Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da li jedini imam problem sa HDBits-om i PTP-om?

Sad videh za PTP: The tracker is down. We're working on fixing the problem.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neki traker bilo javni ili privatni na kojima mogu da se nadju ripovi grupe FUM?

Do sada sam skidao AFG ali su se toliko iskvarili da je to strasno koliko lose ripove imaju.
 
Na TorViet ide neki freeleech.
 
Jel ima neki traker bilo javni ili privatni na kojima mogu da se nadju ripovi grupe FUM?

Do sada sam skidao AFG ali su se toliko iskvarili da je to strasno koliko lose ripove imaju.

KAT, Rarbg ...

AFG je koliko znam uvek bio loš (rip ripa).
 
Poslednja izmena:
Ako ko ima neki dobar tracker sa muzikom da udeli nek me cimne please... Zanimaju me Ninja Tune izdanja, funk, electro
 
Udji u Firefox>options>security>saved passwords pa pogledaj koja ti je lozinka za taj sajt
Reinstalirao sam win, pa mi se sve izbrisalo, tako da nista od toga[emoji4] i kad sam probao onu opciju da mi posalju sifru na mejl, pisalo mi je da taj mejl ni ne postoji na sajtu. Ko zna sta sam ja radio i sa kog mejla sam se registrovao, uopste se ne secam... Nema veze, radi i ovaj novi.
 
Da li postoji neki trcaker sa dosta 3d sadrzaja? ja koristim zamundu najvise a tamo i nema nesto mnogo 3d-a...
 
Hmmm... Ne mogu da se setim da li sam tamo gledao za 3d... bas cu da proverim kada se vratim kuci...
 
Je l' ima neko pozivnicu za iptorrents?
 
Baci mail na pp....
 
Da li vam radi Waffles?
 
IPT imam ja, za članove koji ispunjavaju pravila.
 
eventualno ptp? wow tracker na koji je teze uci nego ne znam gde sada...evo 2 ipt za ptp ...hehe
 
Član @C4in dobio IPT.
 
Na PTP je otvorena tema za pozivnice za HDB, ali samo za Elite+ članove, ne znam da li je još uvek aktuelna.
 
Nakupilo se nešto pozivnica...pa ko je zainteresovan neka se javi!!
3 Iptorrents
2 Torrentleech
2 Torrentday
2 EUC
1 CrnaBerza
1 LosslessClub
 
Nakupilo se nešto pozivnica...pa ko je zainteresovan neka se javi!!
3 Iptorrents
2 Torrentleech
2 Torrentday
2 EUC
1 CrnaBerza
1 LosslessClub

ja sam malo (vise) neinformisan u vezi ove teme, cemu ovol'ki privatni sajtovi kad je skoro sve dostupno javno na kickass, tpb & extratorrent ? Mislim da sam cak i registrovan na nekima od ovih (Torrentday) ali ga retko koristim zato sto mere up/dl ratio ...
 
Ukratko, manje-više uvek maksimalne brzine download-a, veći izbor kvalitetnijih ripova, duži "život" starih torrent-a.
 
Moze li neko na brzinu da odradi jedan search ?
Trazim ovaj dvd vec neko vreme, al ga ne nalazim.

Kod:
James Payne - The Secrets Of Extreme Metal Drumming
 
Nazad
Vrh Dno