Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da, u međuvremenu je proradilo.
 
"i tata bi sine..."
 
Imam na AHD jedan H&R. Ni sam ne znam odakle se stvorio ali šta je tu je. Uradio sam cross seed tog filma (skinuo sa drugog trackera) ali situacija se ne menja samo mi stoji da mogu da ga izbrišem. Ukoliko izbrišem H&R da li će mi odbiti od bonus poena, ili smanjiti od upload-a ili nešto treće?
 
Kostace te 100.000 bonus poena.
 
kako na hdbits da pretrazim FL samo?
 
Pošalješ pozivnicu nekome ko ti provali za čas!


Ako misliš na skroz plave, skoro sam ubeđen da ne može nikako. Ali ih nema puno pa mozes i proći ručno kroz internale i gotovo.
 
tek sam i ja dobio invite kad sakupim uslove koje treba podelicu
 
Taman htedoh da pogledam na BTN za PTP invite kad nema vise te teme. Ima li neko invite ili zna li razlog zasto vise ne moze tamo da se trazi?
 
Popunili maksimalni broj,kao i na BTN-u
 
Teško će sada biti upasti na PTP/BTN. Predviđam situaciju da će biti lakše upasti na HDB, nego na ove prethodno navedene.
 
Ja sam usao i na hdb i na ahd i na btn...za ptp se zanimam.
 
dzonihsv verovatno misli na HDBits.org?
 
Na taj sam i ja mislio. I na sdbits.org i na hdbits.org sam usao.
 
Nadam se da ce to da se ostvari...
 
Za BTN još uvek postoje teme za pozivnice na AHD i PTP (ne znam da li ih i daju), dok za PTP nema više...
 
Kako da saznam da li imam neki (potencijalni) HnR na FileList? Slučajno sam obrisao nešto što sam skinuo a nisam siguran da se odseedovalo koliko treba...
 
@goxxxy nadam se da si evoluirao u ozbiljnog torentasa i da neces ugroziti svog pozivaoca ...da ces prihvatiti stroga pravila igre i da ces dobro promisliti pre donosenja nekih buducih odluka jer si u proslosti umeo naivno da postupas. Tu tvoju naivnost ja sam cenio kao bezbednosni rizik i zato pozivnicu nisi dobio od mene ...al znas kakav sam ja, sve po PeeSu i oprezno, a to je valjda danas preterivanje.

No, vazno da si se snasao, cuvaj te naloge i uzivaj u njima! :vawe:
 
Ako tema postoji, dele se pozivnice.

Edit.

Ovo su pravila za HnR na FL
Hit&Run Rules:

1. The seeding time is 60 h or 1:1 ratio
2. If you defy the (1) point, you will be warned for 1 week
3. If you defy the (1) point on a FreeLeech torrent, you will be warned for 2 weeks
4. Violation of (1) rule repeatedly may result in account deactivation (disable)

Trazio sam da li negde moze da se vidi da li jos treba da se seeduje i nisam nasao.
 
Poslednja izmena:
Onda ko želi na BTN bolje neka požuri.
 
@goxxxy nadam se da si evoluirao u ozbiljnog torentasa i da neces ugroziti svog pozivaoca ...da ces prihvatiti stroga pravila igre i da ces dobro promisliti pre donosenja nekih buducih odluka jer si u proslosti umeo naivno da postupas. Tu tvoju naivnost ja sam cenio kao bezbednosni rizik i zato pozivnicu nisi dobio od mene ...al znas kakav sam ja, sve po PeeSu i oprezno, a to je valjda danas preterivanje.

No, vazno da si se snasao, cuvaj te naloge i uzivaj u njima! :vawe:

pa ja imam naloge na skoro svakom trakeru, na svakom imam terabajte upload...kako vremenom stizem...pravila sam uvek postovao, a naravno svako ima pravo da procenjuje kome ce sta dati, niti ja zameram na tome, iznenadjujuce je da sam pozivnice najtezih sajtova dobio od ljudi koje nisam nicim zaduzio.
 
Da uvek to tako biva mislim na tvoju zadnju recenicu posle zareza.
To je tako.
 
...pravila sam uvek postovao...
Jesi li siguran da hoces da pricamo na tu temu? Opusti se, sticajem okolnosti ja znam da li jesi ili nisi postovao pravila u proslosti ali smisao mog posta nije bio da kritikujem tvoju proslost vec da ti pozelim ozbiljniji pristup u buducnosti. I kao sto mozes da primetis, paznju ti obracam na bezbednosni faktor nadajuci se da si stroga pravila vec prihvatio.
...iznenadjujuce je da sam pozivnice najtezih sajtova dobio od ljudi koje nisam nicim zaduzio.
A vidis, iz mog ugla bi bilo iznenadjujuce kada bi dobio pozivnicu tako sto bi nekoga prethodno zaduzio ili smatrao duznikom ...jer svi ozbiljni trakeri brane deljenje pozivnica kada je to u bilo kom smislu povezano sa interesom.

...i nije valjda da ti na ovoj temi stvarno imas i duznike? Bem ti kapitalizam sta ucini od sveta :lupko: :D

@dzonihsv pridruzujem se tvom predvidjanju s tim sto mu pridodajem ogradu po kojoj ce i hdb zatvoriti vrata u najskorije vreme. Zakon spojenih sudova ( :D ) je razlog. I nema to nikakve veze sa kapacitetima servera ili staffova tih trakera - jedini ozbiljni razlog je ugrozena bezbednost. A ugrozena je od IPT ekipe koja svojim postupcima ide na ruku onima koji su u okove metnuli PB i omogucava im da po principu "zavadi pa vladaj" u buducnosti potkaci i velike privatne trakere, rsspektivno po njihovom ugledu.
Zatvaraju se jer se zatvoreni lakse brane.
 
pa ja imam naloge na skoro svakom trakeru, na svakom imam terabajte upload...kako vremenom stizem...pravila sam uvek postovao, a naravno svako ima pravo da procenjuje kome ce sta dati, niti ja zameram na tome, iznenadjujuce je da sam pozivnice najtezih sajtova dobio od ljudi koje nisam nicim zaduzio.
To je do samih ljudi. Imaš gomilu koju zadužiš debelo, pa ti nikad ne uzvrate. I to ne zato što ne mogu. To ti je primenjivo od sitnica do krupnih stvari.
 
Jesi li siguran da hoces da pricamo na tu temu? Opusti se, sticajem okolnosti ja znam da li jesi ili nisi postovao pravila u proslosti ali smisao mog posta nije bio da kritikujem tvoju proslost vec da ti pozelim ozbiljniji pristup u buducnosti. I kao sto mozes da primetis, paznju ti obracam na bezbednosni faktor nadajuci se da si stroga pravila vec prihvatio.

A vidis, iz mog ugla bi bilo iznenadjujuce kada bi dobio pozivnicu tako sto bi nekoga prethodno zaduzio ili smatrao duznikom ...jer svi ozbiljni trakeri brane deljenje pozivnica kada je to u bilo kom smislu povezano sa interesom.

...i nije valjda da ti na ovoj temi stvarno imas i duznike? Bem ti kapitalizam sta ucini od sveta :lupko: :D

@dzonihsv pridruzujem se tvom predvidjanju s tim sto mu pridodajem ogradu po kojoj ce i hdb zatvoriti vrata u najskorije vreme. Zakon spojenih sudova ( :D ) je razlog. I nema to nikakve veze sa kapacitetima servera ili staffova tih trakera - jedini ozbiljni razlog je ugrozena bezbednost. A ugrozena je od IPT ekipe koja svojim postupcima ide na ruku onima koji su u okove metnuli PB i omogucava im da po principu "zavadi pa vladaj" u buducnosti potkaci i velike privatne trakere, rsspektivno po njihovom ugledu.
Zatvaraju se jer se zatvoreni lakse brane.

sta si se uhvatio za ovu temu ja pricam uopsteno u zivotu ja pozivnice o kojima govorim nisam dobio ovde niti na forumu...kad kazem zaduzio mislim na to mnogo u zivotu za nekog uradio...ne vrti se sve oko ovog foruma.
 
Ovaj marxista ko dezurna baba, ko sta radi samo soli ljudima pamet o torrentima! Alo guru kada te neko bude pitao za misljenje onda soli pamet a do tada ako imas nekome nesto da kazes mozes mu to reci i na private a ne tu nervirati ostale ljude koji svrate svermena na vreme da nesto procitaju!

Drugo da si ti nekome dao pozovnicu pa da te je taj izigrao pa ssda da trubis kako taj i taj nije te ispostovao ali brate dosadio si bogu i narodu!
 
Dal da se smejem ili da placem?
 
Nazad
Vrh Dno