Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

UHDBits će biti otvoren do 5-og decembra do kada je suspendovan newbie task koji nije baš naivan, čini mi se da za 4 nedelje treba napraviti 10gb uploada, 2000 bonus poena i 500 dana seed-a
 
UHDBits će biti otvoren do 5-og decembra do kada je suspendovan newbie task koji nije baš naivan, čini mi se da za 4 nedelje treba napraviti 10gb uploada, 2000 bonus poena i 500 dana seed-a

Problem je sto nigde ne mogu da nadjem na trackeru gde to pise. Da li taj newbie task moze da se zaobidje za ovo vreme dok ga nema, nemam pojma... Sta ti mislis?

""November 10th (Monday) we will open sign up and remove newbie task. To December 5 (birthday tracker), if more than 5 seeder per torrent, we will keep going. OK?""

By a vote of 4/4, I am pleased to announce to all people:

1. UHDBits will open sign-up from November 10th until December 5.
2. Temporarily remove newbie task.

In behalf of UHDBits,
 
Poslednja izmena:
Čekajte jer ima uslova koliko mesečno treba da se skine na UHDBits ?
To me nervira i neću da se registrujem ako npr moram x puta mesečno da se logujem i skinem toliko i toliko GB-a :)

Iskreno prvi put čujem za ovaj treker dok su hdbits i bithdtv godinama tu ...
 
Poslednja izmena:
Znam da je pomalo off, a oce neko mozda uskoro prelaziti na 3 ili 4 tera diskove pa da proda one od 2 sto ima ;) nemam vise mesta da torwntujem a nemam ni 8.5k za novi disk ;(
 
Ja ne razumem jeste vi zoloski vrt ili kolekcionari retkih vrsta pa da vam treba svaki zivi traker koji postoji? Ne mogu da svatim da toliko patite od toga da imate najbolje od najgoljeg i kada na kraju to dobijete ne koristite. Licno koristim ovo: Partis.si, Crna Berza, TorrentHR, CroByts, FileList, IP Torrents, BTN i pored toga jos imam rutracker, zamundu, playbits koji ne korsitim, i BIT HDTV sto mi je makiacaveki poslao iako sam mu reko da postoji velika sansa da ga necu koristiti na sta mi je reko da mu je svejedno. Ovo gore sto sam naveo nema dana ili sata a da ne proverim ili ne udjem da vidim sta ima novoga i licno sve sto sam trazio sam nasao i poskidao. Imao sam jos i HDME njega sam udomio kolegi, bitmetv mi je banovan ali nije ni bitan jer bas davno sa njega nisam nista skinuo, jos sam imao HD Torrents ali sam i njega udomio jer ne volim da me neko uslovljava time sto svakog meseca moram odredjen broj gb da skinem, nije mi problem da skinem ali ne zelim nikakvu obavezu zato je i on otisao kod prijatelja. Bilo je tu jos koji traker ali sam ih jednostavno prepustio zaboravu.

D

Skupljam sve bitnije trakere koje imam potrebu da koristim, nikako sve koje postoje. Kvalitetniji polako potiskuju slabije, i brojno stanje mojih trakera koje koristim:

general: rutraker, zamunda, filelist, scc, torrentlech.
filmski: HDT, PTP, KG, CG.
serije: BTN
igre: BCG
mac: brokenstones
ex yu: CB, THR, Balkanellite.

Da li je mnogo ili malo zavisi ko sa kog stanovišta gleda. Jedino koga ću izneveriti je taj ko mi je dao PTN i IPT (na ovom forumu sam samo tražio i dobio SCC, zahvalnost marxisti), oni polako idu u zaborav. Gomila drugih poput HD-winga, HDspace, playbitsa... sam upao na otvorene reg. iz radoznalosti, pa me je većina već ugasila.

Zmajček ako imaš drugačije mišljenje nemoraš vređati, tvoj izbor šta ćes koristiti.
 
aj se javi na PM, dacu ti seedbox gde mozes da upload pa cemo posle na tracker lako :) ti polako mozes na seebox nije frka cekati za tako nesto...a taman ces popravis ratio na svim domacim trakerima ko je los :)

Zahvalite se korisniku goxxxy na serovanju ovog materijala (R.G.) na CB :)
 
Da ponudim 4x HDAccess, odličan treker za novije HD filmove, interna grupa je po kvalitetu u rangu sa HDBits internalima, a prilično brzo izbacuje ripove nakon scene, lako se održava ratio, vredi. :)
 
Znam da je pomalo off, a oce neko mozda uskoro prelaziti na 3 ili 4 tera diskove pa da proda one od 2 sto ima ;) nemam vise mesta da torwntujem a nemam ni 8.5k za novi disk ;(

Ajd' da se ja malo saberem i oduzmem pa se možda javim... :d

Riknuo mi jedan red od 3tb pa mi vratiše novac, a ja se sad dvoumim šta drugo da uzmem, pa možda uzmem i neki od 6tb, ko će ga znati...
 
Skupljam sve bitnije trakere koje imam potrebu da koristim, nikako sve koje postoje. Kvalitetniji polako potiskuju slabije, i brojno stanje mojih trakera koje koristim:

general: rutraker, zamunda, filelist, scc, torrentlech.
filmski: HDT, PTP, KG, CG.
serije: BTN
igre: BCG
mac: brokenstones
ex yu: CB, THR, Balkanellite.

Da li je mnogo ili malo zavisi ko sa kog stanovišta gleda. Jedino koga ću izneveriti je taj ko mi je dao PTN i IPT (na ovom forumu sam samo tražio i dobio SCC, zahvalnost marxisti), oni polako idu u zaborav. Gomila drugih poput HD-winga, HDspace, playbitsa... sam upao na otvorene reg. iz radoznalosti, pa me je većina već ugasila.

Zmajček ako imaš drugačije mišljenje nemoraš vređati, tvoj izbor šta ćes koristiti.
Ja bi bcg ;)
 
Skupljam sve bitnije trakere koje imam potrebu da koristim, nikako sve koje postoje. Kvalitetniji polako potiskuju slabije, i brojno stanje mojih trakera koje koristim:

Skupljaj brate ko ti brani. Ne vidim ni najsitniji razlog da mu se imalo pravdas za bilo sta. Vidis da je sam naveo mnogo vise trackera nego svi oni postovi pre njega a pored toga koristi IPT za koji postoji "moralno" pravilo (bas ovde u ovoj grupi a i mnogo sire) da se izbegava...
 
TorrentLeech - ima li šanse da nekada puste freeleech (tipa rođendan trackera, neki praznik) pa da se poskida sve i svašta i nakon toga da se ostave torrenti na seedu?
 
IPT i TL imaju bas dosta istih sadrzaja, pa sam ja tako uspeo da nabijem ratio na TL, a posle ide lako
 
U 8 godina koliko koristim TL nikad nisu imali free leach, verovatno neće nikad ni biti. Tamo uvek neko nesto skida, velika baza aktivnih korisnika tako da i nema potrebe za free leachom.
 
Hvala svima! (kada kažeš @fruit da ima istog materijala na IPT kao i na TL onda opet moram da se vraćam na IPT i činim nemoral :p)
 
U 8 godina koliko koristim TL nikad nisu imali free leach, verovatno neće nikad ni biti. Tamo uvek neko nesto skida, velika baza aktivnih korisnika tako da i nema potrebe za free leachom.
+1
Skida se dosta, ima mnogo ljudi, komentara, brzine max...
Zato i jeste najbolji privatni treker :)
 
Pretraga radi tako dobro da ti pretraži i one apps pack i nađe aplikaciju koju si tražio u fajlovima, tako da...
 
...A za to tvoje moralno pravilo me zabole tuki jer to ako ti imas neki problem sa koriscenjem IP Torrents ja nema niti me zanima sta oni rade i cime se bave. Licno cu ih koristim dogod ne udare katanac na adresu da ne moze vise da se loguje na traker i kazu KRAJ sve dotle meni su ok.

Svi samostalno pravimo svoje izbore, kako ti tako i mi. Obzirom da je tvoj izbor IPT, DDOS napadi, krsenje p2p principa itd. onda ovo nije tema za tebe. Tim pre sto si konfliktna licnost koja nicim izazvana inicira flejm na temi.

Ucini uslugu i sebi i nama i postedi nas u buducnosti sebi svojstvenih komentara.
 
Ja duze nisam bio na ovoj temi, i tek veceras sam izlistao malo o tome sta se desava na IPT, a delovao je kao kul tracker:). Dobro onda sad prelazim da mi TL bude glavni i onako su slicni po sadrzaju.
 
Poslednja izmena:
Kolega @kibicer dobio invite za TL.
 
Hvala, @paradizio, pre bih rekao: hvala, generacijo! :)
Registrovaću se, samo da dođem sebi ;-)
 
Ima li sanse za pozivnicu za TL?
Trenutno sam na EUC-u (Ratio: 1.690, UP: 2.52 TB), i rado bih onome ko mi posalje pozivnicu, poslao poziv za EUC.
Hvala
 
Rado @Tantore,samo kad ispunis uslove sa pocetka teme.
 
a jel moze HDB i ADB pozivnica za tu EUC? :)
 
Ima li sanse za pozivnicu za TL?
Trenutno sam na EUC-u (Ratio: 1.690, UP: 2.52 TB), i rado bih onome ko mi posalje pozivnicu, poslao poziv za EUC.
Hvala
Haha, 1.684 ratio class: seeder trenutno seedujes mame i Automata
Samo druze sredi dostupnost imaces bolji i ul i dl jer ces moci da se "nakacis" na sve.
Vidim te tamo posto skidamo isti torrent samo ja imam veci ratio.
Mislim koliko vidim slaba ti konekcija za TL je preporucljivo da imas SB, tesko da ce ti neko samo zato sto si to rekao da ti da pozivnicu za tako elitni tracker jer i taj snosi posledice.
Vidi mozda da das jos neke dokaze sa drugih trackera mozda ti neko da ja imam ali cu iste dati ovde proverenim clanovima a u dogovoru sa Danilom koji je meni dao pozivnicu jer su mene davno izbrisali sa TL zbog neaktivnosti sad imam viska vremena i koristim ga.
Potrudi se malo.
 
Nazad
Vrh Dno