Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Isto pitanje si postavio ovde i u forumu vezanim za NAS uredjaje, dovoljno je postaviti na jednom mestu.
 
Znam, krastavac.

Ovde puno više ljudi prati temu i razume se u torrent trackere a tamo se samo uži krug ljudi bavi torrentovanjem, pa rekoh da postavim na dva mesta pošto ne prate svi obe teme.
 
Ja sam na poslu ubacio u nas dva neka diska sto smo ih u firmi otpisali, za torrentovanje odlicni :) , jedan 1tb, drugi 2tb, ubacio sam wifi N300 usb i sutnuo uredjaj u radnu prostoriju i sve se skida i siduje na njega.....to je takozvani nabijac uploada i poencica..

Ali kod mene je transmisija 2.84 i na poslu i kod kuce, radi kao zmaj, ovo kod tebe je stock klijent ? Da li si probao mozda TM, posto mi se cini da te klijent zeza ?
 
Poslednja izmena:
I kod mene je isti klijent samo su ga "prefarbali":

screen-shot-2014-12-28-a.png
 
Hmmm, probao da sve ugasis, restartujes pa popalis ?
 
Evo restartujem pa javljam kasnije šta sam uradio:

screen-shot-2014-12-28-a.png


Edit: izgleda da si bio u pravu, odradio restart i već mi na AHD stoje neki torrenti da se seeduju, idem na spavanac pa javljam ujutru i za ostale trackere kako stoje stvari, samo mi je malo neozbiljno da Synology odradi update i traži da se restartuje da posle tog restarta ja moram još jednom da restartujem.

:wave:
 
Poslednja izmena:
Ja bih ti oko toga pomogao detaljnije ali nemam trenutno synology slobodan na raspolaganju. Na qnap pod kojima radim je malo drugacije, on odradi update ali ne radi komplet restart nikad, posle updatea radi sve kao i pre, stim da on odradi restart tog servisa ili aplikacije za koju je radjen...itd
 
Znam, krastavac.

Ovde puno više ljudi prati temu i razume se u torrent trackere a tamo se samo uži krug ljudi bavi torrentovanjem, pa rekoh da postavim na dva mesta pošto ne prate svi obe teme.
Procitaj pravila
Crossposting je zabranjen.
 
Izgleda da je BTN završio sa poklonima za ovu godinu...
 
Bas bez veze :(
 
Javi im Fangorn kada je Srpska Nova godina pa da produže :p

Edit: dajem pozivnice za hd-mkv.me i ako neko ima nalog mogu mu pripomoći sa do 9200 poena ali ako mu je zaista frka...
 
Poslednja izmena:
Ajde jos jednom da vam ponudim pozivnice za Revolution TT.
Imam 3 bozicne pozivnice koje moram sto pre da potrosim inace ce nestati :)

Revolution TT je privatni jako ozbiljan tracker. Ako trazite alternativu ili nikad niste bili na privatnom trekeru, posaljite mi PM.
Vazno je da napomenem da necu imati neke narocite posledice ako ne budete odrzavali ratio, zato bolje uzmite pa probajte.
Mada, voleo bih da fakat pozovem nekoga kome treba dobar privatan treker.

Ne trazim nista zauzvrat, ali ako imate neceg interestantnog u izobilju, necu odbiti :)
 
2xTorrentLeech kao poklon za novu godinucheers
 
A ponekad se i random dobije neka pozivnica (giveaway ili tako nešto), ali to je retko. :)
 
Postoji li neka šema da se izvede sledeće:

film u uTorrent-u ima naziv od gomile slova i brojeva tipa rezolucija, grupa itd. dok ja želim da naziv filma bude isti kao sa IMDB-a a istovremeno da nastavim da seedujem torrent.
 
Trebalo bi da moze, nikad nisam imao potrebu to da radim. Naravno ne smes da menjas naziv originalnog foldera :)
 
Poslednja izmena:
Postoji li neka šema da se izvede sledeće:

film u uTorrent-u ima naziv od gomile slova i brojeva tipa rezolucija, grupa itd. dok ja želim da naziv filma bude isti kao sa IMDB-a a istovremeno da nastavim da seedujem torrent.
Zaustavi seed. Promeni ime filmu i ona u uTorrentu desni klik na file (ne torrent) i izaberi Reallocate.

p.s. Pisem napamet i na telefonu. Valjda je dovoljno precizno...
 
OK, hvala :wave:
 
Evo ja sam probao bez tog zaustavljanja torenta da promenim ime (na nekom nebitnom sa javnog trackera), samo dva puta kliknuo na ime i promenio, i fajl se siduje bez problema i dalje.
 
Bravo ljudi!

Ja se nisam setio javnih (zaboravio da uopšte postoje) :)

Seedujem na AHD i PTP i sl jačim trackerima pa ne bih da nešto zeznem, zato sam hteo prvo ovde da proverim...
 
Na HDT freeleech
 
Nazad
Vrh Dno