Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Znam za ptp ali treba dobiti pozivnicu. Elem ako neko zna kako/ima pozivnicu nek pise ili nek se javi za ptp. Kupio sam novi HD pa sam odlucio da se bacim na filmove malo.
 
Znam za ptp ali treba dobiti pozivnicu. Elem ako neko zna kako/ima pozivnicu nek pise ili nek se javi za ptp. Kupio sam novi HD pa sam odlucio da se bacim na filmove malo.
I ja bih voleo pozivnicu za PTP ako neko ima .

Na BTN sam davno trazio medjutim izgleda da taj clan koji je nudio pozivnice vise ne dolazi .
 
Poslednja izmena:
Postovani clanovi Benchmark, zelim prvo da Vas pozdravim i da Vam se predstavim kao najsveziji clan, i koliko to mozda bilo nepristojno sa moje strane, odmah bi trazio i uslugu ako moze.;)
Naime, vidim da ova tema ima preko 1000 strana, pa samim tim molim ako je neko rad da podeli sa mnom, da mi da pozivnicu za neki privatni traker ako je raspolozen. Vidim da je clan @Mrljesana nudi pozivnice za TorrentDay, ja mu posalje m PP ali vidim da nesto nece. Pretpostavljam da ne moze odmah, pa eto ako ste raspolozeni novajliji da date neku pozivnicu za neki dobar traker, ako ne dobar, moze i slodan. Uglavnom, menu nisu bitni toliko vrhunski snimci, jer ja u principu gledam serije i filmove van engleskog govornog podrucja, tako da ako ima bilo sta, ljubazno bih molio da podelite sa mnom.

Dok je javni Torrentz.eu bio u zivotu, za mene je bio mamara ,jer sam 90% stvari mogao tamo naci koje su me interesovale. otkako je otisao u "vecna lovista" sve obo je trt - milojka za njega.

Pa eto, napsiah se ja za prvi put kao esej da pisem... Uglavnom, puno pozdrava, srece i zdravlja od novajlije Hodorovskog, pa ko zeli i koje dobre volje, neka podeli sa mnom neki privatni traker sa dobrom bazom podataka.

Toliko za sada, veliki pozdrav za sve forumase. :wave:
 
Jel ima neko pozivnicu za CrnuBerzu?

P.S Ako nekom treba TorrentDay ili TorrentHR neka mi se javi.
Druze, treba meni, pa ako si rad, docekao bih oberucke. Slao sam ti i PP ali vidi da ne dobijas. Preptostavljam da je razlog sto sam najsveziji clan, pa moram mozda neki uslov da imam. Nisam citao pravila, i sad mi je kasno za njih, ali u sustini znam sta se sme a sta ne.

Uglavnom, ako jos uvek imas, zamolio bih da podelis sa mnom. Ako nemas vise za pomenuti, moze i neki drugi, ali da je baza podataka na nivou, jer kao sto vec rekoh, najvise gledam filmove i serije sa ven engleskog govornog podrucja.

Ako imate nesto tako, molio bih joj jednom da podelita sa Vasim novim novajlijom. Toliko za sada, veliki pozdrav za sve. :wave:
 
"Clanovi foruma sa stazem manjim od 6 meseci nemaju pravo trazenja pozivnica"

Bukvalno prvi post u temi...
 
Pa, kazem ja da nisam procitao pravila foruma, a 6 meteri dana mi mnogo da cekam. Nadam se da cu do tad izboksoavti nesto po netu.
A i da budem iskren, registrovao sam se samo iztog razloga.

Nista drustvo, ako tako pravila nalazu, ostajte mi zbogom, svako dobro vam zelim. :wave:
 
Jel moze neka pozivnica gde imaju full blu ray filmovi? Da mogu da se skidaju po lepim brzinama, pridrzavacu se svega sto treba. Zahvaljujem :)
 
Jedno pitanje u vezi filelista. Pročitao sam faq i rules (koliko je google translate dozvolio), ali nigde nisam naišao na informaciju da li je dozvoljeno skidanje samo određenih fajlova iz torenta? Primer: Zanima me samo određena epizoda iz sezone koja ima 10 epizoda, pa želim samo taj fajl da svučem. Drugi primer: postoji paket tutorijala od 200GB, ali mene zanima samo nekoliko specifičnih tutoriala i samo njih bi želeo da skinem. Hvala unapred na odgovorima.
 
Mozes da skidas sta hoces sve dok to sto si skinuo lepo reseedujes. Ja sam skidao par stvarcica tako i nema problema.
 
PTP ispunjava sve kriterijume, ima sve staro sve je sidovano lak je za održavanje i dobre su brzine. Jedino nisam u toku da li se može upasti.

A what je neupotrebljiv osim jednom godišnje kad je FL. Do tada samo razgledanje i bookmarkovanje. Kako da uploaduješ nešto kad niko ništa ne skida (ne sme da skida)...
Kako je PTP lak za održavanje?
Ne prozivam, nego najozbiljnije pitam jer sam tamo nekoliko meseci, radim cross seed 1080p filmova (kućna konekcija 150 kbps), 25 ih imam na Seed-u i jedino što skupim mesečno (12h dnevno seed) su poeni dovoljni za 20GB upload-a. Ništa ne skidam, samo crossSeed i 20GB upload-a mesečno je malo. To je taman za nešto preko jednog 1080p filma mesečno.

Freeleech je veoma redak i to bude na neko izdanje. Bude kada umre neki glumac kao sada Gene Wilder R.I.P.
 
Kako je PTP lak za održavanje?
Ne prozivam, nego najozbiljnije pitam jer sam tamo nekoliko meseci, radim cross seed 1080p filmova (kućna konekcija 150 kbps), 25 ih imam na Seed-u i jedino što skupim mesečno (12h dnevno seed) su poeni dovoljni za 20GB upload-a. Ništa ne skidam, samo crossSeed i 20GB upload-a mesečno je malo. To je taman za nešto preko jednog 1080p filma mesečno.

Freeleech je veoma redak i to bude na neko izdanje. Bude kada umre neki glumac kao sada Gene Wilder R.I.P.
Uradi što vise cross seed-a i ne brisi. Meni poeni idu ko ludi, cak sam dosta stvari i obrisao sa seed-a. Fora je kod njih sto duze seed-ujes vise poena dobijas.
 
@Roberto_Baggio
Hvala na savetu. Držaću.
Jel možeš da pogledaš koliko ti torenta imaš na seed-u i koliko poena ti donose po satu?
Ideš na svoj profil pa desno piše "Points per hour"a i broj poena, a pored toga ima "View" dugme pa tu piše koliko je torenta na seed-u.
Ja imam 25 torenta, 260GB ukupno i 151 poen trenutno po satu.
 
Kako je PTP lak za održavanje?
Ne prozivam, nego najozbiljnije pitam jer sam tamo nekoliko meseci, radim cross seed 1080p filmova (kućna konekcija 150 kbps), 25 ih imam na Seed-u i jedino što skupim mesečno (12h dnevno seed) su poeni dovoljni za 20GB upload-a. Ništa ne skidam, samo crossSeed i 20GB upload-a mesečno je malo. To je taman za nešto preko jednog 1080p filma mesečno.

Freeleech je veoma redak i to bude na neko izdanje. Bude kada umre neki glumac kao sada Gene Wilder R.I.P.

Smatram da je lak jer je zahtevani ratio samo 0.6 a i ne zavisim od toga da li će neko da se smiluje od mene nešto da povuče kao na glupom wcd nego i ljudi sa normalnim konekcijama koji ne plaćaju za warez (seedbox) mogu da uživaju u blagodetima, dovoljno je žrtvovati malo prostora na hdd-u za seed. A i nije da ne vuku, skida se, dobar deo sam nakucao i samim uploadom mada je većina od poena. Moja konekcija je za današnje pojmove slaba, 6Mbit/768Kbit. Takođe imam samo jedan hard od 1TB i to mi je dovoljno, pola za video fajlove pola za ostalo. I to je dosta ispod proseka, ljudi koji se bave torentovanjem obično imaju mnogo veće storage i internet kapacitete. Ja sidujem samo neke omiljene filmove, 40ak kom. koji bi mi svakako stojali na disku tako da ni to nije žrtvovani prostor. Ali mi komp radi 24/7 to je razlika. Ratio mi je 1TB down i 4 TB up, a mesečno dobijam 400.000 poena što je ekvivalentno 160GB uploada tj 266GB downloada što je mnogo više nego što je meni potrebno. Ako puno skidaš i gledaš svaki dan filmove onda je možda teži za održavanje, ne znam. Ja nemam vremena a ni interesovanja toliko, teško mi je i da nađem dobar film.
 
@hodorovski, ako ti je torrentz zavrsavao posao, onda ce ti i rutracker zavrsavati, i to mnogo bolje. Ne treba ti ni pozivnica.
 
Smatram da je lak jer je zahtevani ratio samo 0.6 a i ne zavisim od toga da li će neko da se smiluje od mene nešto da povuče kao na glupom wcd nego i ljudi sa normalnim konekcijama koji ne plaćaju za warez (seedbox) mogu da uživaju u blagodetima, dovoljno je žrtvovati malo prostora na hdd-u za seed. A i nije da ne vuku, skida se, dobar deo sam nakucao i samim uploadom mada je većina od poena. Moja konekcija je za današnje pojmove slaba, 6Mbit/768Kbit. Takođe imam samo jedan hard od 1TB i to mi je dovoljno, pola za video fajlove pola za ostalo. I to je dosta ispod proseka, ljudi koji se bave torentovanjem obično imaju mnogo veće storage i internet kapacitete. Ja sidujem samo neke omiljene filmove, 40ak kom. koji bi mi svakako stojali na disku tako da ni to nije žrtvovani prostor. Ali mi komp radi 24/7 to je razlika. Ratio mi je 1TB down i 4 TB up, a mesečno dobijam 400.000 poena što je ekvivalentno 160GB uploada tj 266GB downloada što je mnogo više nego što je meni potrebno. Ako puno skidaš i gledaš svaki dan filmove onda je možda teži za održavanje, ne znam. Ja nemam vremena a ni interesovanja toliko, teško mi je i da nađem dobar film.
Ne znam kako ti sa 40 imaš 400.000 (ako je 24/7), a ja sa 25 imam 110.000 (kad bih imao 24/7 seed). To je duplo manje.
 
Što duže stoji na seedu raste i broj poena po satu. Ja nisam cross sidovao nego odavno držim omiljene filmove pa su doterali do nekog maksimuma. I još nešto, što manje ljudi siduje fajl veći je i bonus. Imao sam pre neke gde sam bio jedan od 2-3 seedera tu je bio veliki bonus ali sam obrisao jer mi više ništa ne znači.
Da recimo ne držim omiljene već neke random samo zbog poena onda bih birao samo one koji su "najefikasniji", dakle donose najviše poena po gigabajtu zauzetog prostora. Možeš instalirati skriptu (PTP bonus rate per gigabyte ratio calculator 0.3) pa da vidiš to i vizuelno, to su zeleni i žuti. Ne znam da li je dozvoljeno kačenje screenshotova... evo kako to izgleda
Pogledajte prilog 208331

Pogledajte prilog 208332
 
Poslednja izmena:
Okacio bih ti ja, ali ne drzim nista trenutno na seed-u, ali imam brdo filmova u folderu i uvek mogu da ih ukljucim na seed.
 
Jel postoji jos uvek trackeri torrentleech i revtt?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Što duže stoji na seedu raste i broj poena po satu. Ja nisam cross sidovao nego odavno držim omiljene filmove pa su doterali do nekog maksimuma. I još nešto, što manje ljudi siduje fajl veći je i bonus. Imao sam pre neke gde sam bio jedan od 2-3 seedera tu je bio veliki bonus ali sam obrisao jer mi više ništa ne znači.
Da recimo ne držim omiljene već neke random samo zbog poena onda bih birao samo one koji su "najefikasniji", dakle donose najviše poena po gigabajtu zauzetog prostora. Možeš instalirati skriptu (PTP bonus rate per gigabyte ratio calculator 0.3) pa da vidiš to i vizuelno, to su zeleni i žuti. Ne znam da li je dozvoljeno kačenje screenshotova... evo kako to izgleda
Pogledajte prilog 208331

Pogledajte prilog 208332

Gde da nađem tu skriptu?

@Roberto
U svakom slučaju hvala :)
 
Nazad
Vrh Dno