Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Sto se BHD-a tice, kakav je treker? Tj. ima li neke potrebe za njim pored HDT i Torviet-a? Tu uglavnom uspem da nadjem vecinu toga sto mi treba, a tu mislim na kvalitetne ripove od poznatijih internal grupa.
 
BHD vredi zbog remuxa i zato što je no ratio. Ako ti to nije bitno onda nema potrebe da se registruješ.
 
Ima li neko invite za TorrentLeech.org? Mogao bih u zamenu dati nalog na SceneAccess-u, obzirom da ga ne koristim uopšte.

Hvala unapred.
 
ako scc ne koristis sta mislis da tl ima a da scc nema?
 
A i poklanjanje naloga nije dozvoljeno na većini tracker-a.
 
Potreba pozivnica za neki tracker sa nemackim sadrzajem:

HD Centre
HD Zone
TS tracker
BitTitan
Tracker of Gods
Bitfactory
Propaganda (Irrenhaus)
In Time Torrents
Turbowolke
Torrentheaven
Borgzelle
Btf BitTorrentFiles

ako neko ima nesto od ovoga neka se javi na PM, hvala.
 
Poslednja izmena:
HDME je otvoren za registracije.
 
HDA
HDSpace

Imam dosta pozivnica, pa ako nekom trenaju, da se ne vuku.
 
ako scc ne koristis sta mislis da tl ima a da scc nema?
Da, obzirom da je lakše doći do TL-a nego SCC-a. Hvala na pomoći. :)

A i poklanjanje naloga nije dozvoljeno na većini tracker-a.
O absurdnim postojanjima pravila zajednica koje krše n zakona autorskih prava - nekom drugom prilikom.

Odmah da napomenem - sve trekere sam koristio u određenom periodu. SCC, FTN, FTL, TL, WhatCD, Waffle, PedroBT i tako dalje. Znam sve o p2p zajednici, znam sve o varanju ratio-a, dobijanju pozivnica. Na mnogim trekerima sam varao, ali sam na par i donirao. ;)
 
@andrejbc
I meni tako malo malo pa zablentavi na btn-u.
 
I meni, mada ne bih imao ništa protiv da mi stvarno daje toliko. :D
Naročito posle ovog fijaska sa gubljenjem podataka.
 
Mislim da ovde i nije poželjno da se ovo napiše, gotovo mislim da nigde nije poželjno da se to napiše jer mislim da ti niko neće dati pozivnicu. :)




Što bi rekao BS u pesmi: Sazidao par crkava, da malo smirim savest, posle svega što sam prošao, noću teško zaspim. :D
Koristim Internet od 1999. Koristim p2p od 2003. Na torrent trackerima sam od 2005.

Ne postoji čovek koji živi u Srbiji i može da kaže da ima 1.0 ili veći ratio na nekom torrent trackeru a da nije varao taj isti ratio. :)

Svako ko kaže da nije - jednostavno ne govori istinu. Svi mi znamo koliko je brz, odnosno spor, internet u Srbiji. Samim tim - nemoguće je održavati ratio regularnim putem. :)

Recimo, nikada nisam dao pozivnicu čoveku koji je noobie u P2P-u znajući da ako ne zna da vara, biće mu banovan nalog. ;)
 
Hajde da malo promućkamo.

1 x SecretCinema, 1 x Karagarga, 1 x Cinematik, 1 x BitHDTV, 1 x WhatCD, 1x Tranceroute.

Ako niste fan art-filma, odnosno preferirate hollywood cinema, nemojte se uopšte interesovati za prva tri trackera. Ako ste art-film entuzijasti - samo napred. Sve preko PM-a.
 
Koristim Internet od 1999. Koristim p2p od 2003. Na torrent trackerima sam od 2005.

Ne postoji čovek koji živi u Srbiji i može da kaže da ima 1.0 ili veći ratio na nekom torrent trackeru a da nije varao taj isti ratio. :)

Svako ko kaže da nije - jednostavno ne govori istinu. Svi mi znamo koliko je brz, odnosno spor, internet u Srbiji. Samim tim - nemoguće je održavati ratio regularnim putem. :)

Recimo, nikada nisam dao pozivnicu čoveku koji je noobie u P2P-u znajući da ako ne zna da vara, biće mu banovan nalog. ;)
Evo ja sam taj covek, nikad niaam varao a imam odlican ratio na svakom trackeru.
Ne stoji ti to sto si tvrdio.
 
Evo ja sam taj covek, nikad niaam varao a imam odlican ratio na svakom trackeru.
Ne stoji ti to sto si tvrdio.
A ja imam prava da ti ne verujem. ;)

@smiljo: Sve je moguće, ali je malo verovatno. :)

Imam .torrent file u uTorrentu skoro 5 godina sa Karagarga trackera (neću reći koji je zbog jednostavne identifikacije naloga, obzirom da sam jedini seeder zadnje tri godine). Film je dobio Zlatnu palmu u Kanu, stariji je, oba formata seedujem (720p i XviD) i siguran sam da zadnjih godinu dana 100% nism seedovao nijedan kilobajt.

Ne pada mi napamet da seedujem ono što ne volim, da skidam Britni Spirs da bih imao dobar ratio i slično. Neće meni nijedan tracker da određujem pravila šerovanja piraterije. To je absurd. Oni još zarađuju na tome!

TorrentLeech naplaćuje VIP status 72€ godišnje, naravno korisnik je tada VIP, imun na auto-ban, ratio i slično. Neka imaju samo 30000 VIP one year korisnika, eto računice: 2,2 miliona eura. Za održavanje trackera? Ne može da košta više od 20000 godišnje.

Dakle, trackeri izuzetno zarađuju od piraterije. ;)
 
I ne koristis seedbox?
Ko kaze da ne koristim tj. koristio?
Ja to nisam rekao nigde.
A i kad nije bilo boxova nisam varao jer sam u tom trenutku imao za to vreme odlicnu UL brzinu.
Recimo kad je TS i ostali imali max 768kb ja sam imao 1Mbit i 1.5Mbit.
 
A ja imam prava da ti ne verujem. ;)

Naravno da imas pravo,ALI to ne znaci da nije istina sto sam rekao.
Istina je a ti imas pravo da mi ne verujes kao i ja tebi, ne poznajemo se i zato na to imamo pravo da me znas licno znao bi 101% da ja ne lazem.
Poz
 
@Preoccupation nisam mislio na tebe kad sam rekao za seedbox nego na enraged-a :)

@enraged znam da nisi rekao da koristis seedbox, ali ako si ga koristio onda si lagano mogao da budzis ratio koliko si hteo. Preoccupation je rekao da mora da se vara, ako koristis nas internet sto je i tacno. Koji si internet koristio kad si imao up 1.5 Mb i kad je to bilo (na godinu mislim) ?
 
Poslednja izmena:
Ko kaze da ne koristim tj. koristio?
Ja to nisam rekao nigde.
A i kad nije bilo boxova nisam varao jer sam u tom trenutku imao za to vreme odlicnu UL brzinu.
Recimo kad je TS i ostali imali max 768kb ja sam imao 1Mbit i 1.5Mbit.
Ovo je sada već alarmantno bezveze - obojice znamo da je ta razlika u brzini nebitna. :)

P.S. Moj upload speed je sada 2Mbit. I da imam duplo brži upload, nebitno je. Ne bih mogao da održavam ratio. Ljudi su na TL-u imali 10/10 pre 5-6 godina.
 
pa seedbox je varanje (kao "legalno")
 
daj i meni tu masinu onda :)
 
Seedbox je koriscenje druge masine sa brzim internetom. Nije to nikakvo varanje.
Smatraj to kao da si otisao kod drugara koji ima ultra brzi net pa seedivao torent.

daj i meni tu masinu onda :)
Seedbox nije varanje, ali predstavlja plaćanje dodatne usluge kako bi se održavao ratio. U tom slučaju je bolje donirati na tracker, dobiti VIP ili Donor status, i biti imun na auto-ban, inactivity ban i slično.
 
Seedbox nije varanje, ali predstavlja plaćanje dodatne usluge kako bi se održavao ratio. U tom slučaju je bolje donirati na tracker, dobiti VIP ili Donor status, i biti imun na auto-ban, inactivity ban i slično.
Ozbiljni torent sajtovi nemaju imunost na banove, donacijom.
Ptp, btn, hdbits, w.cd, ahd i manje vise hdt.

Ti koji imaju imunost na krsenje pravila, vidi se da skupljaju pare za sebe, jer oce da prikupe pare takvom ponudom i to govori sve o sajtu.

Na ozbiljnim sajtovima koje sam naveo ne dobijas nista sto moze da te zastiti od pravila krsenja ratia.

Ja sam navedenim donirao da ih podrzim, a ti si donirao da bi bio imun na krsenje pravila.
Molim te prestani da se pravdas.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno