Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Malo je teze to sad uporediti zbog FL na apollo. Ja sam pre pocetka FL imao oko 100 upova i za dva dana sam supeo da skupim jedva 2gb. Mada posle ovog FL od nedelju dana svakako bi trebalo situacija da se popravi tj da bude mnogo vise ljudi raspolozenih za download. Morace i na pth nesto da ucine po tom pitanju uskoro.
 
Malo je teze to sad uporediti zbog FL na apollo. Ja sam pre pocetka FL imao oko 100 upova i za dva dana sam supeo da skupim jedva 2gb. Mada posle ovog FL od nedelju dana svakako bi trebalo situacija da se popravi tj da bude mnogo vise ljudi raspolozenih za download. Morace i na pth nesto da ucine po tom pitanju uskoro.

Registrovao se jutros na apollo i taman sam iskoristio freeleech da nabijem vec upload od 1tb-a,freeleech traje jos 4-5 dana..Bice fun.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Upao sam najzad na teh, filmovi su mi najveca ljubav tako da od kad sam otkrio svet privatnih trakera teh i ptp su mi bili cilj i evo me najzad na teh-u par dana medjutim jako je tesko napraviti neki buffer. Cekao sam ovaj encode meseca, ugrabio ga istog minuta kad se pojavio, downlodovao relativno brzo, uspeo da uplodujem 600 mb i to je to :D

Downlodovao sam 12 drugih torenta, nasao neke freeleech, neke ovaj seeders surge, cross-seedovao dva medjutim ne downloduje niko nista, za nedelju dana sam se sa pocetnih 25 gb popeo na 26.63 a drzim laptop upaljen bas zbog teh-a 24/7.

Kakav je ptp po tom pitanju?

(ne trazim pozivnice, treba mi samo info da znam ako je slicna prica na PTP-u - da bez seedboxa ne mozes nista - da se i ne trudim da nadjem way in)
 
@nišlija

na ptp-u bez box-a možeš bez problema da napraviš terabajte mesečno uz pomoć seeda (filmovi sa malim brojem seedera, što duže seeduješ) ;)

kada sam imao dva diska po 3tb 3.5" dobijao sam poene za 3-4tb mesečno tako da je prelako održavanje ali moraš da uložiš lovu u diskove.

ja sam došao do 12tb uploada, još par tb-a preko tih 12 podelio drugarima i odustao. u međuvremenu sam filmove prestao da gledam i sada samo održavam nalog povremenim logovanjem. možda zatreba ako neko dođe u goste pa hoće nešto da pogleda i tome slično.

eto, sve sam ti rekao.
 
Da kazem jos jednom da si mi pomogao puno sa onim uploadom sto si mi pre par meseci poslao, da iscupam nalog iz dubioze. Tad sam se zahvalio ali evo ponovo, takav gest se dugo pamti :)
 
@nišlija

na ptp-u bez box-a možeš bez problema da napraviš terabajte mesečno uz pomoć seeda (filmovi sa malim brojem seedera, što duže seeduješ) ;)

kada sam imao dva diska po 3tb 3.5" dobijao sam poene za 3-4tb mesečno tako da je prelako održavanje ali moraš da uložiš lovu u diskove.

ja sam došao do 12tb uploada, još par tb-a preko tih 12 podelio drugarima i odustao. u međuvremenu sam filmove prestao da gledam i sada samo održavam nalog povremenim logovanjem. možda zatreba ako neko dođe u goste pa hoće nešto da pogleda i tome slično.

eto, sve sam ti rekao.

Hvala puno na detaljnom odgovoru !

Ništa onda, održavaću teh da napravim koliko god mogu neko solidno stanje kao još jedan dokaz (pošto imam samo IPT koji nije bas respectable, MAM i sada apollo) i jurim PTP.
 
Procitaj prvi post, ljubi te brat
 
Evo ovde jedno kukanje za PTH.
Garantujem gomilu ambijenata, dronova, buke, čukanja, zakivanja i zavijanja u lossless kompresiji.
Obećavam pozivnicu za APOLLO, al za jedno 5 dana, dok ne primim pozivnice :d
 
mrzi me da tražim, da li neko zna napamet koliki je minimum seed time za pth i apollo?
 
Počeo sam da padam u depresiju, rekoh on sa kućne veze tako, a ja na ubogom PTT-u sa njihovim maksimalnim 20/2 :(
 
Zna li neka dobra duša gde se može pronaći dvd Bijelo Dugme koji je izdat povodom turneje 2005.? Ja pozajmio svoje originale nekome... ko se nikada nije setio da ih vrati.
 
Ima na crnoj berzi, doduse samo jedan seeder.
 
BTN ima pozivnica...tj overlordovi


what.cd screen shot crvenih torrenata kao dokaz...meni se crveni preko 400 .....

My 2 cents
 
Ako neko ima invite za neki tracker gde mogu da se nadju dobri ripovi filmova iz Criterion Collection-a, bio bih mu vecno zahvalan.
 
Za tebe 500 dinara dopunica i stize pozivnica.
 
Iz nekog razloga ne mogu da se nalačim na irc PTHa.
irc.passtheheadphones.me port:6697 ili 7000 SSL on.
Jesam pogrešio negde?
 
Kada kliknem na magnet link na FL automatski me vrati na stranicu za logovanje.Seed ide normalno,koji mu je?
 
Da li vredi vijati invite za BTN preko PTP, bio sam clan do pre 5-6 meseci kad su me sutnuli zbog toga jer sam invite dobio na ovom forumu. Plasim se ako zatrazim ulaz, a vec sam bio clan, mogu li da ostanem i bez PTP-a?
 
Nazad
Vrh Dno