Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Kod mene stoji oko 2tb muzike na hdd,doduse vec dve godine stoje .i od sinoc je upload porastao za oko 180gb mada ni ne vijam upload jer imam sve sto mi je potrebno,al nek se nadje :)
 
Pitanje u vezi What.CD-a:

skidam i ja ali meni upload bukvalno ne ide, ukupno sam uploadovao par mega iako download ide punom parom. Šta vi skidate, da li tamo gde je mali ili veliki broj seedera/leechera?

Ja skidam ono čega nema na rutrackeru itd.

Ratio mi nije problem, pošto sve inače seedujem do besvesti, a skidam isključivo kad je nešto freeleech ili neutral leech, tako da mi samo upload polako raste.

Bookmarkujem ono što me zanima i čekam ovakve global freeleech akcije ili kad imam free tokene i tek onda skidam.

Staff pickove skidam uvek šta god da je u pitanju, čisto da curne još malo uploada i to je to.


Ima li neko pozivnicu za HD Torrents ? :)

Imam ja.

Šibni mi samo neki ratio proof sa nekog ozbiljnijeg trekera i mejl.

Imam samo jednu pozivnicu i želim da je dam nekome ko će pošteno da koristi treker i kome će isti značiti, a ne da bude kiknut zbog neaktivnosti ili još gorih radnji.
 
Koliko su "česte" ovakve fl akcije? Ja sam tek upao pa nemam pojma. Jednom, dvaput godišnje ili češće?
Uhvatilo me nespremnog, pa skidam sve redom što mi treba. Inače bih se spremio, dovukao sve živo sa rutrackera, uradio cross seed za ponešto što je identično, pa isto tako napravio bookmarke samo onoga čega nema tmo. Godinama nikako da sredim muziku i zamenim mp3, sve me mrzi reko ima vremena... ali sad sa ovom vešću za rutracker valjalo bi požuriti. Svakako sam planirao to za ovu zimu.
A za what, s obzirom kako slabo kaplje upload čak i sada, vidim ja da će mi staff pickovi biti jedini način da skrckam megabajt po megabajt da bude za bitne stvari koje se ispostave da ih nema nigde drugde.
 
Ima li na what.CD FLAC diskografija grupe Endrah (hc/metal) ?
 
ništa ne izbacuje, samo Endraum i Endra (kao najpribližnije):

capture.png
 
Zahvaljujem :)
 
;)

Kod mene stoji oko 2tb muzike na hdd,doduse vec dve godine stoje .i od sinoc je upload porastao za oko 180gb mada ni ne vijam upload jer imam sve sto mi je potrebno,al nek se nadje :)

Seedbox ili kućna konekcija? U tvom slučaju ne bi me iznenadilo da koristiš 2TB preko seedbox-a :p
 
Realno, to je i nabolja varijanta koju si mogao da mu ponudis, materijal za seed :) Konkretno za WCD.
 
Uvek sam u minusu sa kapacitetom hard diskova :(

Znam ja koliko bih hteo TB-a da imam ali finansije ne dozvoljavaju.
 
Ništa mi ne pričaj, imao sam 3 hdd-a, po jedan od 750gb, 1tb i 1.5tb. Dok sam tražio da kupim još jedan od 3tb, crknu mi ovaj od 1 i 1.5tb, a uz to i frizider :). Tako da sad imam ssd od 120gb i hdd od 750gb :d.
 
Ja seedujem sa HDD od 160 gb koji je prikljucen preko IDE konektora...
A jedno vreme sam seedovao sa HDD koji je bio preko IDE prikljucen na HDD Rack i onda taj rack bio povezan sa kompom putem USB-a. Ne bih da pricam o brzini protoka podataka.
 
Poslednja izmena:
Sve bolji od boljeg :d
 
Ništa mi ne pričaj, imao sam 3 hdd-a, po jedan od 750gb, 1tb i 1.5tb. Dok sam tražio da kupim još jedan od 3tb, crknu mi ovaj od 1 i 1.5tb, a uz to i frizider :). Tako da sad imam ssd od 120gb i hdd od 750gb :d.
Eh šta ti je torentaš.
Kupi ssd umesto fižidera :D

Neko je tražio hd-torrents, pa ako nije dobio, imam ja jednu pozivnicu...

Ili neko drugi ako mu treba...
 
Ssd je od ranije :D
 
Само да подсетим, фрилич на What.CD је престао пре неколико сати па ко има на списку нешто а да није стигло, боље да на време заустави трошење. Ја сам ућарио ~5GB upload и довукао гомилу нечега за шта нисам сигуран да сам имао али кад је фрај, нека буде ту док не проверим.
 
Na Wafflesu freeleech za oktobar
 
Da li je dozvoljeno da se skida deo torrenta na Waffles-u i What.CD-u?

Ja slušam samo po dve do tri pesme (uglavnom su to hitovi određene grupe) tako da ne bih skidao ceo album od na primer deset pesama ako ne moram.
 
Не видим разлог да не може, мада нема разлога да се при овим брзинама не скине цео албум, нарочито ако је фрилич.
 
@a c a

piše na početnoj stranici.

@calexx

pitam zbog pravljenja kolekcije pa kada selektujem da muzički program skine foldere da obuhvati ono što slušam a ne da slušam jednu pesmu pa da moram da premotavam do sledeće.
 
pitam zbog pravljenja kolekcije pa kada selektujem da muzički program skine foldere da obuhvati ono što slušam a ne da slušam jednu pesmu pa da moram da premotavam do sledeće.
Шта је проблем да мало средиш то што скинеш? Ако има нешто што те не занима, ти обриши. Мислио сам да је проблем да не скидаш шта те не занима и трошиш рејтинг, ово је лакши проблем.
Ја иначе не слушам по хитовима, ако је неко издао албум, обично слушам цео. Чешће нађем бољу музику међу оним нумерама које нису постале хитови.
 
@a c a

Niko nije ni napisao da je global. Samo su pojedini albumi u pitanju.

@calexx

I ja poslušam ceo album za svaki slučaj ali uvek nekako ispadne da slušam hitove.
 
;)

Na Waflessu sam 11 nedelja član i ima sledeći ratio:

capture.png


Međutim, iako piše da su potrebni uslovi:

Power User: More than 25GB uploaded and 5GB downloaded with a ratio above 1.05; must have been be a member for at least 4 weeks.

i dalje mi stoji da sam User+.

Koliko je dana potrebno da prođe da bi se status promenio?
 
Nazad
Vrh Dno