Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima li neko za crnu berzu,blackcat i tako nesto...
 
Imam ja za berzu unlimited.
 
Jel vam radi uopste CB? Kod mene ne radi.
 
Cas radi cas ne. Nego, trebalo bi da uracuna sav upload dok je bio down? Cini mi se da ne rade to.
 
Moram ovim putem da se zahvalim kolegi makiacaveki koji mi je do sada poslao 335.000 poena za AHD a da nikada nisam ni zatražio.Šta reći,hvala bogu da ima ovakvih kolega.
 
zdravo, meni bi trebala ako ko ima za neki domaci treker sa muzikom i filmovima, domacim...npr treba mi ekv diskografija, hvala unapred
 
Ako imate crnu berzu pozivnicu i jos neke lepe i dobre torent sajtove,javite mi na mail jer ne znam da li smem ostaviti mail ovde,da jos ne budem opomenut.
Hvala unapred...
 
posaljite PM mail za berzu slobodno imam invite koliko hocete...
 
Kad se vec deli moze meni jedna za hdbits.org :)
Je l' postoji neki nacin da se dodje do pozivnice za pomenuti, recimo kao sto je bilo moguce za btn, ptp, kad se dostigne odredjeni status na tracker-u, pa da se trazi pozivnica?
 
moze...treba da se seeduje 2-3.5TB 2 meseca ali nemam toliko seedbox a i treba to skinuti a da te ne izbace jer sto je FL ne vazi za seedbox :)
 
Da se seeduje 2TB internala,znači da se downloaduje 1TB istih jer se računaju 50% od downloada?I ništa više?
 
Mora mesano ne moze samo internal ili 3.5tb po zelji...invite dobijes kad predjes u 1080 klasu, imam ga i ja ali ne mogu da dajem dok to iznad ne ispunim prosek seed 2 meseca. A na seedbox kad skidas svi se racunaju 100% nema popusta.
 
Eh da si u NS-u da doneses hard, prebacio bih ti internala koliko hoces, nakupio gomilu terabajta, samo njih i skidam, jedino mi fali taj tracker jer na drugima nema bas sve sto se izbaci tamo sto mi je interesantno :(
 
koliko gomila tb? ti posaljem hard disk da mi napakujes :)
 
ah sto nisi blize pa da skupim da delim pozivnice :)
 
Ako budes dolazio za NS javi se, pa se moze nesto i organizovati :wave:
 
U čemu je fazon?

Seedujem sa NAS-a (jedan hard disk), jednog internog hard diska i jednog eksternog.

Juče sam na Mac mini-ju izvadio hard (još nisam kupio za njega rack, stoji pored TV-a), ubacio SSD, i nisam uradio recheck torrenata na eksternom hard disku. Samo je NAS ostao da radi non-stop i jedino sa njega se seeduju torrenti.

Na AHD mi se smanjio broj seedovanih torrenata ali je i dalje ostao isti daily points increase kao da seedujem isti broj torrenata od juče iako sam prestao sa seedovanjem na internom i eksternom hardu.

Da li postoji mogućnost da se statistika zaglavila pa ne moram ubuduće uopšte da radim recheck i slobodno da izbrišem fajlove sa eksternog hard diska ili da ipak sačekam, možda se smanji broj poena u toku dana pa onda da uradim reckeck?
 
Nemoj to raditi, opametiće se u nekom trenutku.
 
OK, idem da uradim recheck na eksternom a kada kupim rack tada ću i na internom.

:wave:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno