Šta je novo?

[jedini] thread o klima-uredjajima [2009]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verujem da su ljudi nebrojeno puta pitali nesto ovakvo, ali stvarno nemam zelju da citam 15 strana, posto mi je to ravno samoubistvu, imam dve godine sasmsung klimu 12-icu, redovno cistim one filtere, ali nista drugo, prosle godine nista nije smrdelo, ali zato ove ubija, truje, kao na vlagu, budj, pa se zato kuvam vec nedelju dana, jer ako je ukljucim ne mogu da disem, cistio sam i prao filter i prskao onaj asepsol i nista, negde sam procitao da je to do isparivaca, mogu li ja to nekako sam da odradim, jer ne znam koji je dobar servis, da mi to ociste, ako neko zna dobar nek preporuci, ali nek iskreno kaze, pa nek bude i njegov samo da je dobar i koliko bi to kostalo
 
Mozli neko da mi odgovori danas i ako moze slike sta sve treba da ocistim, posto cale nema sta da radi, pa je otvorio unutrasnju jedinicu, pa sta sve da ocisti, primecuje se budj unutra na plastici, tacnije, plesan
 
Mozli neko da mi odgovori danas i ako moze slike sta sve treba da ocistim, posto cale nema sta da radi, pa je otvorio unutrasnju jedinicu, pa sta sve da ocisti, primecuje se budj unutra na plastici, tacnije, plesan


Nisam strucnjak, ali logicno je da svu plesan treba da ocistite.

Ipak to treba serviser da uradi, jer najverovatnije treba ocistiti i cevi i spoljnu jedinicu :S:

BTW, kad vec trazis da ti neko preporuci servisera, bilo bi dobro da napises gde zivis :trust:
 
Nisam strucnjak, ali logicno je da svu plesan treba da ocistite.

Ipak to treba serviser da uradi, jer najverovatnije treba ocistiti i cevi i spoljnu jedinicu :S:

BTW, kad vec trazis da ti neko preporuci servisera, bilo bi dobro da napises gde zivis :trust:

Plesan ociscena i sa onog rotora i sa metalnih rebaraca, bilo je braon boje, zivim u Beogradu, Vozdovac, naselje Brace Jerkovic, jer dovoljno detaljno, vratili smo sve nazad, ako bude opet smrdelo zovem servisera, ali svakako preporucite sada, da ne bi ponovo tragao posle
 
Plesan ociscena i sa onog rotora i sa metalnih rebaraca, bilo je braon boje, zivim u Beogradu, Vozdovac, naselje Brace Jerkovic, jer dovoljno detaljno, vratili smo sve nazad, ako bude opet smrdelo zovem servisera, ali svakako preporucite sada, da ne bi ponovo tragao posle


Posto neces da citas :smash:, evo ti iskustvo jednog forumasa sa prethodne strane -

http://www.benchmark.rs/forum/showpost.php?p=1891616&postcount=350

Samo se malo vrati unazad i videces ko se od forumasa bas razume u klime i ko je u Beogradu.
 
Zna li neko kojih klima a maksimalne sirine 25cm ima kod nas na trzistu i koje su ima cene?
 
Ako mislimo na isto (sirina unutrasnje jedinice) to ne postoji... Kod najmanjih zidnih jedinica sirina je oko 3x veca od toga sto tebi treba
 
Poslednja izmena:
Nisam se ja lepo izjasnio.

Na ovu duzinu obelezenu crvenom bojom mislim.



Nasao sam jednu Samsung ali je 38k din, bila je i neka Galanz, koja i nije bas obecavala. Nesto do oko 20k din, a da ima novijih resenja bi mi bilo potrebno. :)
 
Poslednja izmena:
to ti je visina lepi moj... :)
 
Potreban mi je dobar majstor za popravku klima uredjaja, clan foruma naravno. Uredjaj je Fujitsu inverter ASY13PSA / AOY13PNA, malo stariji, kupljen 2000. godine.
Klima krene normalno da radi 5-10 min, stane i pocnu da se pale i gase crvena i zelena (timer) lampica. Ovo je prvi problem, dosad sve je bilo besprekorno.

Hvala svima koji se jave.
 
Poslednja izmena:
Potreban mi je dobar majstor za popravku klima uredjaja, clan foruma naravno. Uredjaj je Fujitsu inverter ASY13PSA / AOY13PNA, malo stariji, kupljen 2000. godine.
Klima krene normalno da radi 5-10 min, stane i pocnu da se pale i gase crvena i zelena (timer) lampica. Ovo je prvi problem, dosad sve je bilo besprekorno.

Hvala svima koji se jave.

jesi resio problem
 
Potreban mi je dobar majstor za popravku klima uredjaja, clan foruma naravno. Uredjaj je Fujitsu inverter ASY13PSA / AOY13PNA, malo stariji, kupljen 2000. godine.
Klima krene normalno da radi 5-10 min, stane i pocnu da se pale i gase crvena i zelena (timer) lampica. Ovo je prvi problem, dosad sve je bilo besprekorno.

Hvala svima koji se jave.

Imam isti problem. Dali neko možda zna u čemu je problem???? Hvala!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno