Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Moje trentuno stanje za malko vise od mesec dana. DL/UL = 252.9 GB/2.5TB
SB koriscen samo za HDT i namesten autodl za hdmaniacs, hidt i got + poneki kralimarko i neke gluposti kad nedjem vremena i naletim u pravom trenutku

Ja sam na PTP-u, za nedelju dana 3.3TB :D milina
 
Da li se tesko dobija invite za PTP,mislim nije valda kao na BTN?Ako nije tesko,molio bih nekog ko ima i voljan je da mi ustupi jer mi je to jos zelja da nabavim.U vasim komentarima sam procitao da je lak za odrzavanje a ima odlican kvalitet filmova,obecavam da cu biti krajnje ozbiljan,bas kao i dosad.Nesto kao poklon za sutrasnji praznik,ima li dobre duse?Hvala unapred i srecan vam praznik,lepo se provedite:wave:

Pa nije bas tako lako bez seed boxa, osim ako ti neko ne pomogne na pocetku sa poenima da kupis upload. Ide u pocetku dosta polako, ali kada se zalaufas ide bolje :)
 
Da li se tesko dobija invite za PTP,mislim nije valda kao na BTN?Ako nije tesko,molio bih nekog ko ima i voljan je da mi ustupi jer mi je to jos zelja da nabavim.U vasim komentarima sam procitao da je lak za odrzavanje a ima odlican kvalitet filmova,obecavam da cu biti krajnje ozbiljan,bas kao i dosad.Nesto kao poklon za sutrasnji praznik,ima li dobre duse?Hvala unapred i srecan vam praznik,lepo se provedite:wave:

Morao bi SB da se uzme.
Ako imas BTN, postani PU i imas invite sekciju gde daju.
 
Ljudi kako funkcionise ratio master? neki fejker ratia
Pre svega da kazem, nemam nameru to da koristim, nego me cisto informativno zanima, kako je moguce da tako nesto prolazi na trackerima.
Drugar mi kaze da to koristi na IPT duze od godinu dana, i da to stvarno radi, i cudno nije banovan jos, mada ni IPT nije ozbiljan toliko tracker, mozda gledaju kroz prste.
 
Ljudi kako funkcionise ratio master? neki fejker ratia
Pre svega da kazem, nemam nameru to da koristim, nego me cisto informativno zanima, kako je moguce da tako nesto prolazi na trackerima.
Drugar mi kaze da to koristi na IPT duze od godinu dana, i da to stvarno radi, i cudno nije banovan jos, mada ni IPT nije ozbiljan toliko tracker, mozda gledaju kroz prste.

Budi ozbiljam, to se ovde nikako ne pita, pa cak ni za druga :D
 
Lol :D pitao sam informativne prirode. Moze i na pm objasnjenje, zato sto sam se zacudio kad mi je rekao da nije banovan :D
Teram ga da uzme seedbox umesto toga, pa zato ocu da ga odgovorim od toga, al prvo moram da znam kako funkcionise
 
Napravio sam acc na jednom trackeru samo da probam to, glupost je varanje. Pogotovo za IPT gde imas bonus poene i gde je laganeze.

Svi ovde znaju da sam ozbiljan i da to ne koristim, cisto da kazem da se ne koristi to.
 
Napravio sam acc na jednom trackeru samo da probam to, glupost je varanje. Pogotovo za IPT gde imas bonus poene i gde je laganeze.

Svi ovde znaju da sam ozbiljan i da to ne koristim, cisto da kazem da se ne koristi to.

Pa naravno. Ja na IPT imam 3k poena, verovatno ih nikad necu iskoristiti, steta sto ne moze da se salje drugima vise.
 
Poenta, ne treba ni za koji tracker, a kamoli za IPT.
 
Morao bi SB da se uzme.
Ako imas BTN, postani PU i imas invite sekciju gde daju.

Ma,spreman sam da uzmem SB,samo da skontam kako se koristi i koji da uzmem.Ne bezim od toga,samo da mi neko posalje invite.
 
SceneAccess x1
 
Kako da proverim koji mi je bio user na demonoidu? Zaboravio sam
 
Ne moze tako. Reset forma trazi i user name i mail. I ja imam taj problem.
 
Jedino preko njihovog irc kanala da potrazimo user name. Samo neko ko ima pristup da nam da adresu.
 
Ja sam se setio i ulogovao sam se :)
 
Snaso sam se i ja. Adresa za irc i kanal ako nekom treba:

irc.p2p-network.net
channel #Demonoid
 
Bio ok globalni ranije, ne znam kakav je sada. Ako bude kao pre, ok skroz
 
Dobar je bio eventualno za ponešto što nije moglo da se nađe na drugim mestima, mada ga nisam nikada aktivnije koristio, možda sam skinuo par torenata.
Sad je više kao neki brend nego što je dobar za nešto posebno ...
 
Za sta je demonoid dobar?
Nema takve stvari :)

Salim se, nekada si mogao da nadjes neke redje i starije filmove na njemu , nije da ih nije bilo na 100 drugih mesta, ali to je bilo najpoznatije.

Sada, tracker ko tracker ima 100x boljih i korisnijih otvrenih
 
Jel se vratio HDRoad ima li neki info..?
Vidim, ne radi ni cgpeers, sta li je snjim ?
 
Nazad
Vrh Dno