Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Pozdrav potreban mi je neki dobar tracker za HD sadrzajem tipa HDspace i slicno, ako neko ima pozivnicu bio bih mu vecito zahvalan :)

Pošalji mi mail na PM. Uz to, učlani se na uhdbits(dot)org, otvoren je trenutno.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko probao ToTV, ratioless TV tracker jos uvek u beta fazi?
 
Traži me na PTP (kao i sve ostale članove) da promenim password.

Select the 2 movies you have snatched:

Otkud ja da znam koje sam filmove skinuo (skinuo sam ih mnogo kada je bio horor freeleech a tada sam imao seedbox)?

Kliknuo sam na username da pogledam koje sam skinuo ali bilo gde da kliknem vraća me na početnu stranu da promenim lozinku.

Edit: već treći put me vraća sa porukom:

"Chosen titles are invalid."
 
Poslednja izmena:
Koliko sam shvatio ne treba da menjaš password nego samo port na klijentu.
 
Kako to da uradim?
 
Ja sam promenio pass, port nisam dirao, trebas sa te liste da stikliras dva filma koja su ti na seedu, nista drugo.
 
Trenutno seedujem 0 torenata.

Edit: sredio sam tako što sam se odjavio pa uradio restart lozinke, sada je sve OK (izabrao sam novu).

:wave:
 
Poslednja izmena:
Ne znam koji klijent koristiš, za utorrent odeš u podešavanja pa connection čini mi se, i tu imaš port, klikneš randomize ili upišeš bilo koji broj do 65000 i nešto valjda.
 
Na jednom trackeru aktivno se zagovara zabrana uTorenta ovih novih verzija.Šta je problem zna li neko?I jel možete da preporučite neki drugi program?
 
Isti UT ali neka starija tipa 2.2.1 25302....

Mozes probati i transmission.
 
Koristim deluge i transmission i na windowsu i na linuksu, a dobar je qbittorrent.
 
Ala su me isprepadali ovi sa PTP,ja mučenik sinoć promenio pass a jutros probam da udjem-šipak.Toliko sam se zbunio i uprpio da nije za pričanje,posle predjem na HDBits.org,tamo prodjem još gore.Kad se danas nisam šlogirao valjda i neću:dNadam se da će sada nastupiti zatišje jer ovako ne bi valjalo da je često:mad:
 
Verovatno će i na BTN da nešto smisle u vezi tih problema...
 
Koristio sam ipt 10 meseci na telefonu bez problema i danas mi stigne poruka da je zabranjeno.

Da li ima neki tracker gde mogu da se koriste mobilni clienti a gde ne mora da se drzi odredjen broj sati na seedu vec moze da se ukloni sa uploadom i poenima
Najvise me zanimaju serije u 480p formatu.

Kakvi su tvt i td?
 
Poslednja izmena:
@TozABG

Ako misliš na freshontv tamo je 24h min seed uz globalni ratio od čini mi se 0.5

A TSH nema ni ratio ni h&r a ima serija u svim formatima.
 
Tsh? Da li ima 480p to mi najbise treba?
Ako ima, da li ima neko pozivnicu?
Nije meni problem ratio, samo seed time, jer ne mogu da telefonu da seedujem non stop
 
Baci mail na pp za Freshon pa vidi da li ti odgovara...

Edit: krastavac. brzopleto sam odgovorio, sad videh da ti treba za tsh....
 
Poslednja izmena:
Torrentshack

LuMfVDe.png

Imaš temu na BTN za pozivnice to je najbezbedniji način da dođeš do nje.
 
Imam problem na PTP. Ne mogu da promenim sifru od naloga jer mi ne priznaje mail adresu sa koje je nalog i registrovan uz pozivnicu. A promena sifre je izgleda obavezna. Sta uraditi ?
 
Išao si na odjavu pa restart lozinke pa pogledao u mailu da li je stigla?
 
Da, ali fora je sto nece uopste da mi posalje bilo sta na taj mail, kao invalid mail wtf ?!
 
Imam problem na PTP. Ne mogu da promenim sifru od naloga jer mi ne priznaje mail adresu sa koje je nalog i registrovan uz pozivnicu. A promena sifre je izgleda obavezna. Sta uraditi ?

Jesi popunio ona dva filma što držiš na seedu,levo postoji spisak a ti treba da popuniš dva za koja si siguran da su tvoja?
 
Nemam ni jedan film na seed-u.
 
Kome da se obratim po ovom pitanju, necu da izgubim nalog zbog njihove hebade ?
 
^ PM-u kojem sam ti poslao danas oko 14h. :D

Ali prvo probaj ovo sa filmom kojeg si seed-ovao. Ona lista sa filmovima ima i filmove koje si seed-ovao poslednje, pa izbrisao. Ne odnosi se samo na trenutno aktivan seed. Ako to ne prođe, onda probaj ovo što je makiacaveki uradio... A ako ni to ne prođe, onda čitaj ono sa pm-a.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno