Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Zato se od sada držim isključivo trekera sa višegodišnjim stažom.
 
@satabopz

Sledeći put kada budeš tražio pozivnicu pročitaj pravila iz prvog posta, zatim piši malim slovima i zamoli a ne tako uletiš, treba ti itd.
 
TREBA MI POZIVNICA ZA CRNU BERZU POSALJITE NA [email protected]



Pravila za temu

-Clanovi foruma sa stazem manjim od 6 meseci nemaju pravo trazenja pozivnica

- U postu napisite sta nudite, ili sta trazite . Kao i uslove (npr. ne saljete userima sa manje od xxx postova, potrebno odrzavanje ratio-a, itd...). Osoba koja nudi pozivnicu, ima pravo da navede bilo koje uslove, vase je da ih prihvatite, ili ne prihvatite...

- Nema zamene tipa : Dajem svojj accaunt na demonodu za pozivnicu za zamundu...

-Ako neko krsi pravila koristite report dugme

Pravila su apsolutna, vaze za sve.



Plus nemoj da spamujes ljude preko privatnih poruka!!!!
 
Pejo da li znas sta se desava sa EUC i inviteom za isti?
 
nemanja123 je pokušao da me pozove i odgovoreno mu je da sam već pozvan?Ja nisam dobio nikakav mail,ne znam šta da radim,imam dvadesetak trackera i ništa slično mi se nije dogodilo.I peja me je dosada pozivao na neke trackere i sve završeno kako treba?:crash:
 
Jesi li proverio spam folder?
 
Može li neko da kontaktira osoblje na EUC-u pošto je nas par dobilo pozivnice a pozivnica nema nigde :)
 
Imam ja posalji mi mejl preko p. poruke.
....
Poslato.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko pozivnicu za what.cd?
 
То се теже добија, ја могу да ти потражим све што би хтео а нема на другим, мени рутрекер заврши 99% па онда пробам What.CD мада се често после неколико дана то појави и овамо.
 
Na BTN imas invite temu za What.cd
 
@calexx

Ma hteo sam samo da upotpunim kolekciju trackera, čisto da imam rezervu. Čitam ovih dana nešto o hi-fi opremi, ići ću uskoro da razgledam opremu pa rekoh da ako zatreba materijala da imam za slušanje tamo...

@TheCyA

Još da imam BTN :p
 
@calexx

Ma hteo sam samo da upotpunim kolekciju trackera, čisto da imam rezervu. Čitam ovih dana nešto o hi-fi opremi, ići ću uskoro da razgledam opremu pa rekoh da ako zatreba materijala da imam za slušanje tamo...

@TheCyA

Još da imam BTN :p

Imaš i na HDBits.org a to imaš:)
 
На рутрекеру имаш ихаха за слушање и тестирање опреме. :)
 
@calexx super, dobih i direktan link na pp od peje na rutrackeru da ne tragam, hvala svima :wave:

@paradizo, veruj mi da do sada još nikada nisam dobio pozivnicu van ovog foruma. Idem sada da jurim na HDBits-u pa će možda neko dati. Inače tamo sam tek par nedelja i ne verujem da će neko početniku učiniti ali probaću ;)
 
Dobio sam pozivnicu za What.CD

Hvala još jednom ;)
 
Ima nešto freeleecha na What.CD
 
Dobio sam pozivnicu za What.CD
Пази да не дођеш на посматрање које следи ако пређеш неки DL а немаш ratio. Ако не нудиш ништа своје, можда су фрилич акције и једини начин да се нешто направи.
 
Koliko se na PTP-u ceka da bi se apgrejdovala klasa, vec nedelju dana ispunjavam uslove za Power U.
-have at least 80 GiB of upload - imam 117 G
-ratio above 1.05 - imam 1.40
-They must also upload at least 1 torrent - uploadovao 1 torrent, istina je nije ga niko skinuo
 
I meni je trebalo par dana da mi apgrejduju klasu, mislio sam da će brzo ali nisu.

Inače, ako je nekome frka imam oko 130.000 poena na Awesome-HD i oko 270.000 poena na PassThePopcorn.
 
Nazad
Vrh Dno