena:
Juju, svašta, na šta ti mi ličimo.;)
Ako ne možeš da klikneš na seedera, onda ne možeš da vidiš ko je.
 
Eventualno u peer listicu ako uspes da snimi ip adresi i zemlju odakle je taj jedan seeder...
 
Ne. DDOS-uju ga trenutno.
 
Sajt radi ali tracker ne funkcioniše kako treba već par dana.

(sva trojica smo odgovorili u isto vreme :D )
 
Jel zna neko jel teško opstati na onom ukrajinskom trakeru hdclub.org?

Mogu da kupim za 360 dinara samo pozivnicu preko njihovog sajta samo treba da pošaljem poruku preko sms-a :D A video sam šta imaju od ripova i praktično su kopija hdbits.org
 
Koliko vidim polje Invite code nije obavezno za popunjavanje. Lak je za održavanje.
 
Pazi stvarno, nisam ni premetio da nema onu zvezdicu :D Ali za 360 dinara dobijem 25 GB uploada:d

Evo gledam sad neke ripove filmova novijih/starijih i baš se trude da im sve bude sa hdbitsa. Jel to dozvoljeno?
 
Nazad
Vrh Dno