Šta je novo?

God of War III

Marko-Dj

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2008
Poruke
3,116
Poena
595
Ne znam sta se desilo sa starom temom pa da otvorim novu s obzirom da su se pojavile nove informacije + scans iz Game Informer-a!

Na ovom linku cete naci scan-ove!

http://godofwariii.co.uk/gallery/god-of-war-iii-scans/

Jedva cekam da vidim neke nove klipove sa gameplay-om!:banana:

Nadam se da necete pretvoriti i ovu temu u off-topic!:D
 
Poslednja izmena:
Jos uvek poprilicno lose izgleda, ali ima jos dosta vremena! Docekacemo! :)
 
Poslednja izmena:
ako mene pitash, izgleda orgazmichno...
 
ako bude izglealo isto kao gow2, meni nece smetati.. samo zhelim te boss fajtove, i da pobijem sve te bogove :D
 
Evo sa nemackog sajta informacije koje pisu inace u GameInformer-u ali cisto sumnjam da ce neko moci nesto da procita posto je veci deo teksta dosta sitan...

-Kosturi protiv kojih se Kratos bori ce se razlikovati, svaki ce izgledati drugacije.Meso koje visi na njihovim kostima ce kod svakog borca biti drugacije tj nalazice se na raznim delovima tela/kostiju!I oklop ce takodje biti kod svakog razlicit:)

-Dok se radilo na GoW II jedan mali deo tima je vec tada krenuo da pravi Engine za GoW III

-Vecina ljudi koji su radili na GoW I i II su i dalje u timu, 70 % ljudi koji su radili prvi deo rade i sada na trecem

-Kratos ce otprilike izgledati kao u GoW II, bez vecih promena

-Kratos ce imati prilike i da se bori protiv jednog Titana. Ta borba ce podsecati na borbe iz Shadow of the Colossus...U jednom demo-u prikazan je Titan i pored njega Kratos, Kratos je pri toj prilici izgledao kao vrh sihernadle u poredjenju sa Titanom!:zgran:,)

-Bice nova vrsta protivnika koja je neka mesavina dzinovskog konja i insekata...Telo ce biti potpuno od vode, a ispod njegove koze moci ce da se vidi kako voda tece kroz njegovo telo

-Kao i u proslim delovima postojace Sex-Minigames

-Kratos i dalje koristi Blades of Chaos...Pored toga i Cestus, dve metalne lavovske glave koje sluze kao rukavice, iz usta ce izbacivati celicne kugle sa bodljama.Takodje je sa njima moguce bacati elektricne talase.

-Novo oruzje: Vatreni luk i strele

-Prilikom borbe Kratos ce vise moci da koristi okolinu, npr. da zakuca protivnika o zid i sl.

-U jednoj sceni Kratos se bori protiv Zevsa i Gaje...Gaja je 6x veca od Kolosa iz GoW II i u direktnom poredjenju Gaja je visoka kao Empire State

-I naravno ne postoji Multiplayer
 
Jos nije objavljeno da li je 30 ili 60 FPS, a ja se naijskrenije nadam da je ovo drugo.
Inace, igra ima budzet od oko $40 miliona.
 
Poslednja izmena:
Mislim da će igrica biti bezveze jer ćeš voditi nekog siledžiju koji tuče sve.
 
borice se i protiv titana :O pa on ce sve da ih pobije! DO WANT!
inache luk je imao u drugom delu(samo je bio vazdushni), a prochitao sam da ce zadrzhati ikarova krila.
 
Sigurno ce izgledati jos bolje, no doubt, ali i ovako jako dobro izgleda, can't fuckin wait!
 
Naravno da ce izgledati bolje. :)
Jel' se secate na sta je licio Killzone 2 u onom pre alpha buildu 2007. kada su svi eksperti ovog foruma zakljucili kako PS3 nema dovoljno RAM-a za high res teksture i kako Killzone 2 ima najgori AI ikada? :d
 
Lazete me da vam ovo dobro izgleda!:wall:
Glupo je ocenjivati na osnovu ovih malih slicica ali ja ocekujem da igra izgleda kad izadje bar 50% bolje od GOW 2 a ovo sto vidim ovde je smesno bolje.Ako igra bude izgledala ovako (a nadam se da nece ipak je GOW jedan od mojih omiljenih naslova)Ninja Blade ce da sa njom obrise patos,bar sto se tice graficke strane.
Al opet nije sve u grafici,stavise hebo grafiku samo nek ubodu atmosferu,a ako to neko zna onda to znaju ovi Grujanovi puleni.

@Rangarok
A kad vec uzimas usta Killzone 2 ,ne vidim nesto da je neko previse odusevljen grafikom u ovoj igri(za mene nebitna stavka).Super,igra je kao akcioni naslov uspela i svi smo srecni zbog toga ali koliko sam skapirao po komentarima sa ovog foruma i sa jos drugih sajtova mnogi su ostali iznenadjeni jel je jednostavno izostao taj wow efekat koji je jednostavno morao da se dogodi gledajuci one trailere i ostala cuda m_uda.
Ja verujem da je grafika dobra i za mesec dana cu to istestirati i izneti svoj utisak ali ipak izgleda nije bas da brise pod Crysis-om kao sto su mnogi ovde previdjali.
 
Poslednja izmena:
Svako ko ocekuje da ce God of War 3 izgledati samo 50% bolje od God of Wara 2 ocigledno nije svestan o cemu govori, niti o reputaciji tima koji pravi igru.
 
Svako ko ocekuje da ce God of War 3 izgledati samo 50% bolje od God of Wara 2 ocigledno nije svestan o cemu govori, niti o reputaciji tima koji pravi igru.

Pa to i jeste tvoja glavna fora,da ocekujes.
Ja sam odigrao i GOW1 i GOW2 sa uzivanjem sjajne igre,vrhunske.I poznajem tim koji ga pravi ali zasto ocekujes cudo kad znas da se nece desiti.Ja sam upocetku ocekivao gotovo fotorealizam a sad posle onog bednog trailera i ovih bednih slicica mogu samo da se nadam da ce igra izgledati fino(sto je za mene dovoljno,a za ps3 uzere ocigledno nije jer ce garant biti 1000 gifova do izlaska igre kako bi se nadivili grafici koja nece biti implementirana u finalnu verziju:D) ali od ove igre se ocekuje da bude graficki nesto najbolje ikad vidjeno na konzolama,bar zbog reputacije njegovih prethodnika.
 
Ocekivati da Santa Monica ne napravi igru sa vrhunskom prezentacijom je isto kao i ocekivati da ce Crytek napraviti graficki prosecnu igru. ;)

Naravno, ti si odgledao neki low res trailer i pogledao neke low res slicice skenirane ko zna cime i odmah zakljucio da je igra ruzna/ne treba nista preterano ocekivati.
To sto igra renderuje glavnog lika sa 20.000+ poligona i 50ak neprijatelja na ekranu koji ne lice na klonove je nebitno, a cinjenica da je u pitanju ko zna koja verzija builda isto tako.

Necu vise da se raspravljam, ista prica je bila i u Killzone 2 threadu, i opet se sve ponavlja.

EDIT:
sto je za mene dovoljno,a za ps3 uzere ocigledno nije jer ce garant biti 1000 gifova do izlaska igre kako bi se nadivili grafici koja nece biti implementirana u finalnu verziju
Razocaracu te, ali sve ono sto je Lozac postovao u KZ2 threadu je bilo real time. ;)
 
Poslednja izmena:
Ocekivati da Santa Monica ne napravi igru sa vrhunskom prezentacijom je isto kao i ocekivati da ce Crytek napraviti graficki prosecnu igru. ;)

Naravno, ti si odgledao neki low res trailer i pogledao neke low res slicice skenirane ko zna cime i odmah zakljucio da je igra ruzna/ne treba nista preterano ocekivati.
To sto igra renderuje glavnog lika sa 20.000+ poligona i 50ak neprijatelja na ekranu koji ne lice na klonove je nebitno, a cinjenica da je u pitanju ko zna koja verzija builda isto tako.

Necu vise da se raspravljam, ista prica je bila i u Killzone 2 threadu, i opet se sve ponavlja.

EDIT:

Razocaracu te, ali sve ono sto je Lozac postovao u KZ2 threadu je bilo real time. ;)

Nisi me razocarao sta vise obradovao si me ako si u pravu.Kad izadje KZ2 i kad ga budem igrao nadam se da cu se pozitivno iznenaditi grafikom a ne da se osetim ,,izLozenim" posto videh da se dosta ljudi osetilo upravo tako.Ali to su one grapihc picajzle ja se na to ne Lozim.
 
Ko se osetio "izlozenim" sa Killzoneom? :)

Svi oni gifovi su iseceni iz trailera, naravno u nekoj suludo niskoj rezoluciji i sa ogromnom kompresijom, pa zato tako ruzno izgleda, ali to je sve real time, u igri. :)
Sve to postoji u igri, samo Killzone 2 ima, po intenzitetu, vrlo specificnu atmosferu, pa tako, da nema tih gifova, mnogo bih sitnih detalja propustio tokom svog prvog prelaska igre. :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da će igrica biti bezveze jer ćeš voditi nekog siledžiju koji tuče sve.

Pa to je poenta ove igre ;).
Kao kada bi rekao, ne svidja mi se npr CoD2/3 jer se tamo ubijaju neki nemci :D.
Hack and slash all the way ;), not my kind of fun, definitivno.
 
Ko se osetio "izlozenim" sa Killzoneom? :)
Malo gruba rec,al skuzi navodnike.Mislio sam cisto na graficku stranu,jel ovo bi ipak trebao biti Crysis killer,a on to svakako nije.No nebitno kazem ti mene bole djoka za grafiku samo nek je zanilmljivo.Verujem da je atmosfera strava a to je najbitnije.
 
Malo gruba rec,al skuzi navodnike.Mislio sam cisto na graficku stranu,jel ovo bi ipak trebao biti Crysis killer,a on to svakako nije.No nebitno kazem ti mene bole djoka za grafiku samo nek je zanilmljivo.Verujem da je atmosfera strava a to je najbitnije.

Koliko ja znam K2 nikad nije spominjan kao Crysis killer vec kao Halo killer...ili GeoW...:)
 
Killzone, koliko god dobar bio, tesko da je mogao da "ubije" Crysis sa graficke strane kada se zna sa koliko snage raspolaze svaka platforma.
Sa druge strane, Halo 3 je ubio i to tako jako da ce Bungie morati mnoooooooogo da se potrudi da bi uopste dostigao ovaj nivo graficke prezentacije sa bilo kojojm svojom igrom za Xbox 360.
 
Smarate vise, ti Marko si rekao da valjda nece biti spama i flame-ovanja, a sada i sam ucestvujes. Ae zaboravite i KZ2 i Crysis.
 
Ćuti, ček, bar dok vidim te horde razočaranih po netu koji kukaju na Killzone 2.

edit: u međuvremenu da ne bude dosadno, evo malo prigodnih šotki iz navodnog God of War III ubice:

ninja-blade-20090114115224530.jpg

ninja-blade-20090114115217389.jpg
 
Poslednja izmena:
Verovatno se skupljaju na Team Xboxu i prave one gifove u kojima dokazuju postojanje laga. :d
 
Koliko ja znam K2 nikad nije spominjan kao Crysis killer vec kao Halo killer...ili GeoW...:)

Pa nije bas da nije baci pogled na onaj topik sto je nagurao 70 strana pre demo-a.:)


I sta ste se digli odmah,samo sam rekao da sam na nekoliko mesta procitao a i neko je vec pokazivao neke slike(poredjenje jedne i druge verzije) da KZ2 ne izgleda bas onako kako su kazivali prethodni traileri ali i dalje izgleda vrhunski sto je cinjenica.


@filipenko
Samo sam napomenuo da je onaj trailer bedan i da su slicice krsevite.A ninja blade sam uzeo kao nesto sa cime bih uporedio a logicno je da GOW3 nece izgledati onako lose po svom izlasku a nece ni mnogo bolje.
Ni u jednom momentu nisam rekao da ce Ninja Blade biti bolji od God of War-a tako da nije u redu da mi kalemis tu neki glupavi sarkazam,jer nema realnu osnovicu.

@Rangarok
Covece aj probaj da provalis sta sam ja lose rekao za KZ2 i jesam li uopste nesto lose rekao,da bi ti odmah rokao po tvojoj filozofiji o GeoW -u i Halo-u.Ko njih hebe i pominje uopste.
A sto se tice tih gif-ova i lag-a nije moj fazon,po 100-ti put kazem sex-a mi se i za xbox i za ps3 samo covek ovde ne moze da iznese svoj stav zato sto ce naici na hajku pojedinaca koji se sto reko Sojic priheftaju na svaki komentar koji,moze da povredi ili uvredi neku ps exluzivu.

Napominjem cela prica je pocela tako sto sam prokomentarisao da one slike ne izgledaju bas tako dobro jer vidim neko se vec odusevio tamo.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno