Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Baci mail na PP...

Edit: Poslao ;)
 
Poslednja izmena:
Na PTP je pocelo takmicenje i svi novi torente sa tagom adventure ili sci-fi su free 24 sata.
 
ja sam malo (vise) neinformisan u vezi ove teme, cemu ovol'ki privatni sajtovi kad je skoro sve dostupno javno na kickass, tpb & extratorrent ? Mislim da sam cak i registrovan na nekima od ovih (Torrentday) ali ga retko koristim zato sto mere up/dl ratio ...

Nema MPAA botova da ti skeniraju IP adresu pa posle posalju cestitiku na kucnu adresu sto si skidao najnovijeg Mad Max-a.
 
Imam jedan HDT nalog koji dajem, osoba koju sam pozvao ne koristi ga pa da ne propadne.
 
Htedoh da otvorim beyond ali mi izbacuje ovo:

capture.png


pa da li neko zna kako da rešim ovo?
 
Nemam taj problem. Proveri datum na računaru, ako to ne pomogne onda guglaj grešku err_cert_date_invalid
 
Ušao sam preko: Proceed to beyondhd.me (unsafe)

Inače na računaru je datum u redu ali nije vreme, dva sata kasni iako je podešeno na Belgrade :)
 
Koji privatni tracker mi preporučujete za Nemačke materijale(skenirani stripovi,knjige,mange)?
 
Dajte dobri ljudi udelite pozivnicu za neki treker, nisam probirljiva samo da valja :D

Je li Demonoid u životu? Btw, jedino bojkotujem EUC, imala sam ratio milion, nisam se logovala neko vreme i obrisaše mi nalog... tako da me više neće videti. Inače stvarno ne znam za šta da jurim pozivnicu, interesuju me uglavnom dokumentarci i filmovi stariji, evropski i tako, enciklopedije, knjige...
 
Poslednja izmena:
Zenski vip (ex-mod) na benchu ? For real ? :D
 
Dajte dobri ljudi udelite pozivnicu za neki treker, nisam probirljiva samo da valja :D

Je li Demonoid u životu? Btw, jedino bojkotujem EUC, imala sam ratio milion, nisam se logovala neko vreme i obrisaše mi nalog... tako da me više neće videti. Inače stvarno ne znam za šta da jurim pozivnicu, interesuju me uglavnom dokumentarci i filmovi stariji, evropski i tako, enciklopedije, knjige...

Imam za Torrent Leech,ako hoćeš daj mail
 
Poslednja izmena:
Zenski vip (ex-mod) na benchu ? For real ? :D
Istina je da nikada nisam bila mod, VIP imam jer sam bila član redakcije Benčmarka.
Imam za Torrent Leech,ako hoćeš daj mail
Hvala, šaljem mejl na PM.

Imam dve pozivnice za torrentday i deset za bitgamer.ch ko hoce neka posalje mail.

Evo ja ću prvo da probam s TorentLeech-om… pa ako nemaju šta tražim, javljam se.

To neko vreme je preko godinu dana...

Ma… Samo kad bih mogla ovako retroaktivno da (vam) pošaljem račun za struju… za sve te noći kada je komp ostajao upaljen zbog EUC-a…
 
@SoSo

Imam za IPTorrents, baci mail na PP...
 
@SoSo
I od mene za TorrentLeech
 
Meni su zabranili pozivnice na TL-u pošto sam pozivao čitera sa foruma :p
 
Nazad
Vrh Dno