Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

@makiacaveki
jesi li upao na EUC,kod mene ništa:(
 
Proradilo :) Bacam se na seed, imam super link kod kuce (150/6).
 
@seizmoz dobio poene za ahd i ptp...
 
Izvinjavam se na malom offu-, interesuje me koji je trenutno najpopularniji torrent client? Da li jos uvek vecina ide na utorrent ili se menjalo nesto? :)
 
@andrejbc

ja bih ti drage volje poslao ali još nisam stekao uslove da mogu da šaljem pozivnice. Registrovao sam se pre devet meseci a tek HD-Master može da šalje pozivnice:

HD-Master
Membership: 52 weeks (1 year)
Upload: 1600 GB
Download: 400 GB
Ratio: 1.05
Uploads: 25
Snatches: 250
Total Seed: 50 years
Avg Seed: 21 days
BP Cost: 1,000,000
Perks: Custom Title, 2 invites per month (total invites capped at 3)

@dzidza_bidza

Sve zavisi na čemu koristiš torrent client i koji ti najbolje leži. Nemoj da ideš tom logikom da koristiš nešto što većina koristi i da misliš da je to najbolje. Ja sam prešao na Synology NAS i sada korsitim Transmission. Probao sam i ruTorrent ali sam juče deinstalirao zato što je beta i dogodilo mi se par grešaka u toku korišćenja. Nadam se da će ih rešiti pa da ubacim temu Oblivion (isto kao na seedboxu).
 
Ako neko ima TEH, ako ne, onda cu da sacekam jos 3 meseca i ako budes i onda voljan da mi das pozivnicu za AHD onda cemo se cuti da ti dam dokaze @makiacaveki
Filmove inace skidam sa YIFY-ja, ali dosta filmova nema.

@dzidza_bidza ja koristim uTorrent 2.2.1
 
Ma godinama koristim utorrent, i nemam nekih problema, radi mi sasvim korektno, pogotovo kad se resim bloata :S Nista, ostajem na utorrent, samo neka verzija 2xx.. :)
 
AHD jako tezak za odrzavanje. Meni u pocetku bio pakao. Poeni sporo idu, a ljudi starije stvari ne skidaju bas.
 
Ne plašite ljude koji bi sutra da koriste tracker :p

Ja sam jedno vreme seedovao i za mesec dana može da se nabaci terabajt lagano uz hard disk od tri terabajta.
 
Poslednja izmena:
@andrejbc
Ja imam za TL i BCG,ako te nešto od toga interesuje kaži:wave:
 
@paradizo

Imam oba trackera, hvala ti :) Treba mi neki koji je samo za filmove, HD ripovi, nesto tipa YIFY-ja.
 
YIFY izdanja su banovana skoro na svim privatnim tracker-ima.

Ono što tebi treba su 576p encode-ovi i njih najviše imaš na PTP-u, SDBits-u i x264.me, kao i na pixelhd-u.
 
Sto su banovana? Pa YIFY ima svoj public tracker/sajt, sto bih trazio na privatnim trackerima?

Ja bih pre 720p ili 1080p zbog, naravno, boljeg kvaliteta. Ali bih mi odgovarali ripovi zbog manje velicine.
 
Video sam na redditu neke rasprave na ovu temu i neke od komparacija i znam da je YIFY njesra, ali kada zurim da gledam film onda mi je on odlican. Zato zelim da od sada uzivam u filmu i trazim neke kvalitetne trackere.

Pa dobro, meni je 4gb prihvatljivo.
 
Ako ti odgovara "nešto između", pristojno a ne veliko traži Legi0n, Winteam i Vision 720p ripove. Ima ih na general trackerima kao što su IPT, TL itd.
 
Ja preporucujem x0r sa IPT ako je potrebno nesto bas brzo da se skine i pogleda.
 
Dajte nešto za @andrejbc,znam da je odgovoran.Ja sam mu dao WhatCD i tamo je odličan,na žalost sada nemam šta da mu ponudim a da bi njemu odgovaralo:(
 
Ja imam IPT, mada kapiram da to svi ovde imaju i možda HD-torrents pozivnice.
 
'bar dan.
Ima kod mene 2xTL, ako nekom treba, s'tim sto su standardni uslovi koriscenja. :)

Meni treba WhatCD i jos nesto po volji. :D
 
Nazad
Vrh Dno