Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

PTP pitanje: na par BD filmovima od 40GB sam jedini seeder. Na jednom dobijam 60 poena po satu, na drugom iste veličine dobijam 25 poena po satu. Od čega zavisi da li ću dobiti 25 ili 60 poena po satu ako je ista veličina filma (razlika par stotina mega) i ako sam jedini seeder?
 
Imam 5 pozivnica za Crnu Berzu, samo članovi koji su tu duže od 6 meseci.
 
PTP pitanje: na par BD filmovima od 40GB sam jedini seeder. Na jednom dobijam 60 poena po satu, na drugom iste veličine dobijam 25 poena po satu. Od čega zavisi da li ću dobiti 25 ili 60 poena po satu ako je ista veličina filma (razlika par stotina mega) i ako sam jedini seeder?

Mozda duzina seedovanja torrenta? Jedan duze seedujes, a drugi krace.
 
Da li ovaj što ti vuče 60 ima oznaku GP?
 
Da li je ovo dobra statistika za jedan terabajt:

snap-2015-08-02-at-16165.png
 
Cini se kao povise :)
 
Super, do sada nisam na PTP-u seedovao na duže staze, uglavnom sam koristio seedbox pa zato pitam pošto ću držati par terabajta da ne odstupam mnogo.
 
Ima li neko what.cd pozivnicu? Spreman sam zauzvrat ustupiti moj nalog na ptp-u koji je cist kao bebina guza. Kontakt na pm oko detalja.
 
Ima li neko what.cd pozivnicu? Spreman sam zauzvrat ustupiti moj nalog na ptp-u koji je cist kao bebina guza. Kontakt na pm oko detalja.

Miki, miki...


Pravila za temu - Nema zamene tipa : Dajem svojj accaunt na demonodu za pozivnicu za zamundu...

Edit: član @andrejbc je tražio ptp i ahd, ako ne koristiš ptp daj njemu, ja ću mu dati za ahd kada se steknu uslovi. Za what.cd će se već neko naći ko će ti dati pozivnicu.

Edit2: i član @focus je tražio PTP par postova iznad ali je andrej prvi pitao na forumu pa sam zato prvo stavio andreja....
 
Poslednja izmena:
Ne bih dao nalog ili pozivnicu tog ranga nekome nedovoljno proverenom. Ne zelim da ugrozim mog pozivaoca. Da je bio free signup dao bih prvom ko se javi. Ovako samo u obzir dolaze iskusnin torrentasi sa dugim stazom na forumu.
 
@mikiPSY
izvini,ne želim da se mešam a upravo činim to,šta fali kolegi @andrejbc?Kako ti kažeš "iskusni torrentaši sa dugim stažom na forumu "već imaju nalog na PTP.Ako kojim slučajem nemaju to onda nije dobro:d
 
150 postova i to uglavnom na ovoj temi? Meh... Nego da javim. Posto se niko nije ponudio za kombinaciju kako sam je ja zamislio, ptp nalog ostaje do daljnjeg u mom vlasnistvu. Pozdrav ;)
 
Što ga ne prodaš nekome, naravno bez nekog heavy ugrađivanja? :d
 
Prodaja ovde nije dozvoljena, a ptp banuje takve naloge odmah ako ih namirise.
 
Ih seizmos nisi ispratio temu o m:tel-u :)
 
A, sverc komerc, da, zaboravio sam :d
Pa nek zaradi covek, sta fali, i tako u toj prici nadrlja samo onaj ko kupi ;)
 
Imam pozivnicu (negde i više) za crnu berzu, torrentleech, ipt, freshon, ako neko želi pravila se znaju.

Inače da kažem da je recimo 1% novih članova kojima sam poslao pozivnicu aktivno (na bilo kom trackeru), ovi svi ostali imaju 0GB upload i 0GB download, ne kapiram da neko uleti na forum zatraži pozivnicu ti mu daš, registruje se i dalje ništa. Jedino ako su to članovi Benča od ranije koji imaju slobodnog vremena za zezanje pa prave novi nalog i igraju se.
 
150 postova i to uglavnom na ovoj temi? Meh... Nego da javim. Posto se niko nije ponudio za kombinaciju kako sam je ja zamislio, ptp nalog ostaje do daljnjeg u mom vlasnistvu. Pozdrav ;)
Nisam siguran, trebalo bi da imam jos 1 pozivnicu ne znam gde da proverim. Pusti mail pa cu da probam
 
Da li neko ima problema sa filelist danas?

Pocrveneli su neki torrenti i piše:

Error string: Tracker gave HTTP response code 0 (No Response) (2)
 
Meni seeduje nekoliko torrenta na FL-u, radi bez problema.
 
Oglasili su se na FL-u (Google translate sa rumunskog):

Тренутно имамо неких техничких проблема, што му онемогућава трацкер довнлоадабле, проблеми ће бити решени у најкраћем могућем року.
 
Извињавамо се због непријатности и ми уз дужно поштовање вас да будете стрпљиви. Хвала!
 
Pitanje u vezi HDBits-a:

Da li sa ovoliko seedovanog materijala nakon 60 dana dobijam pozivnicu?

snap-2015-08-06-at-18481.png
 
Nazad
Vrh Dno