Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da li je neko imao ovakav slučaj na TL-u?

Dao sam pozivnicu pre nešto više od godinu dana (ne ovde), čovek je radio cross-seed uglavnom, dl je ispod 10GB, ul preko 1TB. Pre nekoliko dana account mu je blokiran, dobija ovo obaveštenje kada se uloguje:

http://prntscr.com/95rrjd

Poslao sam 2x PM staffu, nema odgovora. Razumem da to traže ako je mali ratio, ipak su to sve mesta za pravljenje para pre svega, ali ovako nešto zaista ne shvatam.
 
Trebao je down biti veci. To postoji i na HDBitsu, nesto tipa kad se podeli pa na nedeljnom nivou min za download.
 
Ne znam, bilo je rasprave tamo po forumu, nije inace ni na HDBitsu bilo pa su nesto na brzaka kao uveli...jer ljudi samo seeduju, niko ne svalci nista sto se countuje.
 
Da li je neko imao ovakav slučaj na TL-u?

Poslao sam 2x PM staffu, nema odgovora. Razumem da to traže ako je mali ratio, ipak su to sve mesta za pravljenje para pre svega, ali ovako nešto zaista ne shvatam.

Ako se sećaš kada smo razgovarali preko PP-a ranije kada sam imao problem dok sam koristio TL (problem je bio da su mi ukinuli pozivnice zato što sam pozivao člana sa ovog foruma koji je čiter) i staff nije po nekoliko dana odgovarao, zatim sam poslao istu kopiju drugima i većina njih se odmah upristojila da odgovori tako da šalji i ostalima istu poruku ;)
 
Koj ne zna padezhi.

Ne slusam ja popularnu muziku drugar tipa Dr Drek,Armin van der Bure i ostalu koja je veoma popuarna i veoma dobro sidovana na What-u.Ta me muzika josh kao dete nije zanimala.Slusam nesto drugo,ali to je za neku drugu temu,drugi forum.
Konfiguraciju koju posedujesh ne poseduju siromasi.Da si malo prishtedeo na komponentama uz novac koji si dao za te plastikanere i slushke mogao si da kupish pristojno pojacalo i zvucnike,naravno polovne,a taj Asus U7 uz neki upgrejd bi mogao da zavrsi posao kao konverter.
I ja sam krenuo sa polovnim zvucnicima i pojacalom za 200 dm,pa se vremenom shtedelo,odvajalo od usta :d,da bi se skockao pristojan budzet sistem,da se uziva u muzici.
Ako nesto dovoljno zelis,doci ces do toga.

Da vise ne oftopichim,to bi bilo to od mene u ovoj temi.

Ne zamerite drugari,ja sam solidno stariji od vas i nije mi bio cilj da se sa vama fajtam,vec da se malo nasalim,da podelim neka moja iskustva sa vama.Medjutim neko me dozivi ovako,neko onako.

Pozdrav drugari.
Konfiguraciju sam dobio na poklon. Hvala ti na "dušebrižništvu" ali i bez toga sam, nekako... Srećan. :)

Osim ispraznih ejdžizama nema ničega u tvojim postovima. Sve najbolje. :)
 
Dobih i ja invite za PTP.
Ima li neko informaciju sta se desava sa gazellegames.net, vec duze vreme ne mogu da mu pristupim a tu sam nalazio igre koje me interesuju (obicno su u pitanju nesto starije p&c avanture).
 
Ja sam član ali sve je na ruskom tako da se ne snalazim, ne znam gde da pronađem (ako uopšte imam invitation code), pokušaću sada preko google translate da vidim šta mogu da uradim pa javljam...

Edit: poslao na PP.
 
Poslednja izmena:
Inače za e-rock.ru potrebno je obratiti se osoblju i zatražiti "invitacioni kod" i nakon sat vremena sa dobija "kod" koji se šalje drugaru.
 
Ipak nisu obrisali filmove, evo i ja sam pogledao dosta sada filmova i svi su tu koji su i bili. Sorry na lažnoj uzbuni :D

Ali definitivno sada slabije uploaduju nove filmove nego pre. Evo za desetine novih naslova u najboljem slučaju nalazi samo jedan a često nijedan rezultat, kada su u pitanju hd filmovi. Dok za one iz 2013. pa na dole ima po jedan primerak za 720p, 1080p, remux i full bluray.
 
Ovako iz glave, obrisali su Gran Turismo 4 igru za PS2, znaci Sony ima vezu da brise svoje naslove :)
 
2xTL
2xBCG
1xWhat.CD
13xHDspace
Moram ovo da vam ispričam:
Platili Putin i Medvedev prostitutku, Putin je k..še, a Medvedevu p.ši. U nekom trenutku kaže Medvedev:
- Vlado, možemo li malo da se menjamo?
- Naravno, menjajte se.:p
 
@Someone,daj mail
 
HDspace otišao kolegi focus
Zaboravio sam da ponudim:
1xTorViet
 
Nešto mi se čini u poslednje vreme da je HDT oslabio sa serijama. Neke stvari koje tražim, uopšte nema, dok recimo na IPT-u ima u više različitih verzija.
 
Koja je fora sa ovim ruskim trakerima da im svaka stvar ma koliko stara bila ima odličnu brzinu skidanja? :D

Ok znam da Rutracker ima ogromnu bazu korisnika, ali šta je sa Rutorom recimo ili nekim NNM Clubom? Takođe ta dva trakera imaju fantastične brzine kao da su privatni trakeri a nisu.
 
cvijcj, ma ludaci :D Ja mislim da je to zato sto su se braca sjatila na domace trackere, a za druge verujem da i ne znaju. Tu im je dobro, tu siduju i ne mrdaju jer na kraju krajeva nemaju ni potrebe.
Meni je to fascinantno iz razloga sto su sankcije za los ratio fakticki nikakve. To onda govori da imaju savest i da cene ono sto im se tako na tacni nudi - posebno retke stvari ! Znam koliko ja cenim kad iste tu pronadjem ... isto verovatno razmisljaju i oni. Ipak neko se ubi da nekad, negde, od nekog nabavi taj sadrzaj, ili npr. naruci, pa ga placa.

Svakom od nas je sjajna stvar stvar sto je lako pristupiti njihovim trackerima i sto se za seed tamo ne brine, a opet toliko toga nude na jednom mestu. A cak i da nema u nekom trenutku, neko se ubrzo zakaci i dovrsi se zapoceto. Ovo je bar moje iskustvo sa RuTr i nekim manjim koje sam davno posecivala.

Elem, zivo me interesuje kako ce se odvijati situacija kad stupi na snagu ova zabrana na glavnom. Za njih je kolicina sadrzaja gotovo svakog ne-ruskog trackera naspram RuTr smejurija, a pravila stroga. Plus ganjanje pozivnica i ostali bakraci ...

... mada sve mislim da od toga nema nista. Iskopace nacin da pristupe sajtu

... mozda demonstracijama kao svojevremeno Bugari za zamundu :laugh:
 
Poslednja izmena:
Evo cudnog zahteva :) Potreban mi je invite za spanish hd ili neki drugi spanski treker, sa spanskim filmovima. Dakle ne ono Almodovar koji ima svuda nego nesto kao gde spanci skidaju domace filmove :)
 
Poludeh trazeci torrent za oba dela filma Rode u Magli.
Dakle - torrent ili pozivnica gde mogu da skinem film(ove) bi me zaista obradovala.

Hvala!
 
Poslednja izmena:
Jel znate neki tracker ili sajt gde mogu da se nadju ove dve knjige sa svojim DVD materijalom:
STRENGTH – Joe DeFranco & James Smith
SPEED – Joe DeFranco & James Smith
 
Nazad
Vrh Dno