Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Daj mail na pp ako misliš da ga koristiš.Vidim da su četvorica koje sam pozvao banovani:lupko:
 
Bolje uzmi TorViet ili UHDBits,možda i oba.Dobri su i lako se održavaju.Ako si zainteresovan daj mail na pp
Banovani su zbog neaktivnosti,zato pitam da li ćeš koristiti TL;)
 
Poslednja izmena:
Da, onda mora drugi plejer ili media box...
Nego, jel UHDBits ima samo UHD materijal i kakav je generalno treker?

P.S. Ne treba mi pozivnica (makar ne dok ne rešim pitanje GPU/MoBo sa HDMI 2.0a), samo me interesuje :)
 
Meni je odličan,lagan za održavanje.pod uslovom da ne tražiš starije torrente,za nove je ok.Ja ga koristim da bih mogao da cross seedujem na HDBits.org.Prilično se podudaraju,ima dosta free leecha,meni je interesantan tracker.Ako budeš hteo invite javi se.:wave:
 
Jel ima za taj HDbits dokumentaraca o prirodi/životinjama u uhd? Baci pogled ako te ne mrzi, u slučaju da ima, pusti invite.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
@megaskot dobio UHDBits
 
Ček ja se registrovao na uhdbits. org tj koliko vidim otvorena registracija za sve ali nema nista tamo u uhd sto mene zanima ili ja nisam uspeo da pronadjem?! Mislio sam na HDbits..

Sent from my D6603
 
Ima neko invite za ultrahdclub ?
 
Ima neko invite za ultrahdclub ?

Ja sam upao na ultrahdclub pre par meseci tako sto sam staffu poslao mail sa zahtevom za pozivnicu. Bila je takva opcija negde. Potrazi na sajtu, mada nisam siguran da je to jos uvek aktuelno. Mislim da sam im samo poslao ratio proof sa hdcluba i to je bilo dovoljno...
 
Koji je dobar tracker za software?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
IPT, FL. Tamo nadjem sve sto mi treba.
 
Al koliko sam shvatio iz prethodnih postova tamo ne mogu da se registrujem sada?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Meni je za softver najbolji rutracker. Često imaju ažurnije verzije programa od IPT-a (na FL sam skoro upao pa nisam poredio sa njim), a još je lak za održavanje i ne treba pozivnica.
 
Meni je za softver najbolji rutracker. Često imaju ažurnije verzije programa od IPT-a (na FL sam skoro upao pa nisam poredio sa njim), a još je lak za održavanje i ne treba pozivnica.
U pravu si, moze i rutracker, tamo isto ima dosta stvari.
 
Koji je torrent najbolji što se tiče muzike? Interesuje me lossless muzika kako već. I da li ima domaće nešto tipa turbo folk ( Cecu :p) i rap Who See itd...

Koji torrent za serije, HDbits? Gledam dosta serije, imam TD i THR međutim nema toliko serija i kvaliteta.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Muzika Rutracker.org, posle toga what.cd, Rutracker.org prvi jer je slobodan ulaz. Serije BTN, ali teško je ući (kao i what.cd).
 
Za serije na prvom mestu BTN (teško ući, ali je ubedljivo najbolji a ujedno i noratio najlakši za održavanje), a onda Freshon.
 
Koji je torrent najbolji što se tiče muzike? Interesuje me lossless muzika kako već. I da li ima domaće nešto tipa turbo folk ( Cecu :p) i rap Who See itd...

Koji torrent za serije, HDbits? Gledam dosta serije, imam TD i THR međutim nema toliko serija i kvaliteta.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Crna berza ima sve što tražiš.
 
Moze pozivnica za IPT, ako treba saljem screenshot sa ostalih trakera
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko pozivnicu za CrnuBerzu?

P.S Ako nekom treba TorrentDay ili TorrentHR neka mi se javi.
 
Šta se dešava sa NetHD-om, na svakih 30 dana traži da se aktivira nalog?!
Jel se još nekome to dešava?

Koristim ga redovno, svaki dan ga otvaram bukvalno, a skinuo poslednji torent krajem juna. Ratio je 10, skinuto ukupno 75GB.
A za aktivaciju traži 1.000 poena, 10 VDP (ne znam šta im je to) ili da se šalje SMS (ko zna kolik košta).
Imam skoro 14.000 poena, ali je retrdirano da ovo traže na mesec dana.
 
Koji tracker je dobar za knjige (literatura o programiranju a i ostalo)? Pogotovo za knjige u mobi i ostalim formatima pogodnim za citanje na Kindle posto ne uspevam da pdf fajlove dobro konvertujem u mobi.
 
Za knjige koristim libgen, nisam našao dobar tracker. Čak je i bitme.org za moje potrebe jedva prosečan.
 
Nazad
Vrh Dno