Šta je novo?

5 besplatnih poruka dnevno u MTS mrezi putem Mondo potrala

Chinaski

Slavan
VIP član
Učlanjen(a)
10.03.2005
Poruke
5,930
Poena
495
naslov kaze sve. odete na ovu adresu:
http://www.mtsmondo.com/sms/poruka.php
ukucate svoj telefon i za par sekundi vam stize poruka sa sifrom koju ukucate onda i imate na taj nacin 5 poruka dnevno besplatno. da ne smaram mnogo, sve pise na portalu.
edit: poruke se mogu koristiti samo medju telekomovim mrezama.
 
Poslednja izmena:
divota. ja se jos cudim sto nigde nema na forumu. obrisacu temu malo kasnije, mozda jos neko vidi ko nije znao...
 
hvala za info..
 
Svi znaju, čak i oni koji nemaju internet.
 
Poslednja izmena:
Ovo sam koristio do pre dve godine, dok nisam kupio HTC (koji ima celu tastaturu), jer sam šefu svaki dan morao da kucam i šaljem SMS-om razne mini-izveštaje (o stanju, prodaji, itd. ništa preterano, ali punih 3-4 poruke brojeva i teksta) i bilo mi je lakše da to sve lepo otkucam na Mondu, zatim prosledim sebi a onda prosledim njemu :D
 
Poslednja izmena:
Prvi put u zivotu cujem za ovo, dobar info.
Sto da brises? Pa ne jede leba?
u pravu si, necu da brisem jer zaista moze nekom da pomogne :) samo sam izbacio "novina" iz naslova threada.

@outlaw: a sto si prosledjivao sebi? sto nisi slao sefu direktno? :)
 
Pa. mozda nije u mts mrezi..
 
Tačno tako ;)
 
nego, sada pokusavam da posaljem ponovo SMS ali kaze da su mi podaci neispravni. nije valjda da svaki put treba da se dobije nova sifra?
 
Mislim da besplatne funkcionisu i izmedju drugih mreza.
 
MONDO SMS mogu koristiti samo korisnici mt:s-a. SMS poruke možete slati samo u okviru mt:s mreže (064 i 065).

Jedino ako ne mislis da i drugi operateri imaju slican pristup? Ja ne znam za Telenor i za VIP da imaju ista za dz. Telenor ima opciju da saljes web2sms i to te kosta 1.7 din.
 
Pa ovo postoji ko zna od kad. Ja ga barem koristim zadnjih 3 godine kad god me mrzi da kucam na mobu a kuci sam.
 
Ja sam koristio ovo pre 2-3 godine, ali sam u medjuvremenu zaboravio i da postoji. Sigurno ima veze i sa tim sto sam presao na postpaid.

A za nacin dobijanja lozinke nemam reci. Vrlo je glupo, a opstalo je godinama, tako da su i male sanse da se promeni...
 
Ima i problem sa gutanjem odredjenih karaktera (pretvori ih u razmak)
 
^^ Jeste :(
Vecina karaktera se pretvore u razmak
 
hvala za info... nisam imao pojma da ovako nesto postoji...
 
Aham, pošto nisam koristio naša slova, da znaju ljudi...
 
Pa nisi kucao karaktere :)
Evo primer na brzinu
posaljem
.,:;"`()[]$%#@
a stigne
.,:; ) @
 
Poslednja izmena:
Ja nisam znao za ovo... Nije mi ni trebalo... Shiroko...:smoke:
 
Ja ovo koristim kao brz način da nešto prekopiram sa neta/kompa na sms. :smoke:

JA sam koristio za Božićne poruke, nađem na sajtu i kopiram i šaljem:banana:
a uz put i jednu meni pa tako samo forward na šaljem svima:banana:
mondo je strava, samo kad bi radio i preko gprs-a kada nisam kući...
neki kažu da im radi, meni neće...
ali opet dobro da ima i na www ne žalim se.:wave:
 
Nazad
Vrh Dno