Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Hvala na pozivnici :)

P.S. Da li na FileList postoji način da se pretraže samo FreeLeech torenti?
 
Nema na čemu. Član @cvijicj nije se još javio.
Koliko znam ne, prati nove popularne serije i xxx, to uvek ide na FL kao ludo, imaš i bonus poene.
Igre čak i matore idu, ovo sam vratio sa kućnom konekcijom:

Nova neka igra kada izađe, na box i završio si posao.
 
Posto je KAT ugašen, preporučio mi je jedan član foruma da pređem sa javnog na privatni tracker.
E sad nov sam u ovome kako to funkcioniše, meni bi trebao neki tracker za Full HD, BluRay filmove i serije.
 
Isto :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
ukratko, na privatnim postoje pravila. i na javnim bi trebalo da se "poštuju pravila" ali mnogi to ne urade već skinu i obrišu iz torrent klijenta torrent tako da je materijal slabije seedovan nego na provatnim.

kod privatnih ako se ne poštuju pravila slede kazne.

svaki provatni tracker ima svoja pravila i po tome se razlikuju od najlakših do najtežih za održavanje.

postoje trackeri koji su samo namenjeni za muziku, samo za serije i sl.

nešto kao javni a da se lako može dobiti pozivnica je iptorrents.

caka kod privatnih je da ne smete da skinete i obrišete već morate da seedujete određeno vreme kako bi i drugi (ukoliko ima leechera) mogli da skidaju od vas. za početak skidajte samo freeleech a kasnije kada nabacite upload tada krećete sa skidanjem bilo kog materijala. postoje poeni koji se dobijaju seedovanjem koji se kasnije menjaju za upload. bitno vam je da ne odete u minus tj. da gledate da vam je ratio iznad 1.

kasnije (kada se navučete) zakupljivaćete seedbox :d

ja bih rado podelio pozivnice (svi ovde znaju da sam do sada podelio ogroman broj pozivnica) ali prestao sam da koristim 99% privatnih trackera, tako da sačekajte da se neko drugi javi.
 
Ja sam zakupio box i pre nego što sam se registrovao na prvi privatni treker :)

@Markic

Ako ti treba, poslacu ti ja pozivnicu sutra.
Javi mi se na pp.
 
Poslednja izmena:
TD je za početak dobar, IPT takodje
 
Filelist zakon, vrlo lak za odrzavanje i skoro sve sto sam trazio ima freeleach. To je za pocetnike odlican treker.
 
Poslednja izmena:
Da, ali teško upasti na isti. FileList je po mom misljenju najbolji globalni tracker(po ko zna koji put ovo govorim, kao da je moj tracker).
 
Kako/kad se dobijaju pozivnice za FL? Vidim da nemam nijednu, ne znam ni da li sam ikada imao...
Upao sam pre dve godine kad je bio open
 
Kada ti VIP da invite, trenutno jedino tada. Ili mozda preko drugih jacih trackera(PTP, BTN), ali za to nisam siguran.
 
Ako članovi koji su tražili zamenu za javni nisu do sada dobili pozivnice neka se jave ovde pa ću da uradim povratak lozinke na starim nalozima i gde imam još pozivnica poslaću im ;)
 
Ako idu sa javnog onda bolje da idu na rutracker za početak. Najlakši je, pravila su maksimalno opuštena i ima svega sa siderima. I povrh svega ne treba pozivnica.
 
Imam ja pozivnice za IPT, možda i za HD-T
@makiacaveki ako si batalio torrente, šta ti je sada izvor HD materijala? Ili si sve samo na jedan traker?
Sve više mi se čini da su mi sasvim dovoljni IPT i BTN, sve drugo mi samo predstavlja teret, izgleda
 
Poslednja izmena:
Mogu li ja podesiti svoj NAS, no koji sada skidam sa javnih torrenta da radi i seed-uje ove zatvorene torrente?
Može li na PP pozivnica za neki tracker? Mene najviše zanimaju HD Video materijali (serije, filmovi).
 
Imam ja pozivnice za IPT, možda i za HD-T
@makiacaveki ako si batalio torrente, šta ti je sada izvor HD materijala? Ili si sve samo na jedan traker?
Sve više mi se čini da su mi sasvim dovoljni IPT i BTN, sve drugo mi samo predstavlja teret, izgleda

Prijatelju,ne prija ti HDBits.org,ne mogu da verujem?Meni je on broj jedan,sem za remuxe.Zeza me flac,moj blu ray ne čita taj format a na HDBitsu ga forsiraju u remuxima.
 
@kibicer i paradizo

btn sam ostavio za serije, ptp za remux filmove (dosadašnjom pretragom je u 100% slučajeva bolji od awesome hd-a i hdbits-a bilo za internal ili remux, jednostavno filmove koje sam tražio iz bilo koje godine ptp je prikazao više rezultata za bilo koji format i imao je na svakom seedera). ipt sam ostavio za programe. hdbits je težak za održavanje a ništa mi ne doprinosi kada već imam ptp na kom imam preko 10tb uploada. caka je u tome što sam do sada imao vremena za torrentovanje a sada jurim nešto oko mastera pa bi me to samo opterećivalo. trenutno imam nula torrenata na seedu i izgleda da će tako da bude još oko godinu dana pa nastavljam a ako pređem tamo gde planiram moraću da pređem na legalne stvari: serije netflix, filmovi bioskop ili iznajmljivanje, programi ili linux ili legalni (kupovina) preko windows-a/os x-a. igrice ne igram tako da sam miran po tom pitanju. muzika može deezer/spotify premium. to što kažeš paradizo za flac istina je, ni meni ne radi na lg tv-u. stavih potpis da neću biti duže vreme.

@forum1nick

naravno da možeš.

ako imaš synology instaliraj transmission, rutorrent ili default i uživaj (na qnap-u samo intel može rutorrent, ali radi bez problema transmission i default).
 
Prijatelju,ne prija ti HDBits.org,ne mogu da verujem?Meni je on broj jedan,sem za remuxe.Zeza me flac,moj blu ray ne čita taj format a na HDBitsu ga forsiraju u remuxima.
@paradizo
Ma ne radi se o tome da mi je valja. Sve manje vremena imam da se bavim torrentima. Imam dobru dl brzinu, i najjednostavnije mi je da film koji želim da gledam skinem kao full BR, a to uvek imam na IPT kao freeleech. Uopšte ne mislim na ratio.
 
@makiaceki i paradizo
Kako vam ne čita flac?

Jel puštate preko USB ulaza na TV-u i internog plejera?
Ako je Android probajte neku drugu aplikaciju.

Ako je povezan sa PC-em i puštate preko njega onda bi moralo da čita.
 
Koji je dobar privatni tracker za 4k uhd filmove?Ako moze preporuka i naravno ako neko ima pozivnicu za taj tracker?
Kupio sam 4k tv pa bih malo da skidam filmove u 4 rezoluciji.
Za sada koristim hd space.org ali oni nemaju nesto puno uhd filmova pa mi treba neki torent koji ima veci izbor uhd filmova.
 
Pa i ne postoji toliko veliki broj UHD filmova.
 
Ja uglavnom skidam uhd mediju sa Iptorrents,imaju isto finu ponudu, dosta toga sa 4k netflixa sto po meni i nije neko merilo 4k kvaliteta al ajd.
Javi mi se na pm ako zelis pozivnicu.

Sent from my D6603
 
@makiaceki i paradizo
Kako vam ne čita flac?

Jel puštate preko USB ulaza na TV-u i internog plejera?
Ako je Android probajte neku drugu aplikaciju.

Ako je povezan sa PC-em i puštate preko njega onda bi moralo da čita.

Gledam preko blu ray plajera,LG BD 390,koji je iz 2009-te godine i nema podršku za flac.Tv nije povezan sa PC,nikada ih nisam povezivao.Vreme je da se menja player,ovaj što imam je pregazilo vreme
 
Ne,gledam preko usb-a.Bio je to svojevremeno odličan player,odličan je on i sada samo nema podršku za ove novije formate:(
 
Nazad
Vrh Dno