Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Poslednja izmena:
Dugo pratim ovu temu, a i sam sam ucestovao u istoj i kao primalac i kao davaoc pozivnica. Negativnim razvojem situacije sa iptorrents, trazio sam mnoge alternative i nekako se snalazim. Bilo bi lepo kada bi me sada neko za praznike obradovao sa pozivnicom za BTN, ako neko ima poverenja, znacu da cenim i sto je najvaznije necu da zloupotrebim. Pa ako neko ima poverenja u mene, tu sam. :)
 
Ja sam neočekivano dobio pozivnicu za BTN na poverenje, i sad je mazim i pazim.
Za razliku od ove rasprave koja traje više strana.
 
Ja cu razumeti i ako ljudi nemaju poverenje, jer takvo je vreme doslo. Znam da bih ja tri puta merio, jednom sekao kome dajem pozivnicu za takav traker.
 
Ja još nisam stigao do statusa da mogu da delim pozivnice...
 
@kroko

Postoje i drugi trekeri sa kvalitetnijim izdanjima nego sto su na IPTu, a sa odlicno seedovanim materijalom.
Jos veci problem mi arhive prave sa igrama nego sa filmovima. Moram da imam na disku i otpakovano i rarovano zbog seedovanja.

Naravno da postoje bolji ali za bolje treba i puno vise truda da se ulozi u isti pa je pitanje kada se sve sabere koliko je taj bolji stavrno bolji na kraju. A to sto kazes da ti igre prave problem ne vidim sto bi cuvao jedno i drugo? Lepo ako si vec skinuo igru uzmes raspakujes je instaliras i obrises iso a rar ostavis i seedujes ili iso prebacis na externi hard. krastavac ljudi su uvek spremni da nadju izgovore za svakojake probleme i ne znaju da uzivaju u onome sto imaju.

Uvek tezite ka necemu boljem i kada na kraju to bolje dobijes onda opet prizeljkujes jos bolje i tako non stop i tome nema kraja. Jednostavno treba uzivati u onome sto imas i ne biti zavidan na druge ljude koji su sticajem okolnosti u prilici da imaju sve najbolje trakere. Eto RasaNS on decko ima sve sto se moze imati ali koja je cena toga, seedbox pod obavezno, onda non stop da obracas paznju sta radis da ne ugrozis sebe i osobu koja te je pozvala, da se logujes manje vise na sve njih da nebi neki nalog zbog nekativnosti ostisao u vecna lovista... Obrni okreni sve je to jedna velika obaveza a drugo licno ne vidim potrebu za tolikim trakerima, jedan dva trakera koja imaju apsolutno sve, onda po jedan traker za hd serije, hd filmove (mada gde iam hd filmova ima i serija tako da ni tu ne treba dva nego jedan), igre ako ti je bas cef da ga imas mada smatram da generalni zavrsava posao, neki domaci za nas sadrzaj i onaj ko smatra da mu je potreban traker za muziku i xxx sadrzaj. I opet kada pogledas to malo pa se nakupi 5-6 trakera.

Ljudi ovde toliko placu za BTN a ja ga imam vec 3 godine i nesto meseci i od toga skinuto cirka 300 gb i vraceno 500 i nesto i iskreno u par navrata mi je dobro dosao ali da ga nemam tacno ne bih ni osetio da mi fali.

Nadam se da je bar nesto od svega ovoga doslo do tebe da svatis o cemu pricam. Veliki traker velika obaveza mali traker mala obaveza. Ali dobro valda ces razumeti jednog dana kada budes imao tako nesto
 
Percepcija vrednosti je veoma drugačija kada nešto imaš, u odnosu na to kad želiš.
 
Na IPT moraš da vratiš svaki torrent do 1:1 ili da ga držiš na seedu 336, tako da ne bih baš rekao da nije zahtevan...
 
Zamolio bih clanove da licna prepucavanje obave preko PM-a, irc-a, msn-a ,viber-a, licno i slicno, da ne unistavamo temu nepotrebnim stvarima.

Hvala
 
ima neko pozivnicu viska za what cd ?
 
Ima li neko predlog šta uploadovati na PTP? Šta god sam gledao imaju u istom formatu kao i ja :(

Treba mi 1 up za power user status.
 
Na IPT moraš da vratiš svaki torrent do 1:1 ili da ga držiš na seedu 336, tako da ne bih baš rekao da nije zahtevan...

10 torenta na seed 24h ti daje bonus od 48 poena dnevno...sa 50 poena mozes da apujes bilo koji torrent koji iz nekog razloga ne mozes da vratis ili drzis na seed.
 
Malo je glupo da trade bude zabranjen iz moralnih razloga koji se ticu principa share-ovanja, a da je prica i deljenje pozivnica za ipt ostavljena na savest pojedinaca. Pa se onda postavlja pitanje zasto se ne banuje prica o ipt u ovoj temi, iz istog razloga zbog kojeg je banovan trade?
 
Da li neko pozivnice za neku zamenu za TheBox/zxcv? Chaos jukej nije bas pun komedija:(
 
@vladat1

Torrentbytes je još uvek otvoren za registraciju:ovde
 
Sorry:lupko:
 
Poslednja izmena:
Btn pokloni:
The prizes you have won so far are: 10GB Upload, 2500 BP, 10GB Upload, 2500 BP, 2500 BP, 2500 BP, 10GB Upload, 2500 BP, Custom Title, 10GB Upload, 2500 BP, 10GB Upload, 10GB Upload, 2500 BP, 2500 BP, 2500 BP, 2500 BP, pa jutros 25GB Upload
:banana:
 
Registruj se, sta te kosta. :) Ili ukucaj "torrentbytes review" pa vidi je l' ti treba.
 
Dobro namerna kritika, nemojte se hvaliti uploadom domaćeg sadržaja...
 
Takodje dobronamerna kritika... "Dobro namerno" se pise zajedno. A sto ne bi trebalo uploadovati domace? Hoces da krades tudje a ne das svoje ili sta?
 
Takodje dobronamerna kritika... "Dobro namerno" se pise zajedno. A sto ne bi trebalo uploadovati domace? Hoces da krades tudje a ne das svoje ili sta?
Zato sto je forum otvoren i lako cete naci ako pozele da te krivicno gone.
covek ti je rekao iz dobre namere a ti odma kontra napad.
 
Takodje dobronamerna kritika... "Dobro namerno" se pise zajedno. A sto ne bi trebalo uploadovati domace? Hoces da krades tudje a ne das svoje ili sta?

Bio je ovde, neki problem sa tim, pre par godina. Koliko se sećam.

Zato, ne diraj ...........

(Ima veze sa mečkom i nečim na slovo p)
 
Da li postoji neki tracker namenjen iskljucivo mobilnim aplikacijama? Naravno samo da nije previse ekskluzivan i da nije nemoguce doci do pozivnice.
 
Nazad
Vrh Dno