Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Na SCC devetodnevni freeleech povodom devetog rođendana.
 
Na kojim trekerima ima domaće muzike (lossless)? Pored rutrackera i balkanelite treba li mi još nešto?
U stvari imam i crobytes ali ne koristim, vidim i slab je sadržaj.
 
Dugo nisam bio prisutan na forumu kazite mi jel ima sta bolje trenutno od mesovitih od ipt, i za filmove od hd bits-a? I za igrice od playbitsa? Ako ima da mi se javi ko ima da udeli pozivnicu.
 
Imam jednu za TorrentHR, dajem nekom starijem clanu i da ima dobar ratio na nekim privatnim torrentima.
 
^ Dobar link, jel su flac izdanja verifikovana ?


@stavi link u code tag, za svaki slucaj
 
Poslednja izmena:
crna berza, yuwa, torenthr, euc

OK, yuwu a mislim i berzu ima drugar pa ću prvo da vidim čega ima. Torrenthr sam imao ali me obrisali zbog neaktovnosti. Ne sećam se da je bila baš neka ponuda muzike.
A taj euc, kakav je za seed? Jel održavanje ratia jednostavno, može li se uploadovati ili je cimanje?
 
dali itko ima pozivnicu za 3d torrents
u zamjenu dajem 14 pozivnica za YuBraca.net
hvala!
 
Kakav je izbor domaće muzike na euc?
Ps. Koliko je teže održavati sve kako treba kad živiš sa nekim kome smeta nocu ukljucen komp ;)
 
Uzmi neće da se baci :)

Malo uputstvo kako da brzo napredujete po klasama na BTN, važi i za druge ratiofree trackere gde ima rss feed. Ptrebno je da imate samo slobodnog prostora, a koliko zavisi koliko hoćete da pratite šta se dešava i od vaše DL brzine, recimo 100 GB je dovoljno za jedan dan praćenja.

Klik na svoj profil na glavnoj strani, imate padajući meni, pa izaberite Notifications



Napravite profil za rss, ja sam recimo izabrao da mi skida bilo koju seriju, ali samo epizode i to mkv, SD i 720p zbog prostora na hdd-u. Obavezno share-ovanje na BTN-u je različito za pojedinačne epizode i za serijale, za epizode je 24h, za serijale je 5 dana, zato biram eizode da mgu brzo da ih sklonim.


dajte ime filteru i klinite create filter

Onda desni klik na narandžastu ikonicu za rss



onda otvorite utorrent i kliknite na istu takvu ikonicu, treća po redu sa znakom plus.



Time ste ubacili rss profil u utorrent. Ostaje još samo da namestite da počne automatski download, desnik klik na rss feed ime i izaberite edit feed, stavite, "automatically download all items published in deed"

U zavisnosti od veličine slobodnog prostora koji imate na hdd-u, posle 24h seedovanja možete da počnete da brišete torrente iz seeda, da pravite mesto za nove. Možete i da isključite feed na neko vreme, ako ste recimo hdd brzo napunili pa morate da čekate 24h, posle samo nastavite. A ponešto možete i da odgledate ako vam se gleda :)
 
Kako se na BTN-u gleda "Snatched", skidao sam neke male epizode ali mi nije uračunao, koje da skidam da bi uračunao 100%, da li se tebi ubraja svaka epizoda kada koristiš RSS?
 
Mora da bude vece od 100MB.
 
Ima na PTP-u malo freeleech-a pa ko voli...
 
E i oni da daju freeleech nekada :)
 
Vidim da niko ne javlja za moje molbu za whatcd i ahd torrente moze li bar informacija na kojim trackerima ima hidef filmova >4 GB i ako neko ima pozivnicu :D poz
 
Poslato.

@Roberto: skoro uvek ima nešto freeleech.
Ja mislio tamo ama bas nista freeleech, mada ruku na srce u poslednje vreme mnogo sam manje skidao nego ranije, zavrsavao fax i to, logovao se na sajtovima da me ne bi deaktivirali.
 
uploaduješ bd filmove (od 50GB) ili remux-e (od 25GB) zatim seeduješ 2TB i za manje od mesec dana nabaciš TB, evo ja sam za kratko vreme nabacio 5TB i sada uživam...

capture.png


Kada bih ostavio ovako da se seeduje to je preko 20TB godišnje zato što se broj poena po torrentu non-stop uvećava, tako da je dovoljno i 500GB seedovati i imati godišnje 4TB osim ako možete da pogledate više filmova ili skidate fill BD onda treba kao ja da se seeduje par TB.
 
Poslednja izmena:
Vidim da niko ne javlja za moje molbu za whatcd i ahd torrente moze li bar informacija na kojim trackerima ima hidef filmova >4 GB i ako neko ima pozivnicu :D poz
na HD-Torrents, imam pozivnicu, ali treba da imaš na umu da uglavnom imaju svoje ripove na koje imaš fraj od 25 do 75% od veličine torrenta, torrent koji si skinuo može biti obrisan ako je u međuvremenu uploadovan neki boljeg kvaliteta u istoj kategoriji, freeleech je možda jednom godišnje, imaš bonus sistem za seedovanje ali mnogo treba da se seeduje i da se bude strpljiv, tako da se teško održava ratio bez SB ili donacija.

Ako nećeš da brineš o ratio-u, tu je Zamunda ... opšti treker, imaju svega, ne postoji minimalni ratio, registracija je otvorena za naš i IP još nekih zemalja, brzine dobre.

Imam pozivnicu i za HD-Space. On je slabiji od HDT, kako po brzini tako i po broju torrenata. Lakši je za održavanje ratio-a jer imaju freeleech svakog meseca.

IPTorrents (opšti treker) isto imaju dobre brzine i dosta filmova preko recimo 10GB je freeleech. Serije uvek.

I to je to. Odatle se ja snalazim, i tu mogu da pomognem a ima i boljih svakako. :)
 
Nazad
Vrh Dno