Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

I ja sam na AHD dobio 500.000 poena pa nije stiglo skoro ceo dan, sad gledam, stiglo....
 
želim par filmova/serija da stavim na ipad air retinu pa da pitam šta da skinem da bude dobar kvalitet a da ne zauzima mnogo prostora?
 
Da li neko ima pozivnicu za crnu berzu? Da li je teska za odrzavanje?
Hteo bih da gledam domace filmove i serije koje nisam gledao, a greota mi da gledam neke lose snimke.
 
Pisalji mi mail za Crnu berzu, nije tezak za odrzavanje, skines par torrenata i dobijes bonuse i cao.
 
Radi li vama HDBits,pocrveneli torrenti i ne mo´š se udje?
 
Imam par pozivnica za

TL x1
IP x1
BitmeTV x1


kome treba neka baci PM :D
 
da li vam radi balkanelite ?
 
skidam već neko vreme snatches za btn ali se uopšte ne broji za kupovinu veće klase (koliko god da skinem uvek stoji isti broj), da li je tako i kod vas?
 
Imaš obaveštenje na home stranici sajta:

We're aware of possible tracker/snatchlist issues and are working to resolve them.
Please keep your clients seeding if possible. Snatch count is not increasing, they get recorded.

Takođe pazi koje veličine su fajlovi koje skidaš, mislim da moraju da budu preko 150MB...
 
Neko pozivnicu za AnimeBytes.tv?
 
Za animebytes imas da apliciras, na sajtu, za pozivnicu, imas par pitanja odgovori ih kako mislis da treba i oni ce ti poslati pozivnicu, ako smatraju da je sve ok. Ja sam tako dobio :-D.
 
Imaš obaveštenje na home stranici sajta:



Takođe pazi koje veličine su fajlovi koje skidaš, mislim da moraju da budu preko 150MB...

znam za ovo obaveštenje ali mislim da meni baš duže ne radi brojač (i kada je sve bilo u redu sa sajtom). nema veze, valjda će u nekom trenutku da proradi sam od sebe :p

a za ovo drugo mislim da je preko 100 mega...
 
skidam već neko vreme snatches za btn ali se uopšte ne broji za kupovinu veće klase (koliko god da skinem uvek stoji isti broj), da li je tako i kod vas?

Meni stoji godinu dana 700 i nesto. Kad sam se zalio, kazu sve ok. Botovi.
 
zaista smor za nas koji želimo da jurimo klase...
 
pa skokni na irc btn-a i objasni im da si zbog njihove greške banovan i vratiće ti nalog ;)
 
Pokušavao sam, na irc-u su rekli da nemogu da mi pomognu. I sa njima sam završio kao i sa IPT. Da nemam alternativu, možda nebi ovako pričao.
 
Pokušavao sam, na irc-u su rekli da nemogu da mi pomognu. I sa njima sam završio kao i sa IPT. Da nemam alternativu, možda nebi ovako pričao.

Mene su bilo banovali zbog H&R,lepo otisao objsanio gde je problem i bez problema mi vratili account.
 
Ma nije važno, verovatno da sam i ja imao više takta možda bi i meni vratili. A ni engleski mi nije jača strana pa nisam siguran ni koliko su me razumeli.
 
Za animebytes imas da apliciras, na sajtu, za pozivnicu, imas par pitanja odgovori ih kako mislis da treba i oni ce ti poslati pozivnicu, ako smatraju da je sve ok. Ja sam tako dobio :-D.

''Applications are currently closed. "
Nazalost. Zato sam i pitao.
 
pitanje za članove koji su dugo godina članovi na btn-u:

da li je oduvek postojao problem kada je u pitanju rad trackera ili je to samo na primer od prošle godine učestalo?

pitam zbog toga pošto sam ranije bio na freshon-u i taj tracker nije imao sličan problem, kao ni mnogi drugi.

ovde malo, malo, pa kaže da seeduejm 0 torrenata, problemi sa snatches-ima, bonus poenima, pratim kupovinu još jedne klase pa razmišljam u pravcu da jurim najveću preko seedbox-a ali zaista je nemoguće da ne porade na trackeru da sve radi kako treba.

više stoji ona poruka nego što ne stoji:

We're aware of possible tracker/snatchlist issues and are working to resolve them.
Please keep your clients seeding if possible. Snatch count is not increasing, they get recorded.
We apologize for the inconvenience.
 
Da li neko ima pozivnicu za neki traker gde je vecina stvari o stvaranju filmova, kratke scene, skripte i td? Nasao sam na netu da postoji tako nesto , ali nikako da dopre do ulaznice ili naziva sajta. Hteo sam malo da ucim o filmu i predledao sam sad vec mnogo video materijala i odlucio sam se da probam i pisati nesto, ali sam hteo da vidim i neke gotove skripte kako izgledaju. Hvala unapred
 
Da li neko ima pozivnicu za neki traker gde je vecina stvari o stvaranju filmova, kratke scene, skripte i td? Nasao sam na netu da postoji tako nesto , ali nikako da dopre do ulaznice ili naziva sajta. Hteo sam malo da ucim o filmu i predledao sam sad vec mnogo video materijala i odlucio sam se da probam i pisati nesto, ali sam hteo da vidim i neke gotove skripte kako izgledaju. Hvala unapred

http://torrentinvites.org/f36/theshow-ts-e-learning-2015-review-122103/

http://www.torrent-invites.com/showthread.php?t=218082

http://theshow.bz/main.php


Ovde imaš sve što ti treba.

Nemam pozivnicu, ali često bivaju otvoreni. Ja sam tako upao.
 
primetio sam da mi waffles ne radi nekih desetak dana, da li je tako i vama?
 
Nazad
Vrh Dno