Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Zato sto je forum otvoren i lako cete naci ako pozele da te krivicno gone.
covek ti je rekao iz dobre namere a ti odma kontra napad.

Dobro de, nije covek skapirao, mislio je da samo uzimas strane stvari a da ne dajes domace, zato je to ocigledno rekao.

A naravno da sam ja shvatio bas tako kao vas dvojica i stvarno covek je dobronamerno to rekao, a sto se tice pravopisa tu je nnikolic1986 u pravu.
Dakle nereseno je obojica su u pravu. :)
 
HDAccess je otvoren za registracije 72h
 
Ne korsitim taj tracker jer njihova izdanja uglavnom nabavljam na FL ali bas dosta filmova odrade korektno, a brzo.
Eto sjajne prilike za nekoga ko nema nista ozbiljnije u arsenalu.
 
Udji i pogledaj,koliko sam ja noćas video novi članovi imaju neki period freeleech,imaju bonus poene...Požuri
 
Poslednja izmena:
HDAccess je za novije filmove, rečeno je više puta, za ljude koji neće da gledaju scenski rip, a neće ni da čekaju hdbits internal.
 
Da pitam u odvojenom postu:

Znam da ne postoji ali ipak da pitam, da li negde postoji da se ukuca ime filma i da izbaci na kojim sve trackerima ima isti film?

Ovako skinem na primer HDAccess Remux i moram manuelno da pretražujem od trackera do trackera kada želim da odradim cross seed.
 
Sta se desava sa SCC? Svi torrenti na upload-u crveni (err. 500), na sajtu u archive sekciji vecina sa 0 seedera?
 
Mozda su pali serveri... Trenutno :)
 
I dalje nema promena.
 
Hvala za info za HDAccess, registrovao sam. Ne deluje kao da je previše težak za održavanje, s obzirom da je dosta toga freeleach u početku? Prva tri dana je torent freeleach koliko sam shvatio?

Imam jedno pitanje vezano za njihov tracker. Šta nači ono free leach slot? To piše pored onog standardnog buttona za download....
 
Ne racuna se download za taj torent kada iskoristis taj slot.
 
Znaci ako sam dobro razumeo. Kada je freeleach inače se ne računa. A kada nije mogu da iskoristim taj slot?
 
Sada imaju neku vrstu lutrije (slično kao BTN), gde se dobijaju bonus poeni, freelech slotovi i pozivnice...
 
Nazad
Vrh Dno