Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Freeleech na HDClub-u...
 
Jedna FL pozivnica otisla clanu @stolex

Ostalo ih 4
 
Muzika

Kako ste rešili pitanje domaće muzike? Na rutrackeru mnogih izvođača nema, mnogih ima ali samo u MP3 ali ne i u FLAC formatu itd. Trenutno nisam ni na jednom domaćem trackeru. What.CD ima svega ali sam tek početnik i imam oko 700 mega (500 početnih + 200 upload, bio je neki freeleech) tako da nisam još u situaciji da skidam. Možda ima na javnim trackerima (ne sećam se kada sam nešto preko Google-a pretraživao)? Ako je neko na domaćim trackerima da li može da prenese utiske?
 
Za exyu:

balkanelite
crnaberza
torrenthr
crobytes
možda ima nešto na yuwabits
 
Potrebna pozivnica za neki od ovih trackera što je naveo @peja

Ako neko ima neka se javi na pp. Inače, imam seedbox tako da ću u početku nabaciti par stotina GB pre nego što počnem da skidam...
 
@nemanja123

isprazni malo inbox

nemanja123 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
 
Kako ste rešili pitanje domaće muzike? Na rutrackeru mnogih izvođača nema, mnogih ima ali samo u MP3 ali ne i u FLAC formatu itd. Trenutno nisam ni na jednom domaćem trackeru. What.CD ima svega ali sam tek početnik i imam oko 700 mega (500 početnih + 200 upload, bio je neki freeleech) tako da nisam još u situaciji da skidam.
На рутрекеру има доста домаће и "домаће" музике у лослес облику, мада је могуће да слушамо баш разну музику па да нема то што тебе занима. За What.CD сачекај неки баш баш празник када се тотално отворе, ја сам зимус (можда је било баш око нове године) у неколико таквих дана баш скинуо много домаће музике, а да нисам ни проверавао да ли то већ имам. Кад се већ нуди. ;) Срећа да нисам онако редовно јер ми се чини да од тада скоро ништа није преузето од мене.

Ја сам домаћу музику решио на још један начин, другар има радњу у којој продаје и дискове, има и имао је све што се код нас појављивало, последњих месеци је заступао и crorec па сам лако долазио до свега тога. Плус има своју кућну колекцију са великим бројем домаћих издања из свих периода. Шта ми је више потребно? ;)

Не знам колико ти значи технички део тих рипова, да би лослес био по неком општеусвојеном стандарду, мора да испуни неке услове а то показује .log фајл који је приложен уз остало. На домаћим форумима се то уопште не практикује па је много већа вероватноћа да је та лослес музика настала на ко зна какав начин. Ни рутеркер/What.CD се не придржавају баш свих детаља али је то тамо ипак уобичајено. Једини који је остао веран томе је HQShare.

Наравно, можеш на ПП да ми пустиш списак домаће музике који те занима па да проверим и неке своје изворе.
 
Pozz, jel ima neko pozivnicu za Balkanelite? Nudim jednu za Yuwabits.
 
Kako se uopšte tamo dolazi do pozivnica, jel zna neko? Sad sam bacio pogled vidim da sam power user i piše da ta klasa može slati pozivnice ali ne vidim nigde nešto konkretnije, gde bi trebale da budu, ni opciju za slanje (makar disejblovanu), da li se mogu kupiti za poene, neku temu na forumu u vezi pozivnica... ma ništa o tome.
 
Klikneš na strelicu pored svog imena u gornjem levom uglu i onda na broj pozivnica (ako ih imaš)
 
Klikneš na strelicu pored svog imena u gornjem levom uglu i onda na broj pozivnica (ako ih imaš)

Sad tek videh odgovor, nisam pretplaćen na temu. Thanks, našao sam, baš su ga zavukli.

@ AcaFCRS
Videh sad da imam pozivnicu, ako ti još uvek treba za balkanelite javi na pm.
 
Kako nema kad je freeleech period tek počeo i traje do 1. septembra?
 
Postoji li neki priv.tracker za flac muziku (stranu) a da mogu da fingiram ratio pomocu sbox-a?
 
Šta se dešava sa Waffles?I ima li neko link do HD-Torrents.ro da se prijavim,taj još ne mogu da nadjem.Ostale trackere sam oporavio,osim HDBitsa,posle havarije na sistemu:mad:
 
.ro? Da ne misliš na .org? Smor što ti se to desilo. :-/
 
Poslednja izmena:
Crko hdd,otišao WinAux i ne dozvoljava mi da se prijavim
 
Šta se dešava sa Waffles?
 
Postoji li neki priv.tracker za flac muziku (stranu) a da mogu da fingiram ratio pomocu sbox-a?

Nisam najbolje shvatio sta hoces. Ako pitas koji privatni trackeri podrzavaju seedbox to su svi, ja ne znam ni za jedan gde nije dozvoljen seedbox.

Ako pitas gde mozes da laziras ratio onda si omasio temu, a i ljudi ce te zapamtiti pa se oprosti od buducih pozivnica.
 
Da li mogu na BTN da dobijem pozivnicu za PTP?

PTP nema više recruitment teme niti na jednom tracker-u. Dostigli su limit sa članovima i jedino što povremeno otvore mogućnost slanja pozivnica za članove koji ih imaju, i to 10-15 pozivnica mahom (kad disable-uju neaktivne članove).
 
Pošto mi niko nije odgovorio šta je sa Waffles dajem invite za isti.:d
 
Nazad
Vrh Dno