Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da javim da je trebalo nešto manje od 24h:

capture.png


capture.png


Samo mi i dalje stoji da imam 0 pozivnica :(
 
Poslednja izmena:
Има ли неког да ми пошаље позивницу за waffles ?
 
Kakva je situacija sa privatnim trackerima i Windows-om 10, da li ga svuda "priznaju"?
 
Nemam pojma ko je digao dževu za to. Meni gde sam član nije pravilo problem, niti mi je jasno šta su kog k hteli s tim.
 
koliko je sigurno nekom dati btn invite pored silnih uslova i pravila koja su doneli sada?
 
Sve zavisi kome daješ ;)
 
svaka nova aukcija za pozivnice ima svoja pravila a citajuci pravila za pozivnice toliko je toga zabranjeno da maltene kao da nece da se niko vise registruje.
 
BTN pitanje:

kada "šetam" po trackeru sve ide maksimalnom brzinom (Chrome je u pitanju), međutim kada želim da nađem seriju ukucam u polje "Series" prvih par slova i kada mi ponudi u iskačućoj listi par serija ja kliknem na jednu od njih i tada se čeka po pola minute do minut da otvori stranicu sa serijom. Da li je tako i kod vas?
 
BTN pitanje:

kada "šetam" po trackeru sve ide maksimalnom brzinom (Chrome je u pitanju), međutim kada želim da nađem seriju ukucam u polje "Series" prvih par slova i kada mi ponudi u iskačućoj listi par serija ja kliknem na jednu od njih i tada se čeka po pola minute do minut da otvori stranicu sa serijom. Da li je tako i kod vas?

i kod mene isto to jako cesto...
 
@peja @kodmenejeradilo

da li koristitie chrome ili neki drugi pretraživač?
 
Onda je nešto do mene, sve ostale trackere otvara munjevito samo me zeza to čekanje kod BTN-a...
 
Sada sam sve ekstanzije poisključivao i ista stvar se dešava. Tako je bilo i na W7 a danas se igram sa W10. Mislio sam da je tako svima pa sada vidim da je samo kod mene.
 
edit: Sad pogledah, to je zbog TVRage-a. Offline je već neko vreme, a BTN vuče odatle brdo podataka, pa kad krene da svlači podatke sa ono malo servera što im je ostalo, eto sporog učitavanja.
 
Poslednja izmena:
I ja sam na SSB-u. Moguće da je do toga...
 
Ali kako je onda kod jednih ultra brzo a kod drugih jako sporo? Ako je tako onda bi svi trebali da imamo ili sporo ili brzo otvaranje?
 
Zavisi od peering-a provajdera ka serverima TVRage-a. Ne ide svaki provajder istom rutom, neka je više, neka manje opterećena. Plus, pored toga, postoje još neki problemi sa brzinom sajta koji nisu povezani sa TVRage problemom, pa ni to ne ide u korist.
 
Ali kako je onda kod jednih ultra brzo a kod drugih jako sporo? Ako je tako onda bi svi trebali da imamo ili sporo ili brzo otvaranje?

Ne klikći na sličicu serije nego na naziv sa desne strane onda ide normalnom brzinom. I kod mene ja tako.
 
čekaj, nema nikakve sličice. postoje kartice:

capture2.png


i u drugoj kartici ukucam početna slova serije i on izbaci listu, na primer:

capture.png


i ja kliknem na bilo koju u padajućem nizu i onda se čeka pola minute, nekada 15 sekundi, nekada skoro minut da otvori seriju, sve nadalje funkcioniše savršeno.

Edit: ako kliknem na sličicu pod "TV Series List" isto čeka, ako kliknem na naziv isto čeka...
 
Poslednja izmena:
mislio je kad ukucas pretragu pa se pojavi lista imas i slicice...meni je isto kliknuo na slicice ili na text uvek cekam isto...
 
Nazad
Vrh Dno