Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

izvinjavam se na off.
Kod:
http://kodi.tv/
takodje mozes i popcorntime
https://popcorntime.io/
 
Poslednja izmena:
Znam za to ali vise volim da skinem torent, isti mi je djavo
 
Ima li negde da gledam Atletiko i Real?
 
Mislim da za BTN trenutno nije moguće dobiti invite, verujem da samo najviša klasa (osim staff-a) može da šalje pozivnice, a njih ima, fora 13 ili tako nešto. Ovde imaš više članova koji imaju klasu ispod i nemamo pozivnice.

Aham, pa dobro onda drugi put :)

Inače šta mi preporučuješ za serije, koji je još odličan a da je u rangu sa BTN-om? Serije me zanimaju isključivo u 1080 kavlitetu, ispod toga ni mrvica :)

I naravno... opet ako neko ima pozivnicu za dobar treker za serije ili IPT (čuo sam da i tamo ima kvalitetnih izdanja) pa ako ima da mi pošalje biću zahvalan.
 
Za IPT baci mi mail na pp a za freshon će ti već neko drugi poslati pozivnicu pošto sam ja tamo početnik...
 
Hvala na ponudi za freshon ali već sam dobio za IPT pa dok upoznam treker da ne uzimam ako i ovde bude bilo onih serija koje mi trebaju, ako ne javljam se HVALAA :)
 
bolje ti je odmah uzmi FreshON on je samo za serije i sve preko 10gb je FL...a manje u 1080p je 50% FL.
 
Da li neko ima za morethan(dot)tv, voleo bih da imam no ratio alternativu za BTN ako opet dođe do problema kao nedavno.
 
Moze dumper, baci mail na pm.
 
Pitanje za one koji uploaduju sa kućnog računara (ne sa seedbox-a):

da li vam je stiglo bilo kakvo upozorenje/obaveštenje od internet servis provajdera ili krivična ili tome slično ili znate da se to nekome dogodilo?
 
Pitanje za one koji uploaduju sa kućnog računara (ne sa seedbox-a):

da li vam je stiglo bilo kakvo upozorenje/obaveštenje od internet servis provajdera ili krivična ili tome slično ili znate da se to nekome dogodilo?

Ja sam to bio dobio od Euneta mail upozorenja kada sam skinuo neki film sa torrenta. Srecom vise nemam nikakve veze sa njima.
 
Вероватно зависи и од тога шта се дели, од мене се дневно скине мало, 2-10 гигабајта и никада нисам добио неко упозорење. Ваљда зато што никад нисам ни скидао ни делио хитове или нешто актуелно.
 
Pitanje za one koji uploaduju sa kućnog računara (ne sa seedbox-a):

da li vam je stiglo bilo kakvo upozorenje/obaveštenje od internet servis provajdera ili krivična ili tome slično ili znate da se to nekome dogodilo?

Nista nije stiglo do sad a seedujem konstantno. Provajder je Telekom.
 
Ne mislim na seedovanje nakon skinutog materijala već da ti uploaduješ na privatni tracker...
 
Samo sam jednom uploadovao na privatni tracker i nije bilo problema.
 
Ja uploadujem i nisam do sada imao ili cuo da je neko u mojoj okolini imao problem takve prirode. Inace kod SBB-a sam.
 
Hvala svima na javljanju!

:wave:
 
Ne mogu da verujem da sam imao tu sreću da pogledam forum baš u tih par sati dok je postojala tema.
 
Izgleda da je pomana, jer neće registracija da prođe.
 
Ma da, nista.
 
Nazad
Vrh Dno