Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Torrentshack

LuMfVDe.png

Imaš temu na BTN za pozivnice to je najbezbedniji način da dođeš do nje.
Poslao sam pm odma tom liku ali jos nisam do io odgovor.
 
Primetio sam na FileList-u da non-stop neko od mene skida, da nisu nešto namestili tako da mi non-stop uzimaju upload?

Postoje stvari gde ima na primer tri seeder-a i niko ne skida mesecima. Ja počnem da skidam i odmah se kao još dvoje priključuju da skidaju istu stvar a najgore je što je taj materijal nepopularan (treba mi zbog cross seed-ovanja inače nikada ne bih pogledao).

Imaju neku caku ali ne mogu da provalim... ili bilo koja starija stvar gde ima na primer jedan seeder i ja počnem da skidam i odmah se još neko pojavljuje da skida istu stvar a do tada u uTorrentu 1 seeder i 1 leecher (tj. ja).

Zaista čudno.
 
Na privatnim trackerima bi oba trebalo da su isključena.
 
Da, tako kažu, zbog loše statistike down/up. Obično je na privatnim trekerima to isljučeno u samom torrent fajlu, ali sam nailazio na stare torrente kod kojih to nije bio slučaj, baš na istom trekeru.
 
Isključio oba....

:wave:
 
@mikiPSY
Šta si uradio sa PTP,javi da ne brinemo:d
 
^^Kaze admin da neki mnozilac za up nije lepo podesio :d
 
Nisam pri kompu ovih dana. Videcu za vikend sta se desava sa nalogom.
 
Sada postoji FileList Shop tako da onaj ko seeduje može sa lakoćom da kupi (na primer) 5 pozivnica i da ih ovde podeli.

Ja tamo jako retko zalazim pošto se igram sa jačim trackerima tako da ću možda tek za meseca dana (i više) moći ovde da poklonim pozivnice, dok neki već možda sada mogu a ni ne znaju...
 
Meni je FileList sigurno jedan od top globalnih trackera, stvarno razbijaju.
 
Yes, I've talked about things with Microsoft. We agreed mutually to leave each others be, both acknowledging that BTN cannot control what everyone writes on the internet. MS has assured me that any attacks against BTN will not continue.
We on the other hand will leave his actions in the past, we really don't need daily reminders on this subreddit of the things he has done, we're aware. I understand that it might be hard for some users to forget what kind of hardship he has caused, but try to anyways, we'd prefer not to be under constant attack for a change. :)

Nece vise IPT da DDoS-uje, zakopali su ratne sekire :)
 
HDBits

Victory Day Free Leech - 08/05/15

To commemorate the end of World War 2 (in Europe at least), 70 years ago, we're having free leech until midnight (GMT)!

We can recommend a list of World War 2 films and documentaries. Enjoy!
 
Ne 2TB uploada, već da se seeduje 2TB dva meseca određenog materijala...
 
Da ali mora da se ima i 1TB downloada uz dva meseca sidovanja...

Inače, da li ima negde tema na hdbitsu za nadolezaća izdanja internala?
 
Sa leve strane pod stavkom Personal imaš " Encodes and buttons" klilkneš na to i posle ideš na "All pending buttons" tu imaš listu.
 
Svaka ti cast za pomoc i ovde i na HDBitsu.Sta bih ja bez tebe,hvala od srca:wave:
 
Poslednja izmena:
I ja sam drzao share oko 3TB na hdb zbog pozivnica, na dva diska po 2TB i jedan dan syebem kratkim spojem jedan disk, odose svi podaci u pm...sad ponovo skidam kojesta i pakujem, drzim u nasu dva diska 6+4TB i pakujem, ali trebace i SBox da se angazuje, zakomplikovali su dosta...
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobio na btn, za to kratko vreme sto su delili pozivnice.
 
Nazad
Vrh Dno